Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. Poznajecie? ;) [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3118/p9060340.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/3215/p9060345.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1678/p9060347.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/5259/p9060348.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/8099/p9060349.jpg[/IMG]
  2. [B]Lara[/B] zależy na co, chciałabyś by poszły pieniądze - jeśli na karmę, to Fundacja KD zgodziła się zbierać (na potrzeby wydarzenia na fb, choć wątpię, żeby ktoś coś wpłacił...). Jeśli na takie bieżące potrzeby, jak leczenie, czy żwirek itp to na moje konto.
  3. Średnio idzie worek na tydzień (dziennie ponad 2 kg suchego). Zakupiłam dziś 80 puszek w Biedronce, tylko makaron znów potrzebny by mieszać... [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6126/p9060352.jpg[/IMG]
  4. Na puszki przelałam 60 zł - jak masz w pobliżu Biedronkę, to jest teraz promocja 4 puszki pedigree za 9,99 zł :)
  5. Zdradzisz co gotujesz? Może i swojemu zacznę ;)
  6. [url]http://allegro.pl/brit-premium-senior-large-15kg-50-gratis-i2596254113.html[/url] - dokładnie z tej aukcji. Kupione i zapłacone 4.09....
  7. Na Fundacyjnym koncie jest dla kotów uzbierane 357,67 PLN (uzupełnię później od kogo :) ), nawet na 3 worki karmy nie starczy... a zaraz trzeba będzie zamawiać. Jeszcze mam kilka bazarków nie rozliczonych, to na puszki by było (teraz w Biedronce promocja, mam nadzieję, że się załapiemy na whiskas 4 puszki za 9.99 zł)
  8. [quote name='magdola']Podejmę do weta i zapytam....one dość drogie, bo placilam za jedna ok 4 zł na dwa dni, a działają dopiero po ok tygodniu, dwóch, nawet trzech.... Moze potrwać do miesiąca.... U nas już jest lepiej...[/QUOTE] Kupiłam już suche dla kotów i kociaków z biegunką - mam nadzieję, że pomoże...
  9. [quote name='Hałabajówka']słuchajcie dziewczyny, za 1,5tyg skończy się karma... ma takie pytanie czy byłaby taka możliwość żebym tym razem dostała na karmę zamiast karmy...już tłumaczę o co chodzi. Ja w okresie chłodów a w noc już jest chłodnawo, gotuję swoim psiakom bo to zawsze ciepło w brzuszku. Nie mam serca dawać im suchej karmy. Jeżeli to jest problem to nie nalegam[/QUOTE] Oczywiście, że nie będzie problemu :) zaraz z bazarku [B]tobciu[/B] będą pieniążki, to będzie można tak zrobić. Ile mniej więcej na miesiąc byłoby trzeba dla nich?
  10. Lepiej jak się rozmyślą i nie wezmą kota, niż wezmą i np oddadzą potem zaniedbanego, czy wyrzucą...
  11. [quote name='AlfaLS']Cudak a dla Pana, którego Ci dziś podesłałam miałaś rudego kocurka? Czy skusił się na innego kociaka?[/QUOTE] Tak, dziękuję za podsyłanie chętnych do adopcji :loveu: Rudy Tygrysek prawdopodobnie pojedzie w tym tyg do nowego domku i dostanie na imię Mruczek :) Mam nadzieję, że teraz nic nie zapeszę :oops: [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9052/p9050337y.jpg[/IMG]
  12. Ale cichutko u suniek :( [B]Lupi [/B]uzupełnisz rozliczenie, żeby było wiadomo na czym stoimy?
  13. Ehhhhhhhhhhhhhh... chyba zapeszyłam z tymi domkami :( szara kotka miała dziś pojechać, ale okazało się wczoraj wieczorem, że Pani jednak nie da rady jej odebrać, tak jak się umawiałyśmy wcześniej. Znowu osoba zainteresowana adopcją Tygryska, nie odsyła już 3 dzień ankiety przedadopcyjnej :(
  14. Uzyskałam dziś zgodę Fundacji, by zbierać na konto pieniążki na karmę dla kociaków również :) [h=6][B][SIZE=3]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 KONIECZNIE Z DOPISKIEM w tytule przelewu: "kociaki Stepnica"[/SIZE][/B][/h]
  15. Zamówiona, zapłacone (93 zl), przeleje później i na puszki na Twoje konto :)
  16. i aktualne zdjęcia nie-klatkowych tymczasów (szara koteczka jutro wyrusza do DS): [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/9775/p9020309.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/9710/p9020311.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/8947/p9030314.jpg[/IMG]
  17. Dzisiejsze kotki klatkowe (bialo-rudy kocurek prawdopodobnie będzie miał dom): [img]http://img822.imageshack.us/img822/1059/p9040315.jpg[/img] [img]http://img835.imageshack.us/img835/6133/p9040316.jpg[/img] [img]http://img440.imageshack.us/img440/477/p9040321.jpg[/img] [img]http://img267.imageshack.us/img267/795/p9040323.jpg[/img]
  18. [quote name='Myngey'][B]Cudak[/B] przesili mi pieniądze na papu dla Urgo, już dużej nie mogę czekać, nie wiem czy [B]Onsen[/B] wysłał karmę. Kupie mu brita i jakieś puszki. Na to konto co ostatnio tobie podałam.[/QUOTE] Podaj adres na PW to zamówię - szybciej będzie niż czekać aż przelew ode mnie dojdzie do Was.
  19. Ogólnie to ludzie myślę, że wiedzą co to sterylizacja, ale koszty są jakie są - dla wielu ludzi za wysokie :( Doszło 30 zł od [B]Clean[/B] dla kociaków - bardzo dziękuję w ich imieniu :)
  20. Dziękuję :) Piękna jest i "wydoroślała" :loveu: a kotek przepiękny :loveu:
  21. Myślałam, ze jakieś nowe zdjęcia będą..... ;)
  22. [quote name='Clean']Oj, to fakt, ogromne potrzeby tylko skad pieniadze brać? poszły pieniażki i odemnie, nie dużo ale zawsze coś[/QUOTE] Dziękuję w imieniu kociaków za wsparcie :) [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=145711[/url] - bazarek na miau, jak ktoś ma konto, to będę wdzięczna za podnoszenie. Mam nadzieję, że domki szybko się znajdą lub DT, bo nie wiem co z nimi zrobić, jeśli się nie znajdą??? Nawet moje koty podwórkowe nie są mile widziane przez sąsiadów (Bazyl z portu zagryza im gołębie i kurczaki...). Inaczej mogłyby pomieszkiwać w stajni... Kalinkę i Wampirkę trzymam w domu i w dzień biegają trochę po podwórku, ale 5 kociaków siedzi w klatkach (w jednej chory koteczek z placu zabaw, a w drugiej 4 rodzeństwa od przejechanej kotki). Przecież nie mogę ich w tych klatkach wiecznie trzymać :( 2 kotki są u mojej siostry (te najmniejsze szaraczki - i mogą tam być do końca września, bo potem wyjeżdża ona na studia). Czas chyba nauczyć się odmawiać, kiedy ktoś prosi o pomoc dla kociaków... Tylko wtedy bym pewnie spać nie mogła :(
  23. [quote name='Cudak']Doszło 143,62 zł (20.08.br) Bardzo dziękuję, założę nowym kotom wątek, to rozdzielę i uwzględnię w rozliczeniach.[/QUOTE] Czy mogę dla koteczków całość przekazać: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231256-Bezdomne-kociaki-potrzebne-domki-i-wsparcie-na-%C5%BCwirek-karm%C4%99-weta[/url] ? Są w tej chwili w najgorszej sytuacji, jeśli chodzi o wydatki i ich ilość...
  24. Dziękujemy [B]Onsen[/B] :) Jak mu podpasuje, to zamawiamy :)
×
×
  • Create New...