Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232986-Mix-labka-sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-na-%C5%82a%C5%84cuchu-BEZ-BUDY-bardzo-pilnie-DT[/url]!!!!!! - zajrzyjcie chociaż, DT potrzebny bardzo pilnie - wychudzony psiak, na łańcuchu pod gołym niebem :(
  2. Zostałam poproszona o pomoc w znalezieniu domu dla psa. Podjechałam zrobić zdjęcia... a tu [B]zagłodzona i przerażona kupka nieszczęścia, na łańcuchu (24h/dobę), pod gołym niebem[/B] :angryy: Wg właściciela dostaje puszkę karmy dziennie, ale jest naprawdę chudy i zdjęcia tego nie oddają :shake: Jest młodziutki, ok 3 lat ma. [IMG]http://imageshack.us/a/img839/9531/p9300404.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img35/5022/pa030435.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img707/7012/pa030432.jpg[/IMG] Bardzo łagodny, był bity, wiec wymaga socjalizacji. Psiak był adoptowany ze schroniska w Szczecinie. Okazało się, że nie nadaje się do pilnowania posesji, wiec nie zasłużył sobie na budę, jedzenie, a nawet imię... :shake: edit 6.10.br Dexter jest już w DT u [B]Hałabajówki[/B] :loveu::loveu::loveu: Właściciel nie zgodził się go oddać, wykupiliśmy go za 65 zł (bardzo dziękuję [B]tobciu[/B] :loveu:, która dołożyła 50 zł do wykupu psiaka) [SIZE=3][B]Potrzebne jest jednak wsparcie na jego utrzymanie (jedzenie, ewentualne badania, leczenie). [/B][/SIZE] Pieniążki zbieramy na konto [B]Hałabajówki[/B] (podawane na PW). [U][B]AKTUALIZACJA ROZLICZENIA [/B][/U][SIZE=3]wpłat/wydatków dla Dextera [/SIZE]2 gudzień 2012 (konto [B]Halabajowki[/B]) [B]Beataczl[/B] - 10 (doszła wpłata) [B]Romina_74[/B] - 20 (doszła wpłata) [B]sonia 1974[/B] - 20 (doszła wpłata) [B]Enigma79[/B] - 30 (doszła wpłata) [B]Mama Blanki[/B] - 20 (doszła wpłata) [B]Ewu -[/B] 30 (doszła wpłata) [B]Clean[/B] - 15 (doszła wpłata) Wpłata od [B]Cudak[/B] (spadek po Ince) - 30 (doszła wpłata) [U] suma 175zl [/U] Wydatki - transport z Płot do mnie - 75zl - tabletka na robaki Dolpac oraz Flevox na pchły - 70zl (mam paragon) - Nifuroksazyd - 10zl- dojazd do weta ode mnie do weta to jest 50km - 20zl (to biorę na siebie) - jedzonko mamy od [B]Mamy Blanki[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] i ja mu od siebie w tym miesiącu gotowane dam Wpływy 175zl Wydatki 155zl czyli jesteśmy na plusie 20zl Czekam na wpłatę od: 1. Cudak - 15zl [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] wpłacone 2. Enigma79 - 15zl [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] wpłacone 3. Aryste - 10 zl [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] wpłacone 4. Beataczl - 10zl [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] wpłacone 5. Rita91 - 30zl [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] wpłacone 6. Bazarek od Nemko 135,50 zl [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] wpłacone Suma: 235,50zl Karma Bosch active 15kg - 99,80zl 235,50 - 99,80 = 135,70 [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] jesteśmy na plusie
  3. Dziękujemy toyota :) Urgo w poprzednim domu mieszkał z psami i je tolerował, ale na początku na pewno mogą być zgrzyty...
  4. Od Izy dostaliśmy w zeszłym roku - teraz sama będzie musiała kupować dla swoich kotów koce/bluzy polarowe, bo w tej hurtowni ich nie ma :( Może i dla nas mogłaby wyszukać i kupić (tak na miau napisała), ale to czasochłonne jednak, a jej też potrzebna ogromna ilość posłań do budek...
  5. Dopiszę w tytule, że szukamy kogoś do wizyty. Nawet jeśli Urgo zareagowałby źle, to warto byłoby mu dać czas na zaakceptowanie psiaka (kaganiec wtedy obowiązkowo) i w najgorszym wypadku powrót do DT? Byłoby świetnie, gdyby to był TEN dom...
  6. [quote name='Hałabajówka'] Czuję że pięknie by się prezentowały na kanapie w otoczeniu poduszek i kocy :cool3:[/QUOTE] Nie ma wątpliwości! :) Fajnie, że będą w ogrzewanym pomieszczeniu, dość się na działce namarzły w poprzednie zimy....
  7. Dzwonił do mnie Pan z ogłoszenia :) Jest zainteresowany adopcją Urgo, tylko byłby potrzebny transport z Inowrocławia do Grudziądza (ok 100 km), no i wizyta przedadopcyjna. Podałam Panu nr tel do [B]Myngey[/B], która o Urgo wie więcej niż ja. Trzymajcie kciuki!
  8. [quote name='Figunia']chciałam biduśkom wpłacić dodatkowo 50 zł (od mojej córci) jeszcze na wrzesień. Wpłacać czy czekać na pojawienie się Lupi?[/QUOTE] Dziękuję w imieniu Miki i Inez :) Poczekaj, aż znajdziemy skarbnika nowego, ja już mam niestety za dużo rozliczeń (Urgo, koty z portu, koty na DT, bazarki..), by się podjąć :(
  9. [quote name='Cudak']Doszło na moje konto 103 zł od [B]tobciu[/B] z bazarku i 69,60 zł od [B]_Cassi[/B] też z bazarku. Z tego 100 zł przed chwilą przelałam do [B]Myngey [/B]na kąpiel i szczepienie Urgo (Barrego). 18 zł wydałam na wysyłkę karmy dla Miki i Inez. Zostaje 54,60 zł na razie na moim koncie - gdzie będzie pilniejsze, to przeleję.[/QUOTE] Poprawka, bo 100 zł dla Urgo uwzględniłam na jego osobnym wątku: 103 zł (z bazarku [B]tobciu[/B] doszło 11.07) 69,60 zł (z bazarku [B]Cassi_[/B] doszło 11.07) -18 zł wysyłka karmy dla suniek (jeśli dobrze pamiętam to było 8 kg) ______________________ 154,60 zł zostaje dla suniek i Urgo do podziału
  10. Gdyby dom się znalazł, to żadnych przeciwwskazań, by do niego poszły nie ma :) Póki co opłacony tylko lipiec, za który wyłożyłam i przelałam pieniądze (250 zł) i w zeszłym tygodniu [B]Lupi [/B]miała wpłacić na poczcie za sierpień (chyba też 250 zł). Dzięki bazarkom [B]tobciu[/B] mają co jeśc sunie, ale zaraz i za wrzesień powinien być DT opłacony, a ile jest na koncie [B]Lupi [/B]to dowiemy się chyba w poniedziałek...
  11. Figunia, sunie zostały wysterylizowane i guzy miały po tych sterylkach się wchłonąć - nie wiem, czy już się wchłonęły. [SIZE=3] Rozmawiałam z[B] Lupi[/B] - nadal ma problemy z kontem, w związku z tym [B]pilnie szukamy nowego skarbnika dla suniek[/B]![/SIZE]
  12. Mam nadzieję, że jej przejdzie po tych lekach i że pozostałe kociaki się nie zarażą, bo żaden nie został zaszczepiony :shake:
  13. [quote name='tobciu']No.. wczoraj własnie patrzyłam w rozliczenie, ze nic z niego nie kumam. I moich bazarków uwzględnionych w nich nie ma. :([/QUOTE] Z bazarków szło na moje konto i na bieżąco na karmę szło, zostało chyba 150 zł - dla suniek i Urgo (ale muszę jeszcze siąść i policzyć). Też trzeba to uwzględnić w rozliczeniu, tylko jak skoro skarbnik zniknął? :roll:
  14. Kurcze, najbliżej Ikea chyba w Poznaniu :/ więc kawał drogi :( Chyba, żeby ktoś mógł kupić i wysłać kurierem?
  15. [quote name='tobciu'][B][COLOR=#0000ff]Kolejne dwa pakiety zamówiłam dziewczynom :[/COLOR] [COLOR=#0000ff]2 x 30 ogłoszeń :[/COLOR] [COLOR=#0000ff]- kujawsko-pomorskie[/COLOR] [COLOR=#0000ff]- dolnośląskie[/COLOR][/B][/QUOTE] Dziękujemy! Kurcze, nie wiem, czy będzie trzeba nowego skarbnika dla suniek poszukać, bo[B] Lupi[/B] od miesiąca się nie pokazuje na dogo, nie aktualizuje rozliczenia :shake:
  16. Dostała zastrzyk i tabletki - niby to od przeziębienia oczko łzawi.
  17. Zimno już u nas, [b]bardzo przydałyby się nowe kocyki do budek[/b] (nie były zmieniane, mają wciąż te od jesieni zeszłego roku...). Znalazłam takie: [url]http://allegro.pl/promocja-10zl-koc-polarowy-przescieradlo-na-plaze-i2618806856.html[/url] (10 zł + wysyłka, za koc polarowy 160 x 200 cm), jeden taki kocyk można by na pól przeciąć i do podwójnej budki by wystarczył, tylko jak uzbierać na nie w krótkim czasie???
  18. Oby. Na pewno boli... Może jej się wbiło coś.
  19. I jaka zmiana! [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/7941/p6132089.jpg[/IMG]
  20. Dziękuję[B] Clean [/B]:) Kalince coś się oczko papra (łzawi i spuchnięte) - jutro do weta się wybierzemy....
  21. [B]Hałabajówka[/B] - doszedł może przekaz pocztowy od [B]Lupi[/B]? W zeszłym tygodniu miała wysłać za DT (sierpień)... Ciekawe, jak z pieniążkami stoją sunie...bo lada dzień i za wrzesień by trzeba opłacic.
  22. Jeszcze coś dołożę, ale już zapraszam do licytacji i podnoszenia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232376-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Ciebie-dla-dziecka-na-potrzeby-bezdomnych-kot%C3%B3w-do-6-10-godz-20[/url] Gdyby Ktoś mógł pomóc rozsyłaniem bazarku, to byłabym przeogromnie wdzięczna!
  23. Jeszcze coś dołożę, ale już zapraszam do licytacji i podnoszenia bazarku na potrzeby kociaków: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232376-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Ciebie-dla-dziecka-na-potrzeby-bezdomnych-kot%C3%B3w-do-6-10-godz-20[/url] Gdyby Ktoś mógł pomóc rozsyłaniem bazarku, to byłabym przeogromnie wdzięczna!
  24. [quote name='Myngey']I może to jeszcze. [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg268/scaled.php?server=268&filename=dscf1067kopia.jpg&res=landing[/IMG][/QUOTE] Piękne ujęcie!
  25. Do domku w dzień przychodzą, ale noce są bardzo zimne (albo ja jestem zmarzluchem ;) ).... Jedzą teraz też dużo więcej, niż kiedy było ciepło. [img]http://imageshack.us/a/img708/5489/p9200501m.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img40/3408/p9200499.jpg[/img]
×
×
  • Create New...