-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Poznajecie? ;) [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3118/p9060340.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/3215/p9060345.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1678/p9060347.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/5259/p9060348.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/8099/p9060349.jpg[/IMG]
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Średnio idzie worek na tydzień (dziennie ponad 2 kg suchego). Zakupiłam dziś 80 puszek w Biedronce, tylko makaron znów potrzebny by mieszać... [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6126/p9060352.jpg[/IMG] -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Zdradzisz co gotujesz? Może i swojemu zacznę ;) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Na Fundacyjnym koncie jest dla kotów uzbierane 357,67 PLN (uzupełnię później od kogo :) ), nawet na 3 worki karmy nie starczy... a zaraz trzeba będzie zamawiać. Jeszcze mam kilka bazarków nie rozliczonych, to na puszki by było (teraz w Biedronce promocja, mam nadzieję, że się załapiemy na whiskas 4 puszki za 9.99 zł) -
[quote name='magdola']Podejmę do weta i zapytam....one dość drogie, bo placilam za jedna ok 4 zł na dwa dni, a działają dopiero po ok tygodniu, dwóch, nawet trzech.... Moze potrwać do miesiąca.... U nas już jest lepiej...[/QUOTE] Kupiłam już suche dla kotów i kociaków z biegunką - mam nadzieję, że pomoże...
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']słuchajcie dziewczyny, za 1,5tyg skończy się karma... ma takie pytanie czy byłaby taka możliwość żebym tym razem dostała na karmę zamiast karmy...już tłumaczę o co chodzi. Ja w okresie chłodów a w noc już jest chłodnawo, gotuję swoim psiakom bo to zawsze ciepło w brzuszku. Nie mam serca dawać im suchej karmy. Jeżeli to jest problem to nie nalegam[/QUOTE] Oczywiście, że nie będzie problemu :) zaraz z bazarku [B]tobciu[/B] będą pieniążki, to będzie można tak zrobić. Ile mniej więcej na miesiąc byłoby trzeba dla nich? -
[quote name='AlfaLS']Cudak a dla Pana, którego Ci dziś podesłałam miałaś rudego kocurka? Czy skusił się na innego kociaka?[/QUOTE] Tak, dziękuję za podsyłanie chętnych do adopcji :loveu: Rudy Tygrysek prawdopodobnie pojedzie w tym tyg do nowego domku i dostanie na imię Mruczek :) Mam nadzieję, że teraz nic nie zapeszę :oops: [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9052/p9050337y.jpg[/IMG]
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Ale cichutko u suniek :( [B]Lupi [/B]uzupełnisz rozliczenie, żeby było wiadomo na czym stoimy? -
Dzisiejsze kotki klatkowe (bialo-rudy kocurek prawdopodobnie będzie miał dom): [img]http://img822.imageshack.us/img822/1059/p9040315.jpg[/img] [img]http://img835.imageshack.us/img835/6133/p9040316.jpg[/img] [img]http://img440.imageshack.us/img440/477/p9040321.jpg[/img] [img]http://img267.imageshack.us/img267/795/p9040323.jpg[/img]
-
[quote name='Myngey'][B]Cudak[/B] przesili mi pieniądze na papu dla Urgo, już dużej nie mogę czekać, nie wiem czy [B]Onsen[/B] wysłał karmę. Kupie mu brita i jakieś puszki. Na to konto co ostatnio tobie podałam.[/QUOTE] Podaj adres na PW to zamówię - szybciej będzie niż czekać aż przelew ode mnie dojdzie do Was.
-
Owczareczka JUŻ w nowym, kochającym domku - ŻYCZĘ SZCZĘSCIA!!
Cudak replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
Dziękuję :) Piękna jest i "wydoroślała" :loveu: a kotek przepiękny :loveu: -
Owczareczka JUŻ w nowym, kochającym domku - ŻYCZĘ SZCZĘSCIA!!
Cudak replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
Myślałam, ze jakieś nowe zdjęcia będą..... ;) -
[quote name='Clean']Oj, to fakt, ogromne potrzeby tylko skad pieniadze brać? poszły pieniażki i odemnie, nie dużo ale zawsze coś[/QUOTE] Dziękuję w imieniu kociaków za wsparcie :) [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=145711[/url] - bazarek na miau, jak ktoś ma konto, to będę wdzięczna za podnoszenie. Mam nadzieję, że domki szybko się znajdą lub DT, bo nie wiem co z nimi zrobić, jeśli się nie znajdą??? Nawet moje koty podwórkowe nie są mile widziane przez sąsiadów (Bazyl z portu zagryza im gołębie i kurczaki...). Inaczej mogłyby pomieszkiwać w stajni... Kalinkę i Wampirkę trzymam w domu i w dzień biegają trochę po podwórku, ale 5 kociaków siedzi w klatkach (w jednej chory koteczek z placu zabaw, a w drugiej 4 rodzeństwa od przejechanej kotki). Przecież nie mogę ich w tych klatkach wiecznie trzymać :( 2 kotki są u mojej siostry (te najmniejsze szaraczki - i mogą tam być do końca września, bo potem wyjeżdża ona na studia). Czas chyba nauczyć się odmawiać, kiedy ktoś prosi o pomoc dla kociaków... Tylko wtedy bym pewnie spać nie mogła :(
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Doszło 143,62 zł (20.08.br) Bardzo dziękuję, założę nowym kotom wątek, to rozdzielę i uwzględnię w rozliczeniach.[/QUOTE] Czy mogę dla koteczków całość przekazać: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231256-Bezdomne-kociaki-potrzebne-domki-i-wsparcie-na-%C5%BCwirek-karm%C4%99-weta[/url] ? Są w tej chwili w najgorszej sytuacji, jeśli chodzi o wydatki i ich ilość...