Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='Greven']Nie trzeba robić zbiórki ;) Wystarczyło, żeby Canaverall poinformowała mnie o problemie, czego nie zrobiła. Myślałam, że już dawno Faza przesłała jej elektryzator... ale skoro ani tego nie zrobiła, ani nie powiedziała, że nie zrobi, to wyporzyczę dla Maksia jeden ze swoich dwóch elektryzatorów i dołożę do paczki rolkę taśmy. Słupków nie trzeba kupować, wystarczy wyciąć kilka samosiejek i ogrodzenie gotowe. Trzeba mi było dać znać, że czegoś potrzeba, a nie dowiaduję się z linków na dogo...[/quote] No to super :loveu: Szkoda, że wcześniej nie zostałaś poinformowana, ale lepiej późno niż wcale. Cieszę się, że Maks będzie mógł zostać u Canaveral-staff na DT.
  2. [quote name='gerta']A jeśli chodzi o wpływ kastracji na charakter psa, to po pierwsze - hormony po kastracji opadają przez około 3 miesiące, więc nie jest "magiczna różdżka" dziś cię wykastruję, a jutro będziesz spokojniejszy[/quote] Nikt nie napisał, że od razu stanie się spokojniejszy, ale ze względu na te ok 3 miesiące opadania hormonów, lepiej jest to zrobić wcześniej niż później, prawda?
  3. DT bardzo ciężko znaleźć- nawet na kilka dni, a klinika wyjdzie pewnie bardzo drogo...
  4. [quote name='lucySxy']Ja przeznacze je na dowolną bide, ale chyba o tym bedzie decydowac [COLOR=Red]papunia[/COLOR] bo to ona licytowala je dla Sendi[/quote] Czy mogłybyście wziąć pod uwagę również konika: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1208/ma-cos-z-bioderkiem-czy-musi-isc-na-rzez-nie-musi-jest-dt-142236/index22.html[/URL] Koń został uratowany, znalazł się DT, ale niestety osoba, która go przygarnęła nie ma pieniędzy na ogrodzenie dla Maksa, do tej pory pasł się na lince/łańcuchu, ale nauczył się zrywać linkę/wyrywać łańcuch i uciekać, przez co może stracić tymczas :( Siedzi teraz głównie w stajni. Zbieramy pieniądze na najtańsze ogrodzenie, czyli pastuch elektryczny. Musimy kupić elektryzator (koszt ok 150-200 zł), taśmę (jakieś 50 zł) i co najmniej 20 palików (ok 3 zł/szt, czyli 60 zł). Potrzebne jest w sumie ok 300 zł, a koń już uratowany, nie grozi mu rzeźnia i nikt nie chce pomóc :(
  5. Czy pies zostanie wykastrowany? Myślę, że ten zabieg mógłby choć trochę złagodzić jego "mocny charakter"...
  6. Śliczny ;) W ogłoszeniach chętnie bym pomogła, ale mój interet już 5. dzień nie działa, korzystam teraz z orange, strony się ładują i ładują.... i ładują. Nie dam rady :(
  7. [quote name='coronaaj']Moze cos poradzicie i odpowiecie na moje pytanie...:-(:-(dlaczego Pakus nie daje sie brac na rece, jakby bronil sie przed czyms...chyba pamieta jak wolontariuszki z krakowskiego schronu braly go na rece i pakowaly do magazynu, zaczal je gryzc...:roll::roll: http://www.dogomania.pl/forum/f85/krakow-1-5-kg-nieszczescie-juz-w-ds-139441/#post13093881 Mój Robak nie dawał się brać na ręce, bo był w poprzednim domu bity. Zęby pokazywał też przy zakładaniu obroży, szelek, smyczy, czyli w każdej sytuacji, która źle mu się kojarzyła (w poprzednim domu wszystko było robione na siłę- obroża i smycz zakładane w grubych rękawicach, bo gryzł. Podnoszony był za smycz/obrożę, bo inaczej nie dało rady.)
  8. Tu już niech się wypowie Sandra i Bogusia ;)
  9. Jak dotkliwie i w jakich okolicznościach pogryzł?
  10. W jakim celu założyłaś psu wątek na dogo, skoro nie masz zamiaru psa odwiedzić i dowiedzieć się czegoś o jego charakterze?
  11. Świetnie wygląda w tym kubraczku! [quote name='Greven']Jeszcze w kwestii leków - czy ktoś ma psa z problemami z wątrobą?[/quote] Ja mam konia :evil_lol: Właśnie suszę dla niej pokrzywę na zimę, podobno pomaga przy chorej wątrobie... [quote name='Gustaw']Rozmawiałam z Cudak, która wyraziła zgodę, aby Sandi zamieszkała u mnie.[/quote] Ja się cieszę, że odciążysz Sandrę :loveu: [quote name='Gustaw']Oświadczyłam jednocześnie, że Sani bez uzgodnienia z Cudak nie opuści mego domu.[/quote] Mam nadzieję, że nigdy nie opuści Twojego domu :loveu:
  12. Ale on śliczny! Nie masz więcej zdjęć? Ja też chcę takiego ;)
  13. Nie jest taki zły, jak się daje na ręce brać ;)
  14. Ale super! Może zostanie na stałe? :loveu:
  15. Allegro na pewno się przyda. Czy ktoś wie, kiedy wróci osoba, która założyła psu wątek? Przydałoby się zmienić tytuł...
  16. [quote name='rog77'] może troszke napiszcie jaka dla ludzi, dzieci w szczególności i do kotów.[/quote] ?????????????????????????
  17. Szkoda, ale może tak miało byc. :shake: Zdradzisz nam, co się stało, ze nie trafił do nowego domu?
  18. http://www.dogomania.pl/forum/f1170/mlody-owczarek-mix-w-lesie-147861/ Młody owczarek w lesie, dokarmiany przez grzybiarzy chlebem.
  19. Uśpili go? Bo miał ranną łapę?!
  20. [quote name='mmd']zostaje umówienie Greven i mały kawałeczek Moryń-Szczecin Amiś nie jest w Szczecinie?
  21. Nawet ogłoszenia nie były potrzebne :evil_lol: Cieszę się bardzo i również proszę o więcej szczegółów :loveu:
  22. [B]lucySxy[/B] dziękujemy za ogłoszenia :loveu:
  23. [quote name='szczecinianka']Cudak, jesteś tu po to żeby prowokować, czepiać się? Niedowartościowana jakaś jesteś czy o co chodzi? Stuknij się w główkę dziewczynko i skup na pomocy psom, bo po to jest to forum.[/quote] Bardzo bym się dowartościowała definicją chorego psychicznie psa :evil_lol: Do reszty twojej wypowiedzi ustosunkuję się kiedyś na pw, żeby nie zaśmiecać psu wątku. [B]Serbiel[/B] - nadal proszę o odpowiedzi na moje pytania, ale na pw ;) Pies ogłoszenia ma, propozycja tymczasu też jest. Pozostaje mi tylko już trzymac kciuki, żeby szybko znalazł domek.
  24. [quote name='Sebriel']Ale wtedy nie jest zdrowy psychicznie, prawda? A zresztą mi chodziło o przypadek spokojnego psa, zdrowego, którego ktoś chce uśpić. Widac to po kontekście :roll:[/quote] Nie widać po kontekście, o jakiego psa ci chodziło. Napisałaś ogólnikowo, że w Polsce prawo zabrania uśpienia zdrowego psa. Pies agresywny niekoniecznie jest chory psychicznie :evil_lol: Może być po prostu źle wychowany lub celowo uczony agresji do ludzi. Swoją drogą wytłumacz nam, co rozumiesz pod pojęciem choroby psychicznej u psa?
×
×
  • Create New...