Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='Szarotka']No jednak zmiana tytulu pomogla. [/QUOTE] Dziękuję, że mi podpowiedziałaś :) Fotki ze wczoraj. Jak zwykle pierwszy... [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/1299/sdc13917.jpg[/IMG] Dwa nowe trzymają się razem: [URL=http://img861.imageshack.us/i/sdc13919.jpg/][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/5886/sdc13919.jpg[/IMG][/URL] "Chodźcie wszyscy, obiad idzie!" [URL=http://img845.imageshack.us/i/sdc13933.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/351/sdc13933.jpg[/IMG][/URL] Kocury pierwsze przy misce [URL=http://img858.imageshack.us/i/sdc13946.jpg/][IMG]http://img858.imageshack.us/img858/7204/sdc13946.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img859.imageshack.us/i/sdc13954.jpg/][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/6480/sdc13954.jpg[/IMG][/URL]
  2. Jeden z oswojonych, nowych kotów kicha :( Przydałby mu się DT, chociaż na czas podleczenia... Bo w jedzeniu nie ma szans mu leku przemycic w tak dużym stadzie. Wszystkie rzucają się na karmę, jak sępy.
  3. [quote name='beataczl']zapiszcie i mnie od kwietnia na 5 zl. stalej[/QUOTE] Bardzo, bardzo dziękuję :loveu: i również proszę o adres na PW, niech będą kartki dla pierwszych 5 osób :)
  4. [quote name='Estrella']no dobra, to ja też zapisuję się na 5zł stałej :) będzie kartka?[/QUOTE] Będzie, będzie, tylko adres na PW proszę :) bo nie mam dostępu do danych z przelewów. Bardzo Ci dziękuję :loveu::loveu::loveu:
  5. [URL="http://img3.imageshack.us/i/sdc13991x.jpg/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/7643/sdc13991x.jpg[/IMG][/URL] Bardzo prosimy o pomoc!
  6. [quote name='Javena'][COLOR="black"]07.03.11 [SIZE="4"]Jadwiga Ż., Chełmek 10[/SIZE][/COLOR] To sem ja......:):)[/QUOTE] Bardzo dziękuję :)
  7. [quote name='Javena']Deklaruję 5 zł wiecej nie da rady. Nie znaczy to jednak ,ze jak będzie tłuŚciejszy miesiac ,to nie dam wiecej.:):)[/QUOTE] [B]Javena [/B]bardzo Ci dziękuję :loveu: (podaj mi swój adres na PW, dostaniesz pocztówkę obiecaną dla 3 pierwszych deklarujących wpłaty) Czyli mamy już 2 deklaracje: [B]Szarotka [/B]10 zł od połowy kwietnia [B]Javena[/B] 5 zł :multi:
  8. Bardzo prosimy o wpłaty i deklaracje na jedzenie dla kotów. Jeśli uda nam się uzbierać ok 300 zł miesięcznych deklaracji, pani Basia będzie mogła regularnie dokarmiać koty z portu...
  9. [quote name='Igiełka']miałam dużo nowych fantów na bazar ale nie było Komu ich wysłać :roll:[/QUOTE] Masz je jeszcze?
  10. Doszły wpłaty: 07.03.11 Damian C., Mysłowice 10 07.03.11 Jadwiga Ż., Chełmek 10 07.03.11 Christine G., KIRCHLENGERN 38,66 Bardzo dziękujemy [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/1luvu.gif[/IMG] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/1luvu.gif[/IMG] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/1luvu.gif[/IMG] Zaraz złożę zamówienie. [B]Każda kolejna wpłata na konto Fundacji Kocia Dolina z dopiskiem "dla kotów ze Stepnicy" lub "dla kotów z portu w Stepnicy" będzie przeznaczana na zakup karmy tylko dla kotów z portu i przekazywana pani Basia, która je dokarmia.[/B] W wolnej chwili zmienię 1. post , tak żeby wątek dotyczył znów już tylko pomocy pani Basi dla kotów z portu.
  11. [quote name='Kamila Proc']o to bardzo niedobrze....[/QUOTE] No, szkoda, ale i tak byłyby problemy z transportem. Nadal prosimy o wsparcie dla portowych kotów i pani Basi, która je dokarmia...
  12. Do truskawy kociaki nie dojechały :( Zmieniła jej się sytuacja życiowa i nie mogła ich przyjąć. Zostały w połowie drogi, we Wrocławiu, gdzie na szczęście znalazły DT i szukają DS.
  13. Długa historia. Powiem tak - koty z portu i panią Basię znam osobiście. Nie mam wątpliwości, że ta pomoc jest im potrzebna i będę się starała się w miarę możliwości jakoś zdobywać dla niej karmę, by mogła je chociaż dokarmiać. To dla nich i dla Niej powstał ten wątek, kiedy ich regularny Opiekun stracił posadę w porcie i z dnia na dzień zostały bez niczego. Dosłownie - bez jedzenia i bez dachu nad głową w wyjątkowo srogą i długą zeszłoroczną zimę. Dzięki forumowiczom dogo i miau otrzymały bardzo dużo pomocy - karmę, szafki, które dzięki A.R.S. zostały przerobione na budki i przywiezione do portu. W zeszłą wiosnę wyłapałam (z pomocą pracowników) wszystkie koty z portu na sterylizacje i kastracje. 9 kotów znalazło DS (w tym kocica z maluchami była u mnie na DT, cała 5 znalazła nowe domy, a kotka po sterylce została wypuszczona do portu. Byłam wtedy w wysokiej ciąży i codziennie babrałam się ze sprzątaniem kuwety i klatki, dzikiej, agresywnej kocicy, która broniła przede mną swoich maluchów). Pozostałe koty znam tylko z opowiadań i ze zdjęć. Nie miałam okazji i czasu poznać ich osobiście, ale wierzyłam Osobom, które prosiły mnie o pomoc dla nich. Z czasem zaczęły docierać do mnie sprzeczne informacje. Zamiast "dziękuję" były pretensje i żądania, dziwne oskarżenia, że to co piszę nie jest prawdą, że moje zaangażowanie w pomoc kotom jest tylko wirtualna (choć karma którą im przekazywałam była jak najbardziej realna). Tamte koty też potrzebują pomocy, ale ja już w tym pośredniczyć nie będę. Od początku wątku było jasne, że nie ja te koty karmię, tylko staram się zapewnić środki na karmę dla nich, którą przekazywałam Karmicielom (ostatnie zamówienia szły na adres właścicielki działki, na której mieszkają koty - ale czy one są bezdomne, czy prywatne to już nie mnie oceniać). Karma z kolejnego zamówienia przyjdzie już na mój adres i zostanie równo podzielona między Karmicielami, bo pieniądze były zbierane dla nich wszystkich. Później zaczynamy od zera, ale już tylko dla portowych kotów. Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej, proszę o PW, podam link gdzie można poczytać trochę na mój temat ;)
  14. Sytuacja się zmieniła. Od tej chwili szukamy pomocy już tylko dla pani Basi i kotów z portu (ok 25 kotów). W wolnej chwili zmienię 1. post i tytuł :) Dziękuję, że jesteście :loveu:
  15. [quote name='Szarotka']Niestety cudak bez molestacji sie nie obedzie :):) ale widocznie ciotki tak lubia :):)[/QUOTE] Jak lubią, to nie ma wyjścia :evil_lol: Tylko jeszcze trzeba umieć to robić :shake: [quote name='Szarotka']Musze sobie tez pojeczec, bo przez pomylke wymazalam bazarki z kartki ewidencyjnej i nie pamietam co jestem komu krewna...........[/QUOTE] Niedobrze :shake: ale za to jakie to ćwiczenie dla szarych komórek, żeby przypomnieć sobie, co wylicytowałaś ;)
  16. Podnoszę.. [quote name='cudak']nikt więcej nie chce pocztówki? :( czekają jeszcze dwie... I koty też czekają.[/quote]
  17. Dotarły dziś do nas 2 worki Kitekata od Kociej Skarbonki (z miau) [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Będziemy mieli więcej czasu, by uzbierać na kolejne zamówienie...
  18. [quote name='Estrella']zapisuję wątek[/QUOTE] Dzięki :loveu: [quote name='Szarotka']No i niestety, ale od 15 kwietnia, bo jak wysle pierwszego to lezie dwa tygodnie ..........[/QUOTE] Nie ma sprawy :)
  19. [quote name='Szarotka']Podniose koty, powinnam sie leczyc :):)[/QUOTE] Lepiej się nie lecz :evil_lol: Nikt więcej nie chce pocztówki? :( Czekają jeszcze dwie... i koty też czekają.
  20. [quote name='Szarotka']No bo do Kanady nie bedziesz kartki wysylac :):) pewnie za drogo :):)[/QUOTE] W takim razie mam nadzieję, że do lata mnie szlag nie trafi :evil_lol: i że nie zapomnę ;) [quote name='Szarotka']Ciotka Cudak obiecuje Ci pomoc znalezc deklaracje[/QUOTE] Dziękuję :loveu::loveu::loveu: Będę Ci dozgonnie wdzięczna :) [quote name='Szarotka']ale za jakies 2 tygodnie, bo naprawde to, ze przychodze na dogo, to kwestia uzaleznienia. Powinno mnie tu nie byc :):)[/QUOTE] :evil_lol:
  21. [quote name='Szarotka']Deklaruje 10 zl., ale dopiero od kwietnia. [/quote] Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu: [quote name='Szarotka']Jak chodzi o kartke to dopiero w lecie :):)[/QUOTE] O. Czemu dopiero w lecie?
  22. [B]Do pierwszych trzech osób, które zadeklarują wpłacać min 5 zł miesięcznie, na konto Fundacji KD, na karmę dla naszych stepnickich kotów, obiecuję wysłać pocztówkę z pozdrowieniami ze Stepnicy!! [/B] Kto chętny? :razz:
  23. Śliczne są obie :loveu:Igiełko, u Ciebie jest jeszcze śnieg? U nas już dawno nie ma :)
×
×
  • Create New...