Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='beka']Wysłąłąm 30 zł[/QUOTE] Dziękuję :) [quote name='Clean']Co tam u bidulków?[/QUOTE] Karmię je codziennie (niestety zabrać ich na spacer jeszcze nie było czasu i okazji) i cieszą się bardzo, jak mnie widzą, choć początkowo były trochę nieufne.. [quote name='rita60']Dziewczyny byłyście u terierka ?[/QUOTE] Jeszcze nie, ale podjedziemy na dniach z umową. Ostrzyżony już jest i podobno pięknie aportuje :)
  2. [quote name='Lupi'] Nie jestem w stanie być długo DT - nie mam już fantów na bazarki oraz funduszy (bo nie pracuję) na "normalną" opiekę nad kotami. Dlatego dość poważnie myślę o wypuszczeniu moich podopiecznych do portu w Stepnicy (szkoda tylko Ramzesa bo w nowych miejscach dość długo się odnajduje...)[/QUOTE] Odnaleźć, jakoś się odnajdą, tylko port jest skupiskiem chorób wszelakich :(
  3. [quote name='rozi']Cyba [B]Cudak[/B] ma stały kontakt z [B]Lupi[/B].[/QUOTE] Rozmawiałam dziś z Lupi, będzie próbowała sprawdzić na Poczcie, co z przesyłką.
  4. Dzięki magdola :) [B]Pilnie potrzebne obroże przeciw pchłom[/B] dla Barrego (w typie husky) i 2 starszych suczek, które nadal na "działce" czekają na pomoc i są bardzo zapchlone... :(
  5. [url]http://www.gls-group.eu/276-I-PORTAL-WEB/content/GLS/PL01/PL/5004.htm?txtRefNo=626565667060&txtAction=71000[/url] [B]626565667060 [/B]15 kg worek + zabawka do gryzienia. Najlepiej, jakby jeszcze dziś ktoś odebrał, póki paczka na magazynie jest.
  6. [quote name='Enigma79']Dzisiaj o 10.00 przelałam obiecane 50 zł. Trzymam kciuki za dobre domy dla wszystkich nieszczęśników.[/QUOTE] Dziękujemy za wsparcie i za kciuki :) o domy będzie ciężko, szczególnie dla tych dwóch staruszek
  7. Najlepiej jakby pati zadzwoniła pod nr, który dostała na awizo i umówiła się na konkretną godzinę, kiedy będzie w domu.
  8. Dziękujemy za wsparcie, [B]Lupi[/B] już w drodze z sunią Lusią do weta. Tylko jest problem, bo sunia wychodzi przez kraty kojca i bardzo chce DO DOMU, a u Lupi w domu 3 ogromne ogromne owczary! [B] [SIZE=3]Pilnie potrzebny DT (domowy) dla ratlerkowatej mini suni!![/SIZE][/B] Dziś jeszcze Strażnik Gminny znalazł takie porzucone maleństwo :angryy: [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7078/p6112066.jpg[/IMG]
  9. Już patrzę... Dwa razy awizowana, odbiorca nie obecny. Kurcze, żeby nie odesłali jej tylko :(
  10. [quote name='tobciu']Info z DT - nie dotarła. :shake: Kurierem była przesyłka wysyłana ?[/QUOTE] Tak, z zooplusa. Może przez to, że długi weekend, coś się opóźniło..
  11. [quote name='Lupi'] Dziś z Cudak spotkałyśmy "właściciela" psów i dla przykładu że wypuszcza on psy (ja go tak brzydko podpuściłam...) wypuścił z kojca dwie starsze sunie. A one wyskoczyły z radością jakby dłuuugo na wolności nie były. Generalnie fajne i nie chce mi się wierzyć w ich wiek...[/QUOTE] Raczej nazwałabym to zdziwieniem ze strony psów, a dopiero potem radością... Co wieku, właściciel gwarantuje że mają tyle lat (12 i 13), największy problem, to to, że zawsze były razem przez te 12 lat. Nawet jedna po drugiej zawsze się szczeniły... Najlepszy byłby wspólny DT i dom dla nich, a o takie ciężko :(
  12. [quote name='__Lara']Moja skromna wpłata za czerwiec na kociaki poszła.[/QUOTE] Dziękuję :loveu: Konto kociaków było ostatnio aktualizowana na początku maja, mam nadzieję, że na dniach znów będzie aktualizacja i dam znać, co doszło i od kogo :) Jak jutro dam radę, to podjadę w Wampirkiem do weta, bo na miejscu nadal jeszcze nie otworzyli tej lecznicy, więc chyba nie ma co na to liczyć...
  13. Tak, został jeden ale ma być zabrany przez rodzinę właściciela. Terier też dziś pojechał, jutro lub pojutrze pojedziemy podpisać umowę adopcyjną i zobaczyć warunki, bo facet wydał go bez naszej wiedzy. Zostały na tej działce pies w typie husky (znów na łańcuch przypięty) i 2 starsze suczki. Pilnie potrzebny DT dla nich
  14. I jak dziś Psotka? Polepszyło jej się? [B]saszajackson[/B], zobacz czy tak może być, czy coś zmienić? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227652-30-ogłoszeń-5zł-na-Boksie-Asty-i-kundelki-do-30-06?p=19218204#post19218204[/url]
  15. Sunia-matka szczeniaków już u [B]Lupi[/B]. Podejrzewamy stan zapalny listwy mlecznej, wg właściciela z bólu psinka nie pozwalała szczeniakom pic mleka już od tygodnia:(
  16. Karma dla Norka zamówiona była 1.06.br, doszła?
  17. [B]Lupi[/B] prześle, dziękuję. Zapomniałam dopisać, na tej działce mieszkają również SZCZURY, a smrodu i brudu nie da się chyba opisać słowami... [B] DT dla Barrego (husky) i dwóch małych staruszek PILNIE POTRZEBNE!! [/B]Żaden pies nie zasługuje na takie warunki, mają gorzej niż w schronisku[B] :( [/B]
  18. Pakiet zamówiony, tylko jeszcze nr konta nie dostałam :( Kurcze, oby nic poważnego :(
  19. [quote name='tobciu']Tylko siedzieć i po rękach lizać. :) A nie cyrki odprawiać.[/QUOTE] On by chciał cały czas siedzieć i po rękach lizać ;) (chodzic z pati do pracy :D)
  20. [quote name='__Lara']:) Przelać Wam coś na karmę?[/QUOTE] Na te chwilę najpilniejsze odpchlenie (najbardziej zapchlony husky, non stop się drapie), odrobaczanie, szczepienia, sterylka suni-matki szczeniaków... Jakbyś mogła wspomóc groszem :loveu: to [B]Lupi [/B]wyśle swoje konto na PW. Nie doszła jeszcze żadna wpłata :(
  21. [quote name='__Lara']Cudak, dzięki, że je nakarmiłaś, kochana jesteś!!!![/QUOTE] Rano miałam tylko 500 gram karmy dla szczeniaków, ale dostaliśmy wsparcie :loveu: więc jakiś czas brzuszki będą pełne :loveu:
  22. I dwie starsze sunie - matka z córką, czy zostaną tu już na zawsze? Poszczekały na mnie, ale jak otworzyłam klatkę, to bardzo się cieszyły... [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6998/p6081979.jpg[/IMG]
  23. Sunia i szczeniaki, nalałam im wody i nasypałam suchej karmy (kupiłam najtańszą w Intermarche, taką dla szczeniaków). Rzuciły się do miski, tak, że matka nie miała jak się przecisnąć do jedzonka... Nasrane jest już nawet na budce :( [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/4990/p6081973.jpg[/IMG]
  24. Barry, mix husky, bardzo zapchlony, cały czas się drapie. Odpięliśmy mu łańcuch, mam nadzieję, że nie będzie próbował z tego powodu się podkopać i uciec... Duży, łagodny psiak. [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/1445/p6081968.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2421/p6081972.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...