-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Wysłąłąm 30 zł[/QUOTE] Dziękuję :) [quote name='Clean']Co tam u bidulków?[/QUOTE] Karmię je codziennie (niestety zabrać ich na spacer jeszcze nie było czasu i okazji) i cieszą się bardzo, jak mnie widzą, choć początkowo były trochę nieufne.. [quote name='rita60']Dziewczyny byłyście u terierka ?[/QUOTE] Jeszcze nie, ale podjedziemy na dniach z umową. Ostrzyżony już jest i podobno pięknie aportuje :) -
[quote name='Lupi'] Nie jestem w stanie być długo DT - nie mam już fantów na bazarki oraz funduszy (bo nie pracuję) na "normalną" opiekę nad kotami. Dlatego dość poważnie myślę o wypuszczeniu moich podopiecznych do portu w Stepnicy (szkoda tylko Ramzesa bo w nowych miejscach dość długo się odnajduje...)[/QUOTE] Odnaleźć, jakoś się odnajdą, tylko port jest skupiskiem chorób wszelakich :(
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Cudak replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='rozi']Cyba [B]Cudak[/B] ma stały kontakt z [B]Lupi[/B].[/QUOTE] Rozmawiałam dziś z Lupi, będzie próbowała sprawdzić na Poczcie, co z przesyłką. -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Dzięki magdola :) [B]Pilnie potrzebne obroże przeciw pchłom[/B] dla Barrego (w typie husky) i 2 starszych suczek, które nadal na "działce" czekają na pomoc i są bardzo zapchlone... :( -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.gls-group.eu/276-I-PORTAL-WEB/content/GLS/PL01/PL/5004.htm?txtRefNo=626565667060&txtAction=71000[/url] [B]626565667060 [/B]15 kg worek + zabawka do gryzienia. Najlepiej, jakby jeszcze dziś ktoś odebrał, póki paczka na magazynie jest. -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Enigma79']Dzisiaj o 10.00 przelałam obiecane 50 zł. Trzymam kciuki za dobre domy dla wszystkich nieszczęśników.[/QUOTE] Dziękujemy za wsparcie i za kciuki :) o domy będzie ciężko, szczególnie dla tych dwóch staruszek -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Najlepiej jakby pati zadzwoniła pod nr, który dostała na awizo i umówiła się na konkretną godzinę, kiedy będzie w domu. -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za wsparcie, [B]Lupi[/B] już w drodze z sunią Lusią do weta. Tylko jest problem, bo sunia wychodzi przez kraty kojca i bardzo chce DO DOMU, a u Lupi w domu 3 ogromne ogromne owczary! [B] [SIZE=3]Pilnie potrzebny DT (domowy) dla ratlerkowatej mini suni!![/SIZE][/B] Dziś jeszcze Strażnik Gminny znalazł takie porzucone maleństwo :angryy: [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7078/p6112066.jpg[/IMG] -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Już patrzę... Dwa razy awizowana, odbiorca nie obecny. Kurcze, żeby nie odesłali jej tylko :( -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='tobciu']Info z DT - nie dotarła. :shake: Kurierem była przesyłka wysyłana ?[/QUOTE] Tak, z zooplusa. Może przez to, że długi weekend, coś się opóźniło.. -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lupi'] Dziś z Cudak spotkałyśmy "właściciela" psów i dla przykładu że wypuszcza on psy (ja go tak brzydko podpuściłam...) wypuścił z kojca dwie starsze sunie. A one wyskoczyły z radością jakby dłuuugo na wolności nie były. Generalnie fajne i nie chce mi się wierzyć w ich wiek...[/QUOTE] Raczej nazwałabym to zdziwieniem ze strony psów, a dopiero potem radością... Co wieku, właściciel gwarantuje że mają tyle lat (12 i 13), największy problem, to to, że zawsze były razem przez te 12 lat. Nawet jedna po drugiej zawsze się szczeniły... Najlepszy byłby wspólny DT i dom dla nich, a o takie ciężko :( -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='__Lara']Moja skromna wpłata za czerwiec na kociaki poszła.[/QUOTE] Dziękuję :loveu: Konto kociaków było ostatnio aktualizowana na początku maja, mam nadzieję, że na dniach znów będzie aktualizacja i dam znać, co doszło i od kogo :) Jak jutro dam radę, to podjadę w Wampirkiem do weta, bo na miejscu nadal jeszcze nie otworzyli tej lecznicy, więc chyba nie ma co na to liczyć... -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Tak, został jeden ale ma być zabrany przez rodzinę właściciela. Terier też dziś pojechał, jutro lub pojutrze pojedziemy podpisać umowę adopcyjną i zobaczyć warunki, bo facet wydał go bez naszej wiedzy. Zostały na tej działce pies w typie husky (znów na łańcuch przypięty) i 2 starsze suczki. Pilnie potrzebny DT dla nich -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
I jak dziś Psotka? Polepszyło jej się? [B]saszajackson[/B], zobacz czy tak może być, czy coś zmienić? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227652-30-ogłoszeń-5zł-na-Boksie-Asty-i-kundelki-do-30-06?p=19218204#post19218204[/url] -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Sunia-matka szczeniaków już u [B]Lupi[/B]. Podejrzewamy stan zapalny listwy mlecznej, wg właściciela z bólu psinka nie pozwalała szczeniakom pic mleka już od tygodnia:( -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Karma dla Norka zamówiona była 1.06.br, doszła? -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B]Lupi[/B] prześle, dziękuję. Zapomniałam dopisać, na tej działce mieszkają również SZCZURY, a smrodu i brudu nie da się chyba opisać słowami... [B] DT dla Barrego (husky) i dwóch małych staruszek PILNIE POTRZEBNE!! [/B]Żaden pies nie zasługuje na takie warunki, mają gorzej niż w schronisku[B] :( [/B] -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Pakiet zamówiony, tylko jeszcze nr konta nie dostałam :( Kurcze, oby nic poważnego :( -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='tobciu']Tylko siedzieć i po rękach lizać. :) A nie cyrki odprawiać.[/QUOTE] On by chciał cały czas siedzieć i po rękach lizać ;) (chodzic z pati do pracy :D) -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']:) Przelać Wam coś na karmę?[/QUOTE] Na te chwilę najpilniejsze odpchlenie (najbardziej zapchlony husky, non stop się drapie), odrobaczanie, szczepienia, sterylka suni-matki szczeniaków... Jakbyś mogła wspomóc groszem :loveu: to [B]Lupi [/B]wyśle swoje konto na PW. Nie doszła jeszcze żadna wpłata :( -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Cudak, dzięki, że je nakarmiłaś, kochana jesteś!!!![/QUOTE] Rano miałam tylko 500 gram karmy dla szczeniaków, ale dostaliśmy wsparcie :loveu: więc jakiś czas brzuszki będą pełne :loveu: -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Jak Norek dziś? Nie rozrabia? -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
I dwie starsze sunie - matka z córką, czy zostaną tu już na zawsze? Poszczekały na mnie, ale jak otworzyłam klatkę, to bardzo się cieszyły... [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6998/p6081979.jpg[/IMG] -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Sunia i szczeniaki, nalałam im wody i nasypałam suchej karmy (kupiłam najtańszą w Intermarche, taką dla szczeniaków). Rzuciły się do miski, tak, że matka nie miała jak się przecisnąć do jedzonka... Nasrane jest już nawet na budce :( [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/4990/p6081973.jpg[/IMG] -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Barry, mix husky, bardzo zapchlony, cały czas się drapie. Odpięliśmy mu łańcuch, mam nadzieję, że nie będzie próbował z tego powodu się podkopać i uciec... Duży, łagodny psiak. [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/1445/p6081968.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2421/p6081972.jpg[/IMG]