[quote name='Jean']No chyba faktycznie miała zły dzień, aczkolwiek zakaz wchodzenia na łóżko w sypialni zostaje nie odwołany. W salonie niech wchodzi, ale sypialnia nie :)
.[/QUOTE]
twarda jestes ;)
szczeniaki są sliczne naparwde, wiec chętnych dużo, nie zawsze jak widać z dobrymi intencjami... Jeszcze może przebolałabym to o kastaracji ( w umowie do podpisania i tak pewnie bedzie klauzula o wymogu kastracji), ale jak juz ktos nie chce zgodzic sie na wizytę przed adopcyjną bo po co takie ceregiele....
Ja nie mialam klatki, kupiłam pozniej, ale pełni rolę legowiska. Uważam ze nie jest niezbędna, ale fajnie jak pies lubi w niej siedzieć.
Moj po szczepieniu nigdy nie siusiał wiecej, wiec moze to przypadek, a moze faktycznie trochę ją zawiało
kurcze nie mam pomysłu co mu jest....
my kiedyś mieliśmy krwawą biegunkę, ale leki pomogły natychmiast. Poza tym moj tez zawsze w chorobie bawi sie, skacze i generalnie jest "normalny"
ciekawe co powie wet, moze warto na konsultacje jechać do innego?