Jump to content
Dogomania

motylek1007

Members
  • Posts

    1145
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by motylek1007

  1. [quote name='gunia']Właśnie czytam inne wątki na wizażu. Ktoś chwali się, że jego suczka oczywiście bez rodowodu i uprawnień się oszczeniła (tematy zaczęte w 2006 roku), a większość mu przyklaskuje i zachwyca się słodyczą szczeniąt, a ktoś kto ma racjonalne poglądy i tłumaczy odrazu staje się wrogiem forumowiczek i psów. [/quote] no niestety :cool1: ja to jestem wrogiem publicznym nr 1 tam :razz: jedna osoba wrecz napisala ze zrobi "nam" na zlosc i kupi kolejnego psa z pseudo :roll: na typu ze juz rzygają jak mnie widzą, nie reaguje, bo tyle razy juz to słyszlam... heh głupota, głupota, głupota co do moniki to ona zdania nie zmieni bo ma z tego zarobek :mad: dlatego ma tyle suczek i je mnozy
  2. jak ten pies co kupila ma rodowód jestem swieta :p
  3. tak...i oczywiscie suczka, co mnie nie dziwi bo w jakim celu wiadomo :shake:
  4. i sie dorobila kolejnego psa do rozmnażania :placz:
  5. o to może sie podzielisz nimi?
  6. [quote name='Chefrenek'] ps. słuchajcie ja wiem kto to jest ta Monika.[/quote] znasz ją osobiscie?
  7. i znów Monika podaje linki i zacheca do kupienia psów z pseudo :wallbash:
  8. szpanem nie jest to ze ktos ma psa z rodowodem, tylko to ze ktos kupuje bez a udaje ze ma psa danej rasy.....:p
  9. dziwi mnie jedno: ludzie chca jakiegos psa "bez papierów" ale na litosc boską przeciez na pierwszy rzut oka widac ze to nie shiz tzu, tak samo jak ten "york" powyzej, a jednak ludzie sie nabieraja i placa. Skoro chcą mieszanca dlaczego nie pojda do schroniska wziac za darmo a nie za 500zł psa...heh
  10. domyśliłam sie ze chodzi o te osoby ;) tak patrze na tego szczeniaka i mysle jaką on musi miec mieszanke genową :-o i kto da sie nabrac ze to york..... widzieliscie "shih tzu bez rodowodu"? [url=http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140199&page=144]Shih Tzu - Strona 144 - Forum Wizaz.pl[/url] post nr 4302 dziewczyna kupila "shih tzu" [url=http://picasaweb.google.pl/asiawczesny/Magli#]Picasa Web Albums - Joanna - Magli[/url]
  11. [quote name='evl']pisałam na innym wątku, ale tu też wkleję, można przekleić do tych pożal się Boże miłośniczek psów czystej rasy tj. wizażanek :lol: [/quote] nie każda wizażanka, jest TAKA wizażanką..... ale york rzeczywiscie rodzice musieli byc yorkami czystej krwi :crazyeye:
  12. [quote name='Charly'] [SIZE=4][COLOR=darkred]Prosze pomóżcie- zagłosujcie na Przytulisko Przyborowko!!! (instrukcja w podpisie)[/COLOR][/SIZE] [/quote] juz zagłosowalam, to są moje okolice ;) Pare ludzi myślących pokrewnie jak ja jest na tym wątku, ale nie tylko na tym :)
  13. a teraz mysli ze ja sie nie odzywam bo mi tak napisala jak napisala :lol: az sie uśmialam, bo ja czytam regularnie ten wątek i tylko jak pojawiaja sie takie tematy ja klapsy to sie wtrącam. Cóz nie mam prawa sie wypowiadac? :razz: najgorsze jednak dla mnie to ze ludzie owe klapsy pochwalają :crazyeye:
  14. witam ;) ja równiez uczestnicze w tym osławionym wątku na wizazu, jak i w kazdym innym gdzie toczy sie rozmowa o zwierzetach. Nick mam taki sam, wiec widziecie jak mnie tak nienawidza :lol: ale jak widze ze sa jeszcze na tym swiecie mądre osoby to moze kiedys to sie zmieni.... dzisiaj juz w ogole przezylam szok jak jedna osoba karze psa klapsami bo jej siusia w domu a sławma Monika nie widzi w w tym nic zlego :crazyeye: dodam ze ten szczeniak jest z jej pseudo :crazyeye:
  15. kupilam juz dry bed i uzywam, jestem zadowolona. Rzeczywiście przepuszcza siusie tylko w jedna strone z wierzchu jest sucha ale pod nia susie trzeba wytrzec
  16. dziekuje a co z wlosami? ciezko je sie usuwa z tej maty?
  17. Czy ktoś z Was stosował taka mate dla psów sikających dry bed? bo jestem ciekawa czy warto zainwestowac w to kase... chodzi mi dokładnie o to czy mocz rzeczywiscie tak dobrze wsiąka jak piszą i jest zawsze sucha, Jesli przytrafiłby mi sie ktoś kto ma jeszcze rase długowłosą z dry bedem byłoby bosko...:eviltong:
×
×
  • Create New...