[quote name='juli88']
już wiem jak rozpoznam Dolara i Domisia: Domiś jest biało-rudy, a Dolar rudo-biały :) hihihi[/QUOTE]
dobre :lol:
matko, nie mogę sie doczekać, aż mały będzie lał tylko na dworze, to nocne wstawanie :p
Domiś czasami ustawi małego, wiadomo gówniarz mu nie będzie fikał :diabloti: