-
Posts
11703 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by xmartix
-
zrobiłam allegro reszcie, ale nie doliczyłam się 11 maluchów.. ponazywałam te w drugim allegro:[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=597071409]szczeniaki do oddania od dzielnej mamy Inki ! (597071409) - Aukcje internetowe Allegro[/url] można by zdjęcia maluchów (po 3, 4 zmniejszyć) i dać na 1 stronę z imionami
-
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
xmartix replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hehe ale dobrze, bo ciotki zabiegane że nie pamiętają o wszytskim za mało rąk do pracy.. -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
xmartix replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wpłaciłam na Czara za kwiecień -
Schronisko Gaj - najpiękniejsze psy w wlkp. - One też chcą do domu!
xmartix replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
dla Basterka :loveu: kciuki trzymamy !! -
Kaja potrzebuje pomocy.....leki na stawy na cito.kto pomoze?
xmartix replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
które poszły już do domy z tych ogłoszonych na allegro przeze mnie? bo bym odnowiła... -
[quote name='bigosik']No jak tam u Inki teraz kolorowo, tasiemki - śliczne:p. Maluchy są niemożliwie żarte i straszne kręciołki. Dostały papu, w trymiga ekipa wyczyściła talerze i bieg do mamy. Ja Ince dałam nieco dalej i ale maluchy darły do niej aż miło. No to mój TZ, żeby zapewnić Ince trochę spokoju w czasie posiłku próbował maluchy powyłapywać i odstawić do budki. Noo to było niezłe... Pamiętacie takie ruskie gierki z bazaru, małe takie. Co był na przykład wilk z patelnią i trzeba było wyłapywać spadające jajka na tę patelnię za punkty? A jajka coraz szybciej leciały.. To dzisiejsza akcja była jak ta gierka, a TZ jak ten bidny wilk:evil_lol: Inka najpierw zabierała jedzonko kawałkami i chowała w różnych kątkach i zakamarkach te kawałki :-( dopiero po zachomikowaniu, sama zaczęła jeść.[/quote] ahahahahahhaha super !!!! z tymi gierkami :evil_lol:
-
[Wrocław] Maleńka Perełka szuka miejsca w Twoim sercu! ma dom
xmartix replied to NaamahsChild's topic in Już w nowym domu
jakie ma niunia ogłoszenia??? -
[Wrocław] Maleńka Perełka szuka miejsca w Twoim sercu! ma dom
xmartix replied to NaamahsChild's topic in Już w nowym domu
w końcu tu trafiłam!!!;) -
odnowiłam więc allegro bo potrzebne jak najszybciej [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=594569940"]ma być zabita piękna suka owczarka !!! (594569940) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] a inne ogłoszenia?? pomóżcie
-
informacje o ogłoszeniach powinny być na pierwszej stronie.. wtedy bedziemy wiedziec w czym jeszcze pomóc...
-
ale piękne Słomka!! MYSIASTY DO DOMU!!! :placz::placz:
-
Prawie ratlerka Linka w wymarzonym domu w Tarnowie!
xmartix replied to malagos's topic in Już w nowym domu
zrobiłam allegro... tutaj link: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=594195141]zabrana z ulicy sunia ratlerka błaga o dom (594195141) - Aukcje internetowe Allegro[/url] ale.. dałam swój nr tel bo nie mogłam znaleźć na wątku. MALAGOS podaj mi nr tel to zmienię na allegro -
jak chcesz to rób, ja też mogę.. nikt się nie odzywał?...:roll:
-
Prawie ratlerka Linka w wymarzonym domu w Tarnowie!
xmartix replied to malagos's topic in Już w nowym domu
a kontakt do kogo?