Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. [quote name='Negri']a w między czasie Niemcy ogłoszą zbiórkę kasy na maluszki i może coś sie nazbiera ;)[/quote] z tego co wiem, to Agata pisała że dość już kasy jest.. ale niech sama się wypowie co do maluchów do Deutschland - to mogę przetłumaczyć
  2. zrobiłam allegro reszcie, ale nie doliczyłam się 11 maluchów.. ponazywałam te w drugim allegro:[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=597071409]szczeniaki do oddania od dzielnej mamy Inki ! (597071409) - Aukcje internetowe Allegro[/url] można by zdjęcia maluchów (po 3, 4 zmniejszyć) i dać na 1 stronę z imionami
  3. 1 ogłoszeniowe z 4 szczenami jest już który szczeniak poszedł z mamą do domu? pójdzie? potrzeba więcej ogłoszeń niż tylko allegro postaram się zrobić ogłoszenia szczeniaków kolejnych ale potrzeba to dać na inne strony także
  4. hehe ale dobrze, bo ciotki zabiegane że nie pamiętają o wszytskim za mało rąk do pracy..
  5. wpłaciłam na Czara za kwiecień
  6. [B]WSZYSTKIE CEGIEŁKI SPRZEDANE!!!!:loveu::loveu::loveu:[/B] [SIZE=1]mogłam dać więcej :evil_lol:[/SIZE] poproszę na pw o listę osób które wpłaciły, to porozsyłam podziękowanie!
  7. [COLOR=Red][B][SIZE=3]zeszło 156 cegiełek :loveu::loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/B][/COLOR] [SIZE=2]po zakończeniu aukcji prosiłabym o rozliczenie ogólne na wątku [/SIZE]
  8. które poszły już do domy z tych ogłoszonych na allegro przeze mnie? bo bym odnowiła...
  9. [quote name='bigosik']No jak tam u Inki teraz kolorowo, tasiemki - śliczne:p. Maluchy są niemożliwie żarte i straszne kręciołki. Dostały papu, w trymiga ekipa wyczyściła talerze i bieg do mamy. Ja Ince dałam nieco dalej i ale maluchy darły do niej aż miło. No to mój TZ, żeby zapewnić Ince trochę spokoju w czasie posiłku próbował maluchy powyłapywać i odstawić do budki. Noo to było niezłe... Pamiętacie takie ruskie gierki z bazaru, małe takie. Co był na przykład wilk z patelnią i trzeba było wyłapywać spadające jajka na tę patelnię za punkty? A jajka coraz szybciej leciały.. To dzisiejsza akcja była jak ta gierka, a TZ jak ten bidny wilk:evil_lol: Inka najpierw zabierała jedzonko kawałkami i chowała w różnych kątkach i zakamarkach te kawałki :-( dopiero po zachomikowaniu, sama zaczęła jeść.[/quote] ahahahahahhaha super !!!! z tymi gierkami :evil_lol:
  10. ogłoszony dalej na: - ale.gratka.pl - wroclaw.gumtree.pl - kupiepsa.pl - adopcje.org
  11. Telefon się wyświetla sprawdźcie inne ciotki czy Wam się wyświetla.. ok? co do imion, jeden to Maxiumus a inne? ciotka od zdjeć może Ty nazwij :) Agata, ok będę pisać że duże będą (tylko u jednego malucha napisałam że bedzie średni, już zmieniam)
  12. odnowiłam więc allegro bo potrzebne jak najszybciej [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=594569940"]ma być zabita piękna suka owczarka !!! (594569940) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] a inne ogłoszenia?? pomóżcie
  13. ale extra!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi: a gdzie będą mieszkać i co to za rodzinka?
  14. informacje o ogłoszeniach powinny być na pierwszej stronie.. wtedy bedziemy wiedziec w czym jeszcze pomóc...
  15. Kikou zakładaj wątki!! to bardzo ważne dla tych psiunków! Przepraszam że nie pomagamy tak jak trzeba..
  16. ale piękne Słomka!! MYSIASTY DO DOMU!!! :placz::placz:
  17. allegro dla 4 pierwszych szczeniaków: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=594559090]szczeniak i do adopcji po dzielnej mamie Ince (594559090) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  18. Boskie zdjęcia! świetna robota dziewczyny !!!!!!! zaraz biorę się za allegro
  19. zrobiłam allegro... tutaj link: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=594195141]zabrana z ulicy sunia ratlerka błaga o dom (594195141) - Aukcje internetowe Allegro[/url] ale.. dałam swój nr tel bo nie mogłam znaleźć na wątku. MALAGOS podaj mi nr tel to zmienię na allegro
  20. spokojnie, ja czekam cierpliwie, przypominam tylko że czekamy na zdjęcia osobne i info trochę i gotowi do ogłoszeń jesteśmy nie jest moim celem pośpieszać, tylko przypominam że czekamy na sygnał a zaczniemy ogłaszać ;)
  21. jak chcesz to rób, ja też mogę.. nikt się nie odzywał?...:roll:
×
×
  • Create New...