Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. trzeba już robić allegro ogłoszeniowe w sprawie adopcji, jakaś osoba się do tego zgłaszała...
  2. zrobiłam allegro: [url=http://www.allegro.pl/item590400399_amon_pilnie_potrzebuje_domu.html]Amon pilnie potrzebuje domu!!! (590400399) - Aukcje internetowe Allegro[/url] i co, napisać tam że nadaje się tylko do kojca?...:shake:
  3. allegro cegiełkowe: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=592051500]Inka dzielna mama 11-szczeniąt prosi o pomoc (592051500) - Aukcje internetowe Allegro[/url] trzeba rozsyłać gdzie się da. jak coś zmienić to piszcie
  4. ja odnawiam te ogłoszenia co robiłam
  5. hehe :evil_lol: właśnie siedzi koło mnie i puszcza bąki :cool3: nie napisaliśmy tego w ogłoszeniu...:diabloti: a jak tam ta Pani co dzwoniła w sprawie Iskierki...??
  6. ok, ale nie mam nr konta... ani telefonu kontaktowego
  7. diabeł :diabloti::diabloti:
  8. na morus, która założyła wątek
  9. ok, zrobię cegiełkowe kasa na kogo??? fundację najlepiej.. czy tekst do cegiełkowej aukcji też wyślesz? tzn text o samej suni? bo jak nie to ja coś stworzę
  10. oferuję allegro i parę ogłoszeń jeszcze!!! - do kogo kontakt? - można każde szczenię z osobna sfotografować? - kiedy można już adoptować szczeniaczki? - może ktoś ma pomysł na łzawy tekst, bo ja nie potrafię aż tak... - jaka miejscowość to jest? narazie zrobię zbiorcze allegro
  11. zapisuję się mogę pomóc go ogłaszać
  12. [B][SIZE=3]ogłoszenia dla KUBY: [/SIZE][/B] - allegro: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=590355483]6-miesięczny szczeniak do adopcji (590355483) - Aukcje internetowe Allegro[/url] - adopcje.org - kupiepsa.pl - ale.gratka.pl - gumtree.pl - drobne.centrumofert.pl
  13. super że są opisy, będziemy ogłaszać, do kogo kontakt?
  14. nie śmiejcie się, to moje pierwsze kroki wstawiania filmów... tu na tym filmiku schodzi ze schodów (PĘDZI, nie schodzi) :diabloti: [IMG]http://www.youtube.com/watch?v=VS8laezCHdM[/IMG]
  15. Iskierek - Cukierek :loveu: [IMG]http://www.youtube.com/watch?v=FX6epENVgUk[/IMG]
  16. oo fajnie!!! Iskierka to naprawdę słodziak!!
  17. wpisuję się, można by na pierwszą stronę dać uaktualnienie jaki pies gdzie i jakie ogłoszenia..
  18. a ma ogłoszenia sunia? bo jak nie ma to nikt jej nie znajdzie...
  19. Bianka jesteś dzielna, masz przy sobie TŻta, ja nie mogę niestety pomóc
×
×
  • Create New...