-
Posts
11703 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by xmartix
-
CZAJA-> sunia, która paliła się żywcem... MA NOWY DOMECZEK!!! Wrocław
xmartix replied to demi's topic in Już w nowym domu
jestem !!!! -
[quote name='invictus hilaritas']Jak ktoś napisze ładny tekst, taki łapiący za serce to ja mu allegro wystawie.. :razz:[/quote] a na razie to ma takie allegro (nie smutne).. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=600287311]uratowany szczeniak w typie Karela szuka domu (600287311) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
zakończyć aukcję? odnowić? i czemu tyle wykrzykników? coś się stało?
-
Bull-krówka Koka znalazła wreszcie "swoich ludzi" ! :)
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
no Kokunia trzymamy kciuki!!!:loveu: -
Maleńka Iskierka już nie jest bezdomna! MA DOM!
xmartix replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Rozliczenie Iskierki (stan na dzień 17.02.2009 r.) 1) Wizyta 35,00 zł Leki 35,68 zł 2) Leki 45,00 zł 3) Operacja + Vetmedin [U]250,00 zł[/U] RAZEM: 365,68 zł Kwota do wykorzystania 500,00 zł Wydano [U]365,68 zł[/U] Pozostało: [B]+ 134,32 zł[/B] 1) Prilium (syrop na serce) 50,00 zł 134,32 zł [U]50,00 zł [/U][B]+ 84,32 zł[/B] 1) Wizyta u dr Pasławskiej 53,50 zł 84,32 zł [U]-53,50 zł[/U] [B]+30,82 zł[/B] [B]Zasilenie konta: 200 zł[/B] [B]Stan konta: 230,82 zł[/B] 1) posiew z krwi i wizyta 44,94 zł. [U]2) wymaz 25 zł[/U] Razem: 69,94 zł 230,82 zł [U]-69,94 zł[/U] [B]+160,88 zł[/B] Stan na 31.03.2009 r. 1) Operacja nr 2 = 235 zł 160,88 zł [U]-235,00 zł[/U] [B] - 74,12 zł[/B] -
Maleńka Iskierka już nie jest bezdomna! MA DOM!
xmartix replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
byliśmy dziś na sterylce ale okazało się, że Iskra nie ma macicy już dawno..:crazyeye::shake: tzn ze byla już wysterylizowana!!! i niepotrzebnie była usypiana, wetki myślały że to jakiś żart i szukały tej macicy i szukały, ale nie było, oczyściły ząbki w między czasie, bo miała przeokrutne już. Koszt tych zabiegów wszystkich: 235 zł. Zaraz napiszę rozliczenie i ile u Iskierki na koncie jest. Iskierka czuje się dobrze, odpoczywa teraz. Co do wyników badań w sprawie tych oskrzeli - nic nie wykazały. Iskierka jest zdrowa.Tyle że starsza i nie jedno pewnie przeżyła niedobrego. Tutaj są zdjęcia Iskry już z domu po operacji (zdjęcia z komórki) [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7271/zdjcia0001j.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/7825/zdjcia0002.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/7706/zdjcia0004.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7387/zdjcia0005z.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9219/zdjcia0006.jpg[/IMG] -
Kaja potrzebuje pomocy.....leki na stawy na cito.kto pomoze?
xmartix replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
odnowiłam allegro i dodałam Cześkę (ma brzydkie zdjęcia...) [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=599386625]amstaf ki do adopcji - schronisko dolnośląskie (599386625) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Bokśbulek w wielkiej potrzebie MA DOM . Zostaje na stałe w DT
xmartix replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
allegro: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=599394479"]mix bokser a i pitt bulla czeka na adopcję!!! (599394479) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] i na: ale.gratka.pl wroclaw.gumtree.pl poznan.gumtree.pl drobne.centrumofert.pl petsy.pl kupiepsa.pl ojej.pl -
starsza SZNAUCERKA GABI...pol roku szukala.. i ZNALAZLA CUDOWNY DOM!!!
xmartix replied to kikou's topic in Już w nowym domu
To czekamy na zdjecia -
Bokśbulek w wielkiej potrzebie MA DOM . Zostaje na stałe w DT
xmartix replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
się wpisuję, pomyślę i się jutro odezwę -
Maleńka Iskierka już nie jest bezdomna! MA DOM!
xmartix replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
jutro jesteśmy umówieni na wizytę u wetek w związku z tymi wynikami i ewentualną sterylką. czyszczenie ząbków trzeba przełożyć.. tylko nie wiem na kiedy... albo najpierw ząbki?.. Iskierka lepiej chodzi, troszeńkę kuleje. Demi dzięki za jutro i tztowi mojemu też :loveu: -
Schronisko Gaj - najpiękniejsze psy w wlkp. - One też chcą do domu!
xmartix replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']Dzisiejsi szczęściarze to Ben z postu wyżej i Pręguś[/quote] Pręguś :multi::multi::multi: -
Maleńka Iskierka już nie jest bezdomna! MA DOM!
xmartix replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie, na stawy nic nie dostaje. to w pn jedziemy na ar z wynikami, żeby już do końca ustalić co Iskierce jest (czasem kaszle), a sterylkę robimy w inny dzień, mam nadzieję że w któryś w następnym tygodniu. umówię się z wetkami. no i od razu ząbki bo umieramy od zapachu... kasy jest 160 zł i jakieś drobne, zapytam wetek za ile zrobią te 2 rzeczy. -
Maleńka Iskierka już nie jest bezdomna! MA DOM!
xmartix replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
no właśnie nie wiem co robić, czy poddawać ją sterylce i usunięciu kamienia od razu. w pn jak jej to kulenie nie przejdzie to jedziemy do weta na ar, przy okazji pokażemy wyniki badań (i odbierzemy stare). dzisiaj jak byłam na studiach to (tz mówił) że Iskra się obudziła z wielkim krzykiem (piskiem), wstała i chodziła z podniesionymi tylnymi lapkami (znaczy raz jedna raz druga) i darła się przez chwilę, rozchodziła i już było ok, lub po prostu jej przeszło, nie podoba mi się to. Lecz na spacerze w sumie lepiej niż rano chodziła, jak wracamy to po schodach sama nie idzie, niosę ją spowrotem do domu bo nie mogę patrzeć jak się męczy wchodząc...:shake: -
Maleńka Iskierka już nie jest bezdomna! MA DOM!
xmartix replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
a i jeszcze jedno: Iskierka ma straszny kamień na zębach, straszny, poproszę wetki lub Demi o jakieś tabletki żeby zapalenie zmniejszyć, smaruję ich zęby Bulisiową pastą na zęby, ale powinno się chyba najpierw wyczyścić z kamienia a dopiero potem ta pasta, bo pasta kamienia nie usunie. i co ze sterylizacją Iskierki? dalej nie wiem czy jest ciachnięta czy nie. -
Kaja potrzebuje pomocy.....leki na stawy na cito.kto pomoze?
xmartix replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Czeska to Atenka? -
Maleńka Iskierka już nie jest bezdomna! MA DOM!
xmartix replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
odebrałam wymaz z gardła, ale nie odebrałam wyników posiewu z krwi i mam zamiar odebrać pn/wt, trochę późno ale to dlatego że nie mam jak wcześniej.. i od razu odbierając te drugie badania pójdę na konsultację na ar ale już bez Cukierka. co do faktur - był problem żeby mi wystawić FA za wymaz, musiałam jeździć od jednego centrum do drugiego z tej samej "firmy" i w końcu mi wypiszą i wyślą na mój adres najpierw, z ar fakturę dostałam od razu. u Iskierki w miarę dobrze, jedyna rzecz to to że od popołudnia nam kuleje na lewą nogę tylnią, nie wiemy czemu, przemacałam ją tam i pod brzuszkiem ale ją nie boli ani nie ma żadnej rany, nic jej się nie wbiło, itd. Iskra ma tak, że jakby ją bolało to by piszczała (w przeciwieństwie do Bulisia), więc może to są odleżyny czy coś.. może w złej pozycji spała no bo nie mam pomysłu co to innego może być