Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. i ogłosiłam go dalej na: ale.gratka.pl katowice.gumtree.pl kupiepsa.pl petsy.pl
  2. [quote name='invictus hilaritas']Jak ktoś napisze ładny tekst, taki łapiący za serce to ja mu allegro wystawie.. :razz:[/quote] a na razie to ma takie allegro (nie smutne).. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=600287311]uratowany szczeniak w typie Karela szuka domu (600287311) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  3. gdzie się Placuś znajduje?? tzn gdzie się będzie znajdował, narazie dałam Katowice, ale nie wiem...
  4. ja wpisuję i widzę szczeniaki od Inki nie wiem czemu WY nie widzicie, nie panikujcie tak;)
  5. a wpiszcie: "szczeniak", tytuł allegro jest : "szczeniak i do oddania od dzielnej mamy Inki" a drugie "szczeniak i do adopcji po dzielnej mamie Ince"
  6. zakończyć aukcję? odnowić? i czemu tyle wykrzykników? coś się stało?
  7. no Kokunia trzymamy kciuki!!!:loveu:
  8. Rozliczenie Iskierki (stan na dzień 17.02.2009 r.) 1) Wizyta 35,00 zł Leki 35,68 zł 2) Leki 45,00 zł 3) Operacja + Vetmedin [U]250,00 zł[/U] RAZEM: 365,68 zł Kwota do wykorzystania 500,00 zł Wydano [U]365,68 zł[/U] Pozostało: [B]+ 134,32 zł[/B] 1) Prilium (syrop na serce) 50,00 zł 134,32 zł [U]50,00 zł [/U][B]+ 84,32 zł[/B] 1) Wizyta u dr Pasławskiej 53,50 zł 84,32 zł [U]-53,50 zł[/U] [B]+30,82 zł[/B] [B]Zasilenie konta: 200 zł[/B] [B]Stan konta: 230,82 zł[/B] 1) posiew z krwi i wizyta 44,94 zł. [U]2) wymaz 25 zł[/U] Razem: 69,94 zł 230,82 zł [U]-69,94 zł[/U] [B]+160,88 zł[/B] Stan na 31.03.2009 r. 1) Operacja nr 2 = 235 zł 160,88 zł [U]-235,00 zł[/U] [B] - 74,12 zł[/B]
  9. byliśmy dziś na sterylce ale okazało się, że Iskra nie ma macicy już dawno..:crazyeye::shake: tzn ze byla już wysterylizowana!!! i niepotrzebnie była usypiana, wetki myślały że to jakiś żart i szukały tej macicy i szukały, ale nie było, oczyściły ząbki w między czasie, bo miała przeokrutne już. Koszt tych zabiegów wszystkich: 235 zł. Zaraz napiszę rozliczenie i ile u Iskierki na koncie jest. Iskierka czuje się dobrze, odpoczywa teraz. Co do wyników badań w sprawie tych oskrzeli - nic nie wykazały. Iskierka jest zdrowa.Tyle że starsza i nie jedno pewnie przeżyła niedobrego. Tutaj są zdjęcia Iskry już z domu po operacji (zdjęcia z komórki) [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7271/zdjcia0001j.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/7825/zdjcia0002.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/7706/zdjcia0004.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7387/zdjcia0005z.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9219/zdjcia0006.jpg[/IMG]
  10. zapisuję się i porobię parę ogłoszeń, ale trzeba mi czasu, do jutra będą
  11. odnowiłam allegro i dodałam Cześkę (ma brzydkie zdjęcia...) [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=599386625]amstaf ki do adopcji - schronisko dolnośląskie (599386625) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  12. allegro: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=599394479"]mix bokser a i pitt bulla czeka na adopcję!!! (599394479) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] i na: ale.gratka.pl wroclaw.gumtree.pl poznan.gumtree.pl drobne.centrumofert.pl petsy.pl kupiepsa.pl ojej.pl
  13. [quote name='GoskaGoska']a nie mozesz go zabrac do weta ? Kase zbierzemy na wizyte tylko zeby go ktos wzial na badania i zeby bylo wiadomo jak z nim naprawde jest i co robic dalej[/quote] nie mam auta, a tz nie ma chwilowo prawka..
  14. się wpisuję, pomyślę i się jutro odezwę
  15. jutro jesteśmy umówieni na wizytę u wetek w związku z tymi wynikami i ewentualną sterylką. czyszczenie ząbków trzeba przełożyć.. tylko nie wiem na kiedy... albo najpierw ząbki?.. Iskierka lepiej chodzi, troszeńkę kuleje. Demi dzięki za jutro i tztowi mojemu też :loveu:
  16. :-( co ja mogę pomóc, zapisuję się chociaż..
  17. tyle kasy idzie na hotel ze taksowka byloby taniej :shake:
  18. [quote name='Helga&Ares']Dzisiejsi szczęściarze to Ben z postu wyżej i Pręguś[/quote] Pręguś :multi::multi::multi:
  19. Nie, na stawy nic nie dostaje. to w pn jedziemy na ar z wynikami, żeby już do końca ustalić co Iskierce jest (czasem kaszle), a sterylkę robimy w inny dzień, mam nadzieję że w któryś w następnym tygodniu. umówię się z wetkami. no i od razu ząbki bo umieramy od zapachu... kasy jest 160 zł i jakieś drobne, zapytam wetek za ile zrobią te 2 rzeczy.
  20. no właśnie nie wiem co robić, czy poddawać ją sterylce i usunięciu kamienia od razu. w pn jak jej to kulenie nie przejdzie to jedziemy do weta na ar, przy okazji pokażemy wyniki badań (i odbierzemy stare). dzisiaj jak byłam na studiach to (tz mówił) że Iskra się obudziła z wielkim krzykiem (piskiem), wstała i chodziła z podniesionymi tylnymi lapkami (znaczy raz jedna raz druga) i darła się przez chwilę, rozchodziła i już było ok, lub po prostu jej przeszło, nie podoba mi się to. Lecz na spacerze w sumie lepiej niż rano chodziła, jak wracamy to po schodach sama nie idzie, niosę ją spowrotem do domu bo nie mogę patrzeć jak się męczy wchodząc...:shake:
  21. a i jeszcze jedno: Iskierka ma straszny kamień na zębach, straszny, poproszę wetki lub Demi o jakieś tabletki żeby zapalenie zmniejszyć, smaruję ich zęby Bulisiową pastą na zęby, ale powinno się chyba najpierw wyczyścić z kamienia a dopiero potem ta pasta, bo pasta kamienia nie usunie. i co ze sterylizacją Iskierki? dalej nie wiem czy jest ciachnięta czy nie.
  22. odebrałam wymaz z gardła, ale nie odebrałam wyników posiewu z krwi i mam zamiar odebrać pn/wt, trochę późno ale to dlatego że nie mam jak wcześniej.. i od razu odbierając te drugie badania pójdę na konsultację na ar ale już bez Cukierka. co do faktur - był problem żeby mi wystawić FA za wymaz, musiałam jeździć od jednego centrum do drugiego z tej samej "firmy" i w końcu mi wypiszą i wyślą na mój adres najpierw, z ar fakturę dostałam od razu. u Iskierki w miarę dobrze, jedyna rzecz to to że od popołudnia nam kuleje na lewą nogę tylnią, nie wiemy czemu, przemacałam ją tam i pod brzuszkiem ale ją nie boli ani nie ma żadnej rany, nic jej się nie wbiło, itd. Iskra ma tak, że jakby ją bolało to by piszczała (w przeciwieństwie do Bulisia), więc może to są odleżyny czy coś.. może w złej pozycji spała no bo nie mam pomysłu co to innego może być
×
×
  • Create New...