dzięki Bubu, ale prosiłabym wyliczoną kwotę, żeby nie motać później.. bo myślę że Iskier już nie będzie potrzebować funduszy. Wszyscy lekarze odwiedzeni :evil_lol:
Klaudus a w jakim mieście Cukierek by mieszkał? fajny jest Cukierek naprawdę, taka przylepka, a jak chce być miziana to kładzie łepek i patrzy takimi oczkami że aż za serce bierze... :)