Jump to content
Dogomania

grzenka

Members
  • Posts

    3563
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by grzenka

  1. I wreszcie dotarłam do Foksika, zapisuję wątek malucha:lol:
  2. O matko jedyna:-( Psa wydawali od weta, tak?Tam trzeba pytać, chyba powinni wiedzieć gdzie i komu wydali, prawda?:-(
  3. Banerek fajowy:multi::loveu: Może mi ktoś podpowiedzieć, dlaczego mój banerek w podpisie jest niepodlinkowany?:shake:
  4. Pucuś jest c-u-d-o-w-n-y!!!Świetne fotki do ogłoszeń, teraz Pucuś MUSI znaleźć super DOM.
  5. Ale żeby robić ogłoszenia trzeba mieć info o psiaku, a co wiadomo o tym biedaku:shake:?
  6. Ja -jak wcześniej pisałam mogę dać 20zł\m-c.Czy Dziubek mogłby zostać u wetów dłużej za pieniążki?Może udałoby się uzbierać i opłacić tam jego pobyt , zanim nie znajdzie się jakieś rozwiązanie.
  7. Czekamy w takim razie na wątek Dziubka.
  8. Wyskrobię jeszcze dla tej maloty 20 zł/m-c.
  9. Ja także, czy dalej przelewać pieniążki na konto Yoko?
  10. Pewnie, podaj proszę nr konta, przeleję pieniążki na Pucusiowe allegro.
  11. Może faktycznie wątek szaremu psiulkowi założyć, żeby nie zaginął?
  12. [quote name='Marlena:)']Grzenka osoba z Tarnobrzega załatwia właśnie u nas pozwolenie na wpłynięcie do Sokolnik. Karme dowiozą, a co z koniem - nie wiem. Dowiemy się jak wrócą.[/QUOTE] Czekamy w takim razie, dziękuję.
  13. [quote name='Aleksandra Bytom']ja jako zwykły szary użytkownik tego forum zastanawiam się czy Fundacja Pomagajmy Razem nie utrzymuje się przypadkiem z datków? bo jeśli tak jest to Fundacja wydaje się być bardzo majętną skoro stać ją na takie traktowanie osób które wpłacają pieniądze na jej konto,ja bym złotówki nie wpłaciła na taką fundacje po przeczytaniu tego wątku a zwłaszcza wypowiedzi osób z fundacji,normalnie żenada,ja w miare możliwości podam ten wątek dalej żeby komuś znajomemu nie wpadło do głowy finansować fundacje która tak traktuje ludzi[/QUOTE] Popieram w 100%. To skandal.
  14. cyt.GuniaP - Znalazlam na innym wątku : Frotka pisze : [COLOR=#000000][FONT=Arial]W SOKOLNIKACH w kilku gospodarstwach na strychach są psy, którym od 7 dni nikt nie podał jedzenia. Jest tam też koń który od 7 dni utrzymuje się w wodzie. Mam konkretne adresy. Sprawa jest sprawdzona. Proszę o pomoc. Kontakt do mnie: 604 933 031 lub [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=Arial][U][email protected][/U][/FONT][/COLOR]
  15. Dzisiaj dostałam info od sklepu intern.w którym zamawiałam karmę, że poszła na adres Lessi czyli na ul. Sienkiewicza 34, 39-400 Tarnobrzeg ale pod nazwę 'Colargol" a nie Lesii:shake:, kurczę mam nadzieję, że dojdzie bez problemu:shake:.Czy ktoś będzie w stanie poinformować czy i jakie przesyłki docierają?
  16. Podaj mi również nr konta, przeleję ile będę mogła.
  17. Matko moja:-( dlaczego tych psiaków nikt nie ratuje????
  18. Poprosiłam o przekierowanie kuriera na ul.Sienkiewicza , mam nadzieję, że dojdzie bez problemu.
×
×
  • Create New...