Dzisiaj dostałam info od sklepu intern.w którym zamawiałam karmę, że poszła na adres Lessi czyli na ul. Sienkiewicza 34, 39-400 Tarnobrzeg ale pod nazwę 'Colargol" a nie Lesii:shake:, kurczę mam nadzieję, że dojdzie bez problemu:shake:.Czy ktoś będzie w stanie poinformować czy i jakie przesyłki docierają?