Jump to content
Dogomania

grzenka

Members
  • Posts

    3563
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by grzenka

  1. Zapisują wątek póki co.
  2. Proszę o nr konta, prześlę swoją deklarację za VII.
  3. Przeczytałam wątek, coś strasznego, biedna psina.Wyskrobię dla niego 10 zł/m-c.
  4. Fibi, przelałam rano pieniążki z Twoim nickiem w tytule.A ile to będzie ogłoszeń?
  5. Dla jasności:lol: - oczywiście podtrzymuje swoją deklarację.
  6. A z Allegro żadnego odzewu?
  7. Agusiu, ja wpłaciłam za VI i VII (dwa dni później).
  8. Ja dopiero wróciłam z wakacji, widzę, że Pucus ma już Allegro, hmmmmm...jakby co to opłacam kolejne wyróżnione.
  9. Fibi, a nie mogę Tobie przelać na konto?
  10. Ja oczywiście podtrzymuję swoja wpłatę i przeleję jeszcze dzisiaj z adnotacją "na Foksika" bo jutro wyjeżdżam na 2 tygodnie, dlatego wcześniej wole uregulować.
  11. Kochana, muszę dzisiaj wszystko wiedzieć i ew.przelać pieniążki, bo jutro rano wyjeżdżam na urlop na 2 tygodnie.
  12. Z racji, iż Gufiaczek [*] na którego płaciłam 10 zł/m-c odszedł za TM, przeniosę tę dyszkę na Samborka.
  13. Yoko - wiem, że bez limitu jest na imageshack.us
  14. I ja zapisuję wątek i trzymam kciuki za piesia.
  15. No to całkiem sporo:lol::crazyeye:Niesamowite, że nie ma żadnego odzewu z takiej ilości ogłoszeń:shake:
  16. A na jakich portalach Pucuś ma zrobione ogłoszenia?
  17. W takim razie szukamy kogoś do wyróżnionego Allegro.
  18. I jeszcze taki znalazłam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184745-Wielki-BAZARRRRO-OG%C5%81OSZENIA!-Ca%C5%82y-pakiet-TYLKO-15z%C5%82-!!!-Na-wrzesi%C5%84skie-psiaki.31.07[/url] To co robimy?
  19. Jest taki bazarek ogłoszeniowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187561-25-OG%C5%81OSZE%C5%83-tylko-za-6-z%C5%82!!-Na-powodziank%C4%99-Ziv%C4%99-kt%C3%B3ra-zbiera-na-hotel.-Do-30.VI[/url]. ale tu tylko 25 ogłoszeń, chyba mało troszkę, prawda? Fibi, a Ty sie głupotami nie przejmuj, trzeba robić swoje i już, a nie słuchać, kto co uważa za słuszne.
  20. Czy ktoś dysponuje nr tel.do Marleny i mógłby mi podać na PW?Mam pilną sprawę....
  21. Dlatego, że to jest tak straszliwie, przeokropnie niesprawiedliwe, że aż wierzyć się nie chce....
×
×
  • Create New...