Jest taki bazarek ogłoszeniowy:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187561-25-OG%C5%81OSZE%C5%83-tylko-za-6-z%C5%82!!-Na-powodziank%C4%99-Ziv%C4%99-kt%C3%B3ra-zbiera-na-hotel.-Do-30.VI[/url].
ale tu tylko 25 ogłoszeń, chyba mało troszkę, prawda?
Fibi, a Ty sie głupotami nie przejmuj, trzeba robić swoje i już, a nie słuchać, kto co uważa za słuszne.