Jump to content
Dogomania

grzenka

Members
  • Posts

    3563
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by grzenka

  1. [quote name='Basia1968'][B][COLOR=Red]OSOBY, KTÓRE WYSŁAŁY JAKIEKOLWIEK DARY TJ. KARMĘ CZY INN E PRODUKTY DO GABINETU "KORALGOL" PROSZĘ O PRZESŁANIE PW DO LUIZY DANYCH O ILOŚCI PRZESŁANYCH DARÓW Z UWAGI NA TO, IŻ LECZNICA PRAWDOPODOBNIE NIE BĘDZIE CZYNNA PROSZE O NIE WYSYŁANIE RZECZY NA JEJ ADRES!!! Basiu, a co z rzeczami które już poszły na ten adres?Ode mnie już poszedł kurier z karmą-będzie jutro na miejscu, w jaki sposób zostanie ona odebrana? Niestety tel.do kontaktu też podałam do "KORALGOLA".
  2. Ja również poproszę adres na pw, choć z racji że jesteśmy z Podkarpacia, możemy także podjechać do Gorzyc, gdyby więcej rzeczy się uzbierało i można będzie już dojechać na miejsce.
  3. Co z ogłoszeniami, u kogo zamawiamy ten pakiet?
  4. Oczywiście-i ja przekieruję swoją wplatę na Żuczka.
  5. Kupiłam 20 kg karmy dla psiaków, też pójdzie kurierem na adres Przychodni „KOLARGOL”.
  6. Zasponsoruję maluszkowi ogłoszenia.
  7. Jaki jest koszt takiego pakietu?
  8. [quote name='BoUnTy']Grzenko uwierz, że robię co mogę :([/QUOTE] Bounty, wierzę, tylko tak mi jej okropnie żal...
  9. [quote name='BoUnTy'] Szkoda tej suki, jak nic się nie znajdzie to trafi do schroniska albo w Gliwicach, albo w Katowicach... :([/QUOTE] To straszne:-( Kolejny raz schron? To chyba najgorsze co może ją spotkać:shake:
  10. Pamiętam historię Dory jeszcze z czasów Dżekiego:shake:, co za smutny ten jej los, że też takich obrzydliwych ludzi spotyka na swojej drodze.Gdzie Dorcia jest w tym momencie?
  11. Strasznie biedny maluszek:-(zapisuję póki co....
  12. Podniosę Kostusia, nikt dawno do niego nie zaglądał...
  13. [quote name='kaja555']czyli w tym miesiącu jeszce płacić na Kumpla?[/QUOTE] No właśnie?:roll:
  14. To ja dam biedakowi 10 zł/m-c.
  15. Przelałam dzisiaj swoją deklarację za maj.
  16. Najważniejsze - cz robiliście mu specjalistyczne badania?- przede wszystkim chodzi o enzymy wątrobowe, bez tego sie nie da niestety.Nasz ma prawdopodobnie także uszkodzenie spowodowane przez zjedzenie trucizny, chemikaliów etc.Nie wiadomo na pewno bo jest ze schroniska więc nie znamy jego przeszłości.Na pewno podstawą jest odpowiednie karma, tj.specjalistyczna dla wątrobowców.My dajemy naszemu także Sylimarol który bez problemu można kupić w aptece ale badania pokazują że stan wątroby się nie zmienia - enzymy są ciągle na tym samym poziomie, tzn.podwyższone.
  17. Kciuki trzymamy mocno za powodzenie akcji.
  18. Ale dobre wiadomości:multi::multi::multi:
  19. To ja chociaż podniosę maluszki.
  20. Przeleję na Bagusia jednorazowo-niestety - 20 zł.
  21. I ja przybyłam ale narazie mogę tylko podnieść temat.Mam nadzieje, że maluszkom się poszczęści i wszystkie znajdą domki, tutaj ogłoszenia najważniejsze.
×
×
  • Create New...