[quote name='Basia1968'][B][COLOR=Red]OSOBY, KTÓRE WYSŁAŁY JAKIEKOLWIEK DARY TJ. KARMĘ CZY INN E PRODUKTY DO GABINETU "KORALGOL" PROSZĘ O PRZESŁANIE PW DO LUIZY DANYCH O ILOŚCI PRZESŁANYCH DARÓW
Z UWAGI NA TO, IŻ LECZNICA PRAWDOPODOBNIE NIE BĘDZIE CZYNNA PROSZE O NIE WYSYŁANIE RZECZY NA JEJ ADRES!!!
Basiu, a co z rzeczami które już poszły na ten adres?Ode mnie już poszedł kurier z karmą-będzie jutro na miejscu, w jaki sposób zostanie ona odebrana? Niestety tel.do kontaktu też podałam do "KORALGOLA".