Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. dziewczyny czy psiaka mozna wyciagnac w kazdej chwili i czy ktos moglby looknac wstacz kto oferowal transport do Wawy? przepraszam, ze tak zrzucam na kogos ale sama nie mam czasu:oops:
  2. mały puszcza bąki od zmiany karmy - dostaje tego royala dla mikrusow a wczesniej jadl u tej baby parowki - musi sie przestawic chlopak kupy robi wzorcowe, ze tak bezceremonialnie napisze
  3. dobra to koniec. piekny jest. fakt. ale baki puszcza zabojcze.
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6219/s4022349ne9.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='oktawia6']no tak teraz już wiem:sadCyber:[/quote] chociaz w sumie masz racje - to jest pseudohodowla
  6. Okta pisze 2 gi raz, Hexa jest z lewego miotu z hodowli( suka zostala pokryta drugi raz - miot nie zgloszony) i miala sluzyc do rozrodu szczeniat bezpapierowych i papierowych na podrzutke ale o tym dowiedzialam sie duzo pozniej jak juz odzyskalam jej ksiazeczke ze szczepieniami itd jak podpisywalam umowe adopcyjna to tez o tym nie wiedzialam, psy poprostu byly zabrane ze stodoly
  7. Okta moj pies nie jest z pseudohodowli.... ale papieow nie ma wiec oczywiscie jest mieszancem mozesz mi powiedziec czym moja sie rozni? chetnie poznam Twoje zdanie
  8. no wiem, ciezko bedzie mi go oddac
  9. a kocurek podobno jest na wyraz wysoki, tak mi ostatnio wet prawil jak go szczepilam, ze strasznie dlugonogi jest :eviltong:
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9001/zorkaie2.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5521/s4022348dw1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/772/s4022352rs3.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=9849071"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/5054/s4022343iv4.jpg[/IMG][/URL] [/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/4900/s4022344vx0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=9849071"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2690/s4022347tk1.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/6850/s4022338sk7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5986/s4022339wy7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/3738/s4022340zm4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/6881/s4022342ms9.jpg[/IMG][/URL]
  14. o tym wiem, ale tam jest podworko z buda a babka ma malenkie dziecko plus dwoje szkolnych i non stop jest w domu
  15. czyli do dzieci i kotow jest ok? jutro rano ja pokaze - ona jest po sterylce prawda? to tez plus
  16. nie przyjedzie oni nawet netu nie maja oni mieli wziac odemnie psa, ktory na koniec nie zostal oddany - fanaberie wlascicielki ja nei wiem czy oni ja chca na 100% - mowie tylko, ze dom sprawdzony a wiadomo jaka ona do dzieci i kotów? ktos za nia poreczy?
  17. dom jest sprawdzony aneta
  18. pod Wawa babka ma domek i duzy ogrod mieli psa ale odszedl, szuka nastepnego - mieszka sama z dzecmi - pies moze mieszkac w domu ale musi byc lagodny dla dzieci i kotow
  19. czy ona jest nadal do adopcji? mam chetny dom na wysterylizowana sunie lagodna do kotow i dzieci
  20. sąsiedzi znoszą :oops:
  21. nie Aga taka opcja odpada, musze jej powiedziec, ze jest podejrzenie choroby - ja bym sie wsciekla gdyby ktos mi dal do adopcji psa i nic nie powiedzial moze byc tak, ze on bedzie musial brac leki przeciez jak Ty to sobie wyobrazasz?
  22. psiak z ostatniego zdjecia w jakim wieku jest?
  23. Okta ona na zdjeciu w avacie ma 3 m-ce teraz ma niecale 5 i pol wiem, jak wyglada CC naprawde nie musisz mi wklejac fotek suka wazy teraz 30 kilo ma pazury jak szpony i prawie 60 cm w klebie a mimo to zapewniam Cie ze nie musze nad nia stac ona wie co jej wolno nie polecam tez stawiania obok siebie zdjec CC kopiowanego i z uszami bo to zawsze nie niekorzysc niecietego;)
  24. moja Hexa jest z lewego miotu z jednej z hodowli(drugi miot suki w roku) wiec wcale nie jest takim mieszancem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ten drugi CC bedzie do adopcji ale moja suka jest nauczona, ze malych pieskow nie wolno meczyc a obawiam sie, ze to bedzie totalny dzikus
×
×
  • Create New...