Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Okta on nie chciał mu zrobić krzywdy, pies ma długie pazury i całe czarne, niewidać dokładnie gdzie jest żywy pazur. W ogóle to długa historia to nie jest jego pies, tylko syn mu podrzucił bo kupił narzeczonej, tej sie znudzi itd Facet poczciwy ale prosty, sam mi powiedział, że pies cały dzien po podworku lata a on i jego żona nie umieją się nim zając, nie wiedzą jak pielęgnować a on miedzy kurami chodzi. Mały tęskni za nimi, bawi się z Hexą ale jest taki "zamyślony":roll:, jest super zsocjalizowany, nie boi sie niczego pozatym, ze poproastu nikt go na zabiegi nie wozil
  2. chetnie - jak nie znajde nic blizej, chetnie skorzystam, dziekuje z tym, ze chcialabym to zrobic jutro, jemu trzeba tez przyciac pazury, koles obcial 5 w sumie(na roznych lapach), w tym 2 do krwi i dal sobie spokoj najgorsze, ze on nieprzyzwyczajony jest do zabiegow, boi sie, wyrywa, szarpie ( całe szczęscie nie gryzie)
  3. wiem i wlasnie zaraz dodam w 1szym poscie, ze zbieramy kase na zabieg i fryzjera pies przyjechal z dredami i skoltuniona sierscią, powycinalam to ale wyglada jak glupek :roll: ktoś to musi poprawic teraz :roll::roll:
  4. po wizycie u ortopedy, musze wiedziec co jej jest
  5. jasne ak tylko bede cos wiedziala dam znac tak ja prosilam, zeby zadzwonila nawet jak sie rozmysla czy cos :shake: czasem nie mam sily do ludzi
  6. nic nie wiem mam nadzieje, ze poprostu ten facet pozno wrocil i babce bylo glupio zadzwonic
  7. miejmy nadzieje, ze szybko go znajdzie!
  8. całą gębą :evil_lol:
  9. to imie jest kompatybilne z jego wygladem i zachowaniem
  10. wcale sie nie wabi :roll: dla mnie jest Piździelcem :eviltong: kurcze ta Pani z Łodzi miala dzwonic i nic
  11. dobra robota ciotka! u mnie taka chudzinka nie mialaby szans teraz bedzie juz tylko lepiej
  12. ja nie mam jak...pracuje do 18.30 o ktorej musisz tam pojechac? mam nastepnego pekina:roll:
  13. nie wiem ciotka nei wiem tez po co mi je do domu znoszą!!!
  14. pies ma juz chyba dom
  15. [quote name='desideratum']a może po drodze tak ich urzeknie ten malutki pycholek, że się w nim zakochają i zechcą dać mu kochający domek.. (?) to by było cudnie... póki co... w górę...[/quote] czytasz wiecej niz 3 posty ?
  16. tego żeby maluch był zdrowy!! trzeba mu będzie badania porobić od góry do dołu...
  17. rozmawialam dzis z Pania, powiedzialam jej, ze pies bedzie we wtorek ( czy to juz na 100% pewne?) i dla niej jest to ok
  18. jutro przyjezdza do mnie po psa Pani z Łodzi na 90% wezma malucha do mnie rozmawialam juz z modliszka do 22 bedzie wiadomo
  19. przod jest ok bo ja go nie ruszalam ale tyl... same dredy i takie kulki "kolce" ktorymi dzieciaki tez sie rzucaja nie wiem jak ten krzak sie nazywa
  20. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4387/s4022359bq7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4789/s4022362gr5.jpg[/IMG][/URL]
  21. wykapalam go i obcielam dredy, wyjelam mu z wlosow rzepy - wyglada teraz okropnie, chyba jakis fryzjer bedzie musial dokonczyc ta robote ale to jutro zaraz pokaze fotki
  22. [quote name='malagos']Nic innego, pewnie cioteczka GamyBoy na "hodofflę " pekińczyków :evil_lol:[/quote] wydało się :placz::placz::placz::placz::placz: pies sąsiadki dopadł Hexę :placz::placz: i mam kluseczki :placz::placz::placz::placz::placz: małe i dorosłe się urodziły :placz::placz::placz::placz:
  23. bo są!!!! on jest dosc...hm.... zaniedbany, nie jakos karygodnie ale tak odrobine musze go uczesac troche
  24. zakręcona historia - liryka nie rezygnuj :roll:
×
×
  • Create New...