-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
tez pytalam o to wczoraj bo ja juz sie zgubilam
-
[quote name='Fenris']Kochanego ciałka nigdy za wiele :eviltong:[/quote] taralalala miala byc mniejsza....:mad::evil_lol:
-
moja suka ma 68 cm w klebie...starczy!!!
-
mam tylko nadzieje, ze sucz juz nie bedzie rosla w gore za dwa dni skonczy 8 mcy
-
moja sucz straszny szczuplak jest - wazy 42 kilo ale wydaje mi sie, ze nie widac po niej tej wagi byla malym kwadratem dlugo az skoczyla mocno w gore a uchole - niewazne jakie wazne, ze sa :loveu:
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/1899/s6300006hu1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=71&i=s6300006hu1.jpg][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/1899/s6300006hu1.4a9d1c3513.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=71&i=s6300006hu1.jpg"]zdjęcie[/URL]
-
jaka ona jest piekna... kurcze musze sobie sprawic dobry aparat.... moge sie pochwalic swoja sucza?
-
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
ja swoje juz pooglaszalam -
oczywiscie, ze tak, wydaje mi sie, ze wykorzystanie starych zdjec, jezeli ich autorzy nie maja nic przeciwko temu to dobry pomysl jutro Ci podrzuce Borka u mnie i Hexularde :eviltong:
-
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
jestesmy po wecie psiaki odpchlone Fiprexem dostaly paste na robale maja juz zalozone ksiazeczki, pierwsze naklejki wklejone stan ogolny dobry, uszy czyste moje jedza suche kuleczki - Marzena mysle, ze to od goraca, moje tez nie jedza jakos super duzo ale to maluszki przeciez sa co do lapki, to jest "luzniejsza", mamy poczekac do czasu szczepienia, moze dobra karma ja ustabilizuje, jak nie trzeba bedzie cos kombinowac -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
te moje rozrabiaja straaasznie ta z urwanym ogonkiem jest bardzo odwazna i fajna, ta druga srasznie marudna i przestraszona - ciagle piszczy :cool1: wlasnie przyjechalam do Wawy, idziemy zaraz do weta -
nie mam na fotosiku, ale moge Ci wpakowac w jeden folder i przeslac moja hexa tez jest z adopcji wiec chyba tez sie nadaje
-
2miesieczny amstafek szuka domu! Łódź . już nie szuka! zostaje :)
GameBoy replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
majga netu moze nie miec ale telefon? sygnal jest normalny- zreszta ja juz sobie odpuszczam ten temat bo to bez sensu jak na znalezionego malca to on super wygladal zreszta nie tylko odemnie do niej dzwonili ale i od doddy - tez glucho -
Santa jako kibic cudna!!! ale szczuplaczek z niej, trzyma linie dziewczyna :loveu:
-
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasia_r']Tym żelem, to właśnie nie problem.[/quote] tym sie chyba co tydzien odrobacza, co? znaczy co 7 dni dawka? -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
ja tez podam raczej cos mocniejszego niz Pratel -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
a mowilam o tym Patrycji juz dwa dni temu, ze u nas jest taka masakra :shake: -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='DuDziaczek']Sliczny :loveu:[/quote] one wszystkie sa sliczne i slicznie po nich pchelki skacza :evil_lol: -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
u mnie sa dwa to troche spokojniej schowaly sie w budce i gryza sie po lapach -
[quote name='Miela']Ja jestem zenujacy? Pani Dalenko, nie zyczy Pani sobie analizy? Ja tez sobie wielu rzeczy nie zycze. Kolejna osoba niewidzaca psa pisze, ze nie moglo tak byc. Naprawde, pouczanie mnie, ze mam psa miotla przegonic a potem wejsc do domu sila i kagancem go zajsc od tylu, nie brzmi dla mnie jak porada milosnika psow. I to jezdzenie po mnie, jaki ze mnie kretyn. Bo to ja oddaje psa, 'bo boli mnie kregoslup'. Wiecie co? To nie ja jestem zenujacy. Nie znam sie, ale u mnie w domu pies warczal i nie pozwalal wykonywac zadnych ruchow, jak go odwiazlem, ozyl. Ale to ja jestem zly, to ja chce oddac psa, ktory u mnie w domu sie dobrze czuje. Pani KK mowila przez telefon, ze osoba, u ktorej przebywa Zuzia to 'wariatka'. Widac miala racje. Nie jestem zenujacy. To Wy bardzo latwo potraficie osadzac ludzi. Przykro mi, ze sa psy w schroniskach, przykro mi, ze sliczna (aczkolwiek agresywna w stosunku do mnie) Zuzia nie ma domu. Ale jezdzenie po kazdym, kto nie potrafi sobie poradzic z trudnym psem, nie jest zadna metoda. Moze piszcie, ze pies potrzebuje osobnego pokoju przez nieokreslony okres itp. bo szczerze mowiac niewiele osob spodziewa sie, ze moze miec ze zwierzeciem taki klopot. I naprawde przestancie wypowiadac jakbyscie znali kazdego psa od urodzenia, bo to jest dopiero zenujace.[/quote] żenująca jest Pana definicja "trudnego psa"