-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Saga - ma super dom u Dzikus. Reszta malców też w domach.
GameBoy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='dzikus']Ostatni maluszek oczekiwany jest bardzo :) kompletujemy wyprawkę ;)[/quote] dzikus maly jedzie do Ciebie na stale? -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
ps. Inka wazy 4 kilo rowniutko :crazyeye: -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']Ciotka, to nie jest jakieś tam zwykłe szczenię. :mad::evil_lol: Przecież Ty nie sprzedajesz im psa i chcesz na tym zarobić. To jest kwestia zwrotu kosztów leczenia, które musieliby ponieść gdyby pies był u nich od początku. Myślę, że to jest fair. Napewno nie zaszkodzi przedstawić im zestawienia kosztów. W końcu mają wielką posesję, więc nie zabierzesz im ostatniego grosza. :evil_lol: A jak nic z tego nie wyjdzie to będziemy myśleć. Kiedy po nią przyjadą? A tak w ogóle to czy ktoś był u nich i sprawdzał te 2.500 m kw.???[/quote] Maja, ja sprawdzalam, to naprawde nie jest pierwszy pies jakiego wydaje do adopcji... i mowie Ci, ze adopcja powinna byc darmowa, na dogo nie bierze sie kasy za psa, nie ma czegos takiego jak "zwrot kosztow" dwa ja nie umiem brac kasy od ludzi, to naprawde nie takie proste:shake: -
Saga - ma super dom u Dzikus. Reszta malców też w domach.
GameBoy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Pieknie Wam dziękuję - 5 minut temu dostałam wieść, że brązowa puchatka pojechała do domu. Została w klatrce sama jedna czarnulka, bardzo obrażona i niezadowolona, która w piątek z Tomo2 jedzie do Dzikusa. W czwartek chyba przyjedzie rano do mnie, żeby tak sama nie siedziała w klatce. Paweł powiedział, że jest wspaniała i bardzo kontaktowa.[/quote] to ja gratuluje i trzymam kciuki za ostatniego maluszka znikam szukac dalej ;):evil_lol: -
[quote name='Tengusia']piekne cudo jak kazdy twoj tymczaswic :diabloti:[/quote] tak i za kazdym razem takie male gnojki najbardziej wydoja mnie finansowo:cool1:
-
Młoda astka Nina- cudo sunia znalazła dom:)!!
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Zadzwonił do mnie ten chlopak( polecony przez dogomaniaczke) , co mieszka niedaleko nas:) Przyjedzie aby zobaczyc Ninę. Oni mają 10 letniego kundelka, mieszkaja w bloku, ale w okolicy duzo miejsca do chodzenia na spacery. Zobaczymy jak pójdzie zapoznanie i wizyta.[/quote] mogloby sie w koncu poszczescic ninulce ;) -
a najlepiej chyba mini
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/5461/wetbw8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=67&i=wetbw8.jpg][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/5461/wetbw8.d361f4e0bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3152/wettsd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=233&i=wettsd5.jpg][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3152/wettsd5.40c6a33457.jpg[/IMG][/URL] -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']A rozmawiałaś z nimi o tym. To są pieniądze, które wyłożyłaś na ich psa. Myślę, że nie będzie żadnym nietaktem jeśli zapytasz. Gdybym była na ich miejscu to byłoby to dla mnie oczywiste. Może dla nich też??:razz:[/quote] Maja realia adopcji sa takie, ze wiekszosc ludzi chce za darmo, juz, zdrowe, male i najlepiej pod dom mysle, ze jestem w stanie wziac od nich max 150 zl generalnie na dogo jest zasada, ze sie wydaje psy za darmo to co wylozysz to najczesciej Twoj problem - jak uda ci sie uzbierac to ok jak nie to trudno a tu temat nie jest zbyt "medialny", nic jej nie urwalo, nuzycy nie ma, ot zwykle porzucone szczenie z robalmi i grzybem w uszach -
Berta- suka ok. 3-5 letnia, w typie cane corso, w nowym domku
GameBoy replied to czia's topic in Już w nowym domu
Aga tu w Wawie jest dom dla jednego malucha, dzis wracaja corki tej babki jest tez chetny dom w Rzeszowie na suke po sterylce -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Inez de Villaro']ŁO MATKO!!!!!!!!!! śliczności...wyślij na jakiś konkurs ciotka to jeszcze kasę wygrasz:)[/quote] powiem Ci szczerze, ze nie wiem jak ona to zrobila...normalnie jak sie zbliza do jej brzucha jakis maluch, jest od razu sprowadzany do pionu :oops: -
Saga - ma super dom u Dzikus. Reszta malców też w domach.
GameBoy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
czy wszytkie szczeniaki sa bezpieczne? -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/766/122xw1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=232&i=122xw1.jpg"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/766/122xw1.2c6f7ce3d5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1/133lr6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=225&i=133lr6.jpg"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1/133lr6.9af273722e.jpg[/IMG][/URL] sorry za jakosc ale jakbym zapalila swiatlo od razu by sie poruszyly :oops: -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ATLANTYDA']Ode mnie 60 zł poszło, ale dopiero dziś niedługo powinno dotrzeć ;)[/quote] dzieki ciotka :Rose::Rose::Rose: -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']A ci Państwo do których idzie Inka nie zwrócą kosztów leczenia? Może delikatnie ich podpytasz.[/quote] na Inke poszlo 349 plus dzis 55 szczepienie plus 15 frontline nie moge wziac od nich takiej kasy...:shake: narazie z wplat mam 100, wiec jestem 319 zlotych do tylu -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']No wiesz ciotka, ja po prostu zachowuję czujność:cool1:. Ty wiesz najlepiej bo widziałaś i rozmawiałaś z ludźmi. Mnie przekonuje to, że mieli rotki które dożyły z nimi późnej starości. To dobrze o nich świadczy i to mnie całkowicie uspokaja. Kiedy mała ma iść?[/quote] Mala zaraz idzie do weta, jezeli wyniki koo sa juz dobre zostanie zaszczepiona i wtedy pojedzie jutro do siebie prosze o pomoc w pokryciu dlugu po malej - dostalam 100 od zwierzusia za co jestem baaardzo wdzieczna ale zostalo 249 zlotych:-( moze ktos jeszcze moglby pomoc? -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']Skoro tak to jestem spokojna. Masz moje błogosławieństwo:lol:[/quote] dziekuje, teraz juz moge spac spokojnie :evil_lol: -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakikrzys']o widze ze Inka juz raczej ma domek, no to chyba dobrze:)[/quote] no tak na 90%, magda gdybys chcial mamy jeszcze jedna korisiczke wolna, mala preguske -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']Miejmy nadzieję. Osobiście nie robiłabym tego rodzaju połączeń. Co innego dwie jamniczki, a co innego dwie moloski. Po prostu z ostrożności do suki CC dobrałabym raczej psa, a jeśli już sukę to np labladora lub jakiegoś mieszńca łagodnych ras. A i owszem przez pierwszy rok - półtora będzie cud, miód i maliny ale jak zaczną dziewczyny dojrzewać to będą próbowały ustalić hierarchię. Nie panikuję tylko stawiam pytania. Jeśli ci ludzie mają świadomość ewentualnych problemów i doświadczenie w ich rozwiązywaniu to ok. A co stało się z ich rotkami?[/quote] Maja, znam mnostwo ludzi, ktorzy maja dwie moloski lub dwa molosy i jest ok duzym plusem jest to, ze beda ze soba od malego psy zawsze ustalaja hierarchie niezaleznie od rasy i grupy do ktorej naleza poprzednie rotti oba sa za TM jeden mial nowtwor w zawaansowanym wieku drugi odszedl sam widzialam ich ksiazeczki nawet -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']Jeśli ci ludzie są rozsądni i odpowiedzialni i do tego mają warunki to się cieszę. Zeby tylko nie było spięć między sukami jak dorosną, bo niestety może się to zdarzyć ... Mają świadomość takich problemów?[/quote] rozmawialam z nimi o tym ale oni wczesniej mieli dwa rottki - psy wiec chyba wiedza w co sie pakuja pozatym one sa mniej wiecej w tym samym wieku wiec mysle, ze pierwszenstwo ustala zanim dorosna -
Daria_13 zmniejsz podpis zanim cie mod namierzy :eviltong:
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']Czyżby jakiś domek na horyzoncie?:multi:[/quote] Inka pojedzie na 99% do tych ludzi od malej CC:placz::oops: -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']Cieszę się że smakuje :loveu: Jakby co to jeszcze dokupimy:p[/quote] nie wydaje mi sie ciotka, zeby byla taka potrzeba :multi: -
ciotka daj mi znac prosze jak bedzie potrzeba kasa, tylko z wyprzedzeniem - cobym zdazyla nazbierac
-
Młoda astka Nina- cudo sunia znalazła dom:)!!
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Jezt tez szansa o domek od osoby mieszkającej ok 30 km od nas...ma przyjechac poznać Ninę...to wszystko jest na razie wstepne -czekam teraz na tel od niego kiedy by przyhjechał...jakby co to bedziemy sprawdzac domek w szczecinie.[/quote] to chyba byloby nawet lepiej co? gdyby udalo sie zeby byla blizej