Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='MaJa 75']To się chwali. Zastosuję u siebie. Pożyjemy, poczekamy na rezultaty:evil_lol: Czy mała już dzisiaj idzie do siebie? Pytam bo z tego wszystkiego (polemiką z niejakim Burbonem :mad:) zapomniałam.[/quote] tak mala ma dzis jechac do siebie o 20 Burbon jest niepowazny jak dla mnie
  2. [quote name='MaJa 75']To chociaż podpowiedz, w jak sposób szkoliłaś Twojego TZ -a do tego rodzaju zadań specjalnych:evil_lol:[/quote] glowne szkolenia odbywaja sie nocami :evil_lol: a tak zupelnie powaznie, Tz tweirdzi, ze dzieciom tez sie wyciera okoopane tylki wiec co za roznica :eviltong:
  3. [quote name='MaJa 75']A mój TZ ma problemy z wyjęciem kociej kupy z kuwety:mad: Zamieńmy się TZ-ami:lol:[/quote] nie ma mowy :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
  4. [quote name='MaJa 75']No tu masz rację. Ja jescze wytrzymałabym takie skutki uboczne, ale mój TZ....reanimacja gwarantowana:lol: Szkoda, że nie mogę jej wziąć. :placz: Za rok o tej porze...byłabym po nią pierwsza..[/quote] a moj TZ dzielnie papierem wyjmowal jej z pupy na wpol wylazle robaki :eviltong:
  5. [quote name='MaJa 75']No tu masz rację. Ja jescze wytrzymałabym takie skutki uboczne, ale mój TZ....reanimacja gwarantowana:lol: Szkoda, że nie mogę jej wziąć. :placz: Za rok o tej porze...byłabym po nią pierwsza..[/quote] za rok o tej porze, zglos sie do mnie, znajde Ci taka sama :loveu:
  6. [quote name='Zmysł']na razie nie odbiera[/quote] ok bo jezeli on sprobuje nr na nia skoczyc w sensie prokreacji to bedzie kiepsko
  7. [quote name='MaJa 75']Cudo, prawdziwe cudo. Jestem zazdrosna, że leży u Ciebie na dywanie, a nie u mnie:razz:[/quote] jakbys miala tez na dywanie to co sie z niej wydobywalo wczesniej nie bylabys taka zachwycona :evil_lol:
  8. zdjecia mamy dzieki ciotce Marzena&Gusti, ktora je cierpliwie zrzuca na swoim kompie i z powrotem przesyla do mnie :loveu:
  9. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2467/3183289006sv1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=232&i=3183289006sv1.jpg][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2467/3183289006sv1.465a9b1248.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/4827/3093611674vd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=235&i=3093611674vd3.jpg][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/4827/3093611674vd3.5288b3ca02.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img95.imageshack.us/img95/2448/102912404jn9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=95&i=102912404jn9.jpg][IMG]http://img95.imageshack.us/img95/2448/102912404jn9.6c4d4dec8d.jpg[/IMG][/URL]
  12. a moglbys sie dowiedziec? czy mam sama zadzwonic? w ciemno nie bede ryzykowala
  13. [quote name='majqa']KWL - zrobisz mi trochę miejsca w swojej skrzyneczce na PW? ;) Moja odpowiedź, choć nie jest obszerna, nie chce się zmieścić.[/quote] dokladnie mialam wczoraj to samo :diabloti:
  14. oj ciotka DIF jeszcze takie masz problemy.... Baos bo ciotka GB wpadnie i tylek przerzepie ;)
  15. [quote name='Zmysł']może nie będzie tak źle dziękuję[/quote] niestety przez te upaly = smrod od maluchow, moj TZ zostal doprowadzony do ostatecznosci :roll: edit: czy to jest dorosly ale mlody psiak czy szczenie? bo jezeli jest dorosly hexa zrobi z niego tapete:roll:
  16. Darek wydaje dzis Inke ale musze pgadac z TZ'tem - zabije mnie jak tylko skoncze zdanie :roll:
  17. Bao, Bao gdzie Twoj domek?
  18. [quote name='furciaczek']Uwielbiam czytac dobre wiesci:multi: Ciotka kopnij mnie w doope bo od dluzszego czasu nie ruszylam nawet tej strony.... potrzebuje motywacji albo porzadnego kopa.... licze na Ciebie[/quote] aha, ale jak to zrobic na odleglosc? a tak na powaznie Fur, wez sie do roboty jak znadziesz chwile, coraz wiecej CC do adopcji ale tez coraz wiecej ludzi jest chetnych na przysposobienie psa, lawiej byloby nam sie odnalezc wzajemnie
  19. [quote name='MaJa 75']Zawsze i chętnie :lol:[/quote] mala jest po szczepieniu i nadal czuje sie swietnie, wiec na pewno jest zdrowa :multi:
  20. [quote name='DIF']Inka jest śliczna!! Cudna!! Wspaniała!! To molos "straszy" jest!!!! :evil_lol::loveu: Wyrośnie duża i piękna! Ale potrzebny naprawdę [B]Dobry Dom[/B]!!!! Będę szukać!!!! 0X[/quote] ciotka dom juz jest mala przestala wyginac nozki, coprawda na poczatku jadla juniorka :diabloti: dla moloskow ale teraz dzieki MaJi wcina odpowiednie jedzonko i wapno z twarozkiem wetka powiedziala, ze jest poprawa :multi: MaJa moze na poadopcyjna sie ze mna wybierzesz??
  21. [quote name='DIF']GameBoy-u!!! Co Ty masz za słodycz w podpisie??? :crazyeye: Bozie.... jaki słodziak!! :loveu: Zaraz lecę na wątek!!![/quote] lec lec chetnie przyjmujemy odwiedzajacych
  22. [quote name='anouk92']No właśnie z tego wszystkiego zapomniałam spytać a Pani nic nie mówiła więc chyba nie było tak źle:evil_lol:.[/quote] to dobrze, mam nadzieje, ze wszystkie zostaly u Marzeny :diabloti:
  23. [quote name='anouk92']Dzisiaj dzwoniłam do Borysa - nowi Państwo są nim zachwyceni. Mały śpi, je, wali kupy i bardzo chętnie się bawi:multi:. Państwo Borysa mają nadzieję że wyrośnie z niego duży psiak więc trzymajcie kciuki aby tak było:evil_lol:[/quote] o robalach ani slowa? :evil_lol:
  24. [quote name='dzikus']GameBoy.. sunia jedzie do mnie na DT, jak wcześniej pisała Supergoga.. co z tego DT "wyjdzie" zobaczymy ...[/quote] przepraszam nie doczytalam ;)
  25. [quote name='MaJa 75']OK rozumiem. Zostałam przekonana, choć nie do końca:cool1:[/quote] tzn?? bo nie rozumiem, chcesz pojechac sprawdzic warunki ?
×
×
  • Create New...