Ryba moze sie myle, ale z osob, ktore wkleilas, nikt nie jezdzi na takie trasy, mysle, ze mapa dogo i ta opcja pomoc w transporcie obejmuje glownie jazde po wojewodztwie :roll:
[quote name='Marzena&Gusti']Luna nadal bez domu-nie przyjechali:([/quote]
a zadzwonili chociaz? widze, ze po moim poscie watek sie skutecznie przyblokowal :shake:
[quote name='Ask@']No szczerze to myślę że główki to będą im jeszcze rosnąć.
Na razie to szczeniaczki jeszcze są :)
Uza jest duża ale np na osiedlu jest suka Cytra 8 latek i dużo dużo większa od mojej niuni . A Xenia chyba 15 msc i jest mniejsza od Uzy ale główke to ma większą[/quote]
ciekawa jestem jak beda wygladaly dziewczyny w wieku 3 lat :p
[quote name='majku33krakow']to suczka jest tu wazna czy wasze domysły nie prawdziwe czy co?chyba Zuzia jest tu najwazniejsza,ja ewe nie bajeruje,prosze mnie nie obrazac.[/quote]
wlasnie dlatego, ze suczka jest najwazniejsza mamy tyle watpliwosci
zgadzasz sie na wizyte przedadopcyjna?
[quote name='Ask@']Tak jest z niej kawał baby :)
Ale jak dla mnie to dobrze im większe tym lepsze a i tak przy wcześniejszym psie to malutka jest.
W kłębie 61 cm[/quote]
moja kundlica tez taka masywna jest ale nie az tak
ale glowe Uza tez ma baaardzo duza
w klebie 68 cm:shake:
zulugula czy to Ty masz glos decyzyjny w kwestii wydania psa do adopcji? czy musisz jeszcze sie konsultowac z kims?
ufasz majkowi na tyle, zeby mu wydac psa?
czy tam ktos byl na wizycie przedadopcyjnej? moze warto sprawdzic ten dom, jak myslisz?
[quote name='MaJa 75']Majki jakie Ty masz obywatelstwo ?[/quote]
Maja przestan takie pytania sa nie na miejscu
zapytalam w wiek w kwestii pelnoletnosci
[quote name='zulugula']GameBoy powodem rezygnacji były nóżki - krótkie. Pies ma chodzić po schodach. Mariusz powiedział, że bedzie ja nasił na rekach i nie będzie dla niej chorował (bo takie pyt. też padło)... ;)
Jak tu psa nie oddać, jak ktos ma takie dobre checi ;)[/quote]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
śmiac sie czy płakać?
rozumiem, pamietam bo Ania mowila, ze szczeniakami z Elblaga bedziemy sie wymienialy
mozesz napisac o co chodzi z tym Mariuszem? ja po takich tekstach nie dalabym mu psa - nawet na 5 minut
dziewczyny spokojnie, czlowieku odezwij sie przeciez przez net nikt ci nic nie zrobi
ludzie popelniaja bledy ale miara czlowieczenstwa i dojrzalosci jest umiec sie do nich przyznac i sprobowac wytlumaczyc, jakos to naprawic
[quote name='hop!']Napisałam do pani ze Szczecina parę zdań i przesłałam kilka fotek Brego. ;)
Dostałam odpowiedź:
[COLOR=Blue]"[/COLOR][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Już się nie mogę doczekać kiedy będzie u mnie Bregusek.I czekam na wiadomości".[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
tylko sie cieszyc :loveu: