-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
[quote name='emir']Jeśli Cie to bardzo interesuje to ja - czyli prezes fundacji podjęłam natychmiast jak sprawa do mnie dotarła , taką decyzje, ponieważ to co wyprawiacie na tym wątku przekracza wszelkie granice braku odpowiedzialności i głupoty !! Czyzbyś uważała, że działam wbrew interesowi psa??!! Dasz psu dom stały od zaraz? Zaszczepisz go i wysterylizujesz? Prosze bardzo! Jesli nie - to o czym rozmowa i po co te pytania ?!! EMIR p.s. to nie jest suka do kojca! czy macie choc blade pojęcie o dobrostanie psów? Suka będzie w domu do czasu przygotowanie jej od ODPOWIEDZIALNEJ ADOPCJI I ZNALEZIENIU DLA NIEJ RÓWNIE ODPOWIEDZIALNEGO DOMU !! a tak dla Twojej wiadomości DIF jest wolontariuszką EMIRA i w kwestii losów zwierzecią i działań podejmowanych ma obowiązek ( wynikający z regulaminu) konsutować ze mną ! Czy wszystko jasne?[/quote] może trochę mniej agresywnie co? nadal nie widzę sensu w przewożeniu jej do schroniska, nawet jezeli bylaby w domu, skoro ma DT. a pisanie, ja podjelam decyzje, przejmuje psa - bez komentarza rozumiem, ze to DIF cie zaalarmowala, jak jej napisalam, zeby przestala pisac swoje "NIE" nikt tu psu krzywdy nie robi, jak widac pies nie zostal wydany i poki co nie zostanie [quote name='emir']Dasz psu dom stały od zaraz? Zaszczepisz go i wysterylizujesz? Prosze bardzo! Jesli nie - to o czym rozmowa i po co te pytania ?!![/quote] a Ty dasz mu dom staly od zaraz??? szczerze watpie... jako fundacja, masz lepszy dostep do zabiegow nie watpie ale wolontariusze tez potrafia sobie z tym porzadzic, ja rowniez wiec daruj sobie takie teksty bo na mnie Twoje krzyki nie dzialaja
-
SZCZENIAKI NIE PRZEŻYJĄ W AZYLU. Cała trójka już w nowych domach ! :-)
GameBoy replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
jak na 18.30 mieliscie byc w Wawie to juz chyba czas na wyjazd -
[quote name='DIF'][B]Mogę odebrać psa od zuluguli w środę ok 17-18 i przetransportować do EMIR !!![/B] [B][COLOR=red]Zulugula, możesz być w tym czasie w domu??[/COLOR][/B][/quote] po co pies ma jechac do schroniska skoro ma tymczas?
-
[quote name='emir'][B][SIZE=3]Infromuje, że Fundacja EMIR przejmuje psa ! [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Sunia zostanie zaszczepiona, zachipowana i wysterylizowana[/SIZE][/B]. Dalsza dyskusja na tym wątku będzie tylko :" biciem piany". Oddawanie jakiegokolwiek zwierzęcia czlowiekowi z zaburzeniami osobowości jest świadomym narażaniem zdrowia i życia tego zwierzęcia, a więc złamaniem ustawy o ochronie zwierząt. Kto z Was weźmie na siebie odpowiedzialnośc karną i poniesie ew. konsekwencje , jeśli psu coś się stanie? Kto da gwarancję za działania tego czlowieka?? Proszę na PW o dane personalne tej odważnej osoby pragnącej z całą odpowiedzialnością wziąć na siebie to ryzyko! Jeśli ma problemy osobowościowe i tak bardzo chcecie mu pomóc to chwalebne -[COLOR=red][B] TYLKO NIE KOSZTEM ZWIERZĘCIA !!![/B][/COLOR] [B][COLOR=black]EMIR[/COLOR][/B][/quote] przejmuje, tzn ze pies trafi do schroniska? czy mozna wiedziec kto o tym zdecydowal?
-
Majki nikt cie nie bedzie obrazal, niezaleznie od przebiegu sprawy i jej finału. piszesz, ze Ojciec Ci kazal oddac ratlerka a Zuzi nie kaze Ci oddac?
-
SZCZENIAKI NIE PRZEŻYJĄ W AZYLU. Cała trójka już w nowych domach ! :-)
GameBoy replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybc!a']Siedzą w łazience, przy zapalonym świetle i grającej ciuchutko muzyce, gdy tylko wyjdę, rozpoczyna się lament, wszystkie piszczą wniebogłosy.:)[/quote] Ania, trzymaj sie i kup stopery TZ;towi -
DIF kazdy juz to widzial i czytal ja czekam na dalsze ruchy i prosze o zaprzestanie deprecjonowania p.Mariusza bo poki co niewiele wiemy
-
SZCZENIAKI NIE PRZEŻYJĄ W AZYLU. Cała trójka już w nowych domach ! :-)
GameBoy replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='an1a']Do tej pory wszystkie pchały się nam do łóżka albo do Nera, z czego nie był za bardzo zadowolony :)[/quote] ja na takie akcje musze uwazac, bo jak hexe gryza po brzuchu to ona sie wscieka:evil_lol: -
SZCZENIAKI NIE PRZEŻYJĄ W AZYLU. Cała trójka już w nowych domach ! :-)
GameBoy replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='an1a']Mam wrażenie, że się "odprzestraszą" w nocy :diabloti: TZ zapowiedział, że lecę przez okno jak zaczną koncert w nocy :eviltong: no cóż... po powrocie do domu zacznę od rozwieszania siatki między oknem a drzewami ;)[/quote] jak polozysz je razem i dasz misia beda spaly jak aniolki -
[quote name='Maupa4']Może trzeba by napisac prośbę na wątku krakowskim ? W Krakowie jest na prawdę dużo dziewczyn zajmujących się adopcjami ...[/quote] dokładnie, kto sie tam odezwie?
-
Saga - ma super dom u Dzikus. Reszta malców też w domach.
GameBoy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='dzikus']Dziewczyny radźcie... Dawałam jedzonko Sagulce.. miała ryz z mięskiem i jarzynkami. W trakcie jedzonka chciałm ręką poprawić to co miało wypaść i Saga nie dość ze nawarczała na mnie, to jeszcze chciała ugryźć .. chciałm zabrac miseczke i cofnć psa od miski warczenie znowu .. :( Podpowiedzcie jak powinnam regowac? dalej pchac te ręke do miski czy zostawiac psa w spokoju i nie przeszkadzac w jedzeniu?[/quote] absolutnie reagowac!!! napisz do mnie na gg powiem ci co robic -
Maupa wszystko to napisalam juz wyzej, szukam kogos z Kraka jezeli ktos ma tam znajoma dogomaniaczke, prosze niech ja zwerbuje do tej akcji
-
wiecie co, mnie ten watek zaczyna przerazac w druga strone:oops:
-
[quote name='Inez de Villaro']kochani, oczywiscie że forma wypowiedzi i błędy, leksyka, składnia nie determinuje zdolności do opiekowania się psem....ale tutaj nie chodzi o błędy, tu chodzi o jakieś nielogiczności, niespójności, zaburzenia toku wypowiedzi...jest to odzwierciedleniem toku myslenia który ogólnie mówiąc jest dośc chaotyczny, niejasny, niespójny i w potocznym rozumieniu nielogiczny, a odzwierciedla osobowośc mówiącego/piszacego i jego stan emocjonalny....to nie to samo, co zwykły BŁĄD ORTOGRAFICZNY, za który nikt nie byłby na pewno zlinczowany...Naprawde- to dwie rózne wartości... w sposobie mówienia/ pisania odzwierciedlone jest nasze ego... tutaj, sposób pisania pozostawia nam wiele do myślenia... nie oceniam, podaje jedynie fakty z (psycholingwistyka)[/quote] zgadzam się ale jak napisalam wyzej, brak umiejetnosci nawiazania kontaktu z czlowiekiem nie przekresla mnie jako opiekuna psa uwazam, ze jezeli Mariusz nadal ma chec na adopcje, sprawe trzeba glebiej przeswietlic niestety mamy wiecej psow niz dobrych domow, wiec jezeli sa checi z oby stron, moze warto sprobowac pies jest u zuluguli i jemu to na bank nie zaszkodzi
-
[quote name='majku33krakow']moze dla tego ze mam zaburzenia osobowosci,tylko wiekszosc je ma[/quote] Mariusz nie pisz posta pod postem prosze pisz wszystko w jednym to, ze ktos ma problemy z komunikacja z czlowiekiem nie determinuje, ze jest zlym opiekunem psa tyle, ze sposob w jakis sie komunikujemy wyklucza jakakolwiek jednoznacza diagnoze trzeba kogos kto jest na miejscu super, ze jest viola, ktora deklaruje nadal chec pomocy w kwestii wizyt
-
[quote name='majku33krakow']jesli moge dodac,to sopel jest zapatrzony wemnie jak w obrazek,jak mnie niema to nie je nie pije,jak przyjde to je.[/quote] Mariusz ja Cie nie skreslam i inne dziewczyny jeszcze tez nie nie mam pojecia skad takie duze rozbieznosci w komunikacji face to face i droga elektroniczna chcialabym to jakos ustalic
-
SZCZENIAKI NIE PRZEŻYJĄ W AZYLU. Cała trójka już w nowych domach ! :-)
GameBoy replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='an1a']Są żywiołowe, słyszałam jak protestują. Mają biegunkę.[/quote] bidulinki, pewnie od zlego karmienia, bedziesz miala przedszkole w domu ja swoje odbieram jutro :roll: -
SZCZENIAKI NIE PRZEŻYJĄ W AZYLU. Cała trójka już w nowych domach ! :-)
GameBoy replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
to super, mam nadzieje, ze beda zdrowe -
SZCZENIAKI NIE PRZEŻYJĄ W AZYLU. Cała trójka już w nowych domach ! :-)
GameBoy replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
czyli akcja idzie do przodu?? -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
mały jest lepszy, wyniki krwi duzo lepsze choc nadal jest anemia, dostal co trzeba w zyle i wrocilismy do domu wazy 3500 dzis Franio jedzie do siebie -
jestem dopiero teraz bo od rana bylam ze szczeniakiem na kroplowkach - przepraszam uwazam, ze z Panem Mariuszem moznaby skontaktowac jakas wolontariuszke z Krakowa, ktora ma doswiadczenie w adopcach i sama wybadalaby co i jak ludzie czasem maja problemy z pisaniem, moj Ojciec, ktory ma skonczone dwa fakultety ma taka dysleksje i dysortografie, ze gdyby zaczal pisac na watku, ze chce psa, pewnie wszyscy by go zjedli za bledy dwa - majki napisal, ze ma nerwice, moze to stad to jego poddenerwowanie i brak logiki w wypowiedziach, byc moze silne wzburzenie to powoduje? myslalam, juz nad tym wczoraj i najgorsze jest to, ze nie mam sama jak tego sprawdzic jestem na nie, niemniej jednak z powodu przeslanek, ktore podala Viola, nie wpisywalabym go na "czarne kwiatki", przynajmniej dla mnie, to co sie tu stalo, jest niejednoznacze, moze ktos jeszcze sprobuje wyjasnic o co chodzi bo sie czuje jak bohaterka u Mrożka czy Kafki jezeli dom jest taki jak opisuje Viola, moze warto jeszcze cos zrobic
-
[quote name='majku33krakow']Moze Itak,ale Dt Trzeba Zwolnic Dla Innych[/quote] moze to na Ciebie podziala przestan pisac bo Twoj wizerunek tylko na tym cierpi
-
[quote name='majku33krakow']Trzeba Nastepnemu Pomoc,ogladaliscie Ten Film Na Dogo ,nie Pamietam Tytulu,juz Was Nie Rozumie,viola Mieszka W Zabierzowie To Trzy Kroki To Bedzie Mnie Odwiedzac,jak Tu Spac,nie Moge Spac.[/quote] Mariusz uspokoj sie, poloz sie spac mamy po kilka psow na glowie nie tylko Zuzie, musimy to ogarnac spojrz na inne watki, na zadnym decyzji nie podejmuje sie na CiTO
-
[quote name='majku33krakow']Boze Ludzie,przeciez Zuzia Jest Najwazniejsza ,pogadac Sobie Mozemy Pozniej, Jej Trzeba Pomoc A Nie Sie Klucic,zgadzam Sie Nawet Na Codzienna Wizyte Tylko Pozwolcie Mnie Zajac Sie Nia.zaufajcie Mi,sprobojcie[/quote] Mariusz zycie Zuzi nie jest zagrozone, jest bezpieczna, nie mamy noza na gardle, musimy dzialac rozwaznie