Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. pokaz sie maly na pierwszej!
  2. dobrej nocy emdziolku twoja niunia doprowadza mojego TZ do szalu pilowaniem geby :evil_lol:
  3. nie ma co przeklinac bo to nic nie da, moze trche ulzy czlowiekowi na duszy wiele tego jest i nic sie nie zmieni poki nie zaczniemy masowo kastrowac zwierzat
  4. tylko, ze trzeba ja jeszcze raz odrbaczyc i zaszczepic leca z niej robale, emdziolek mam nadzieje, ze nie lizala cie po ustach :evil_lol:
  5. zapomnialam Wam napisac o jednej kwestii ludzie, ktorym wysylalam foto, najprawdopodobniej ja wezma jutro przyjezdzaja poznac sie z sunia zgadzaja sie na sterylke itd tyle, ze nie wezma jej ze swierzbem, wiec jak sie spodobaja sobie nawzajem to mala za tydzien gdzies najwczesniej na swoje pojedzie
  6. Kasia14 tez chyba robi, taka dziewczyna ktora ma yorka w avacie
  7. sunia, zecydowanie :eviltong:
  8. ciotka to zmien moze tytul
  9. on rosnie z dnia na dzien, jest coraz wiekszy, szkoda, ze nie mam aparatu ale zalatwie, pozycze i zrobie foty prosimy o cegielkowe allegro!
  10. szybko go i tak nie wydam przynajmniej poki mu siersc nie zacznie odrastac
  11. jak to w koncu jest mala szuka domu czy nie?
  12. emdziolek mam kase od ulki12 - przyszlo 30 zl a wydalam ponad 50 zl mała już się rozbrykała, non stop dziamgoli :evil_lol:
  13. Marzena gdyby zostal ci "wolny" dom dla pieska to mam Aresika, ktory wyglada jak rdzenstwo tych szczeniat, tyle, ze ma nuzyce, leczymy go za ok 2 tyg najwczesniej bedzie do adopcji
  14. kasy od Elzbietki nie ma dlatego tego nie podalam
  15. mam tel do tej kliniki ale tam sie ciezko o cokolwiek dowiedziec dlatego sie przerzucilam na mojego weta wg tej rozpiski nie mial robionych wiec chyba taki jest stan rzeczy
  16. dzieki Emilka pośmierdzi, pośmierdzi i przestanie powiem Wam, ze wet chcial mu robic badanie krwi ale nie zrobil bo nie wiedzialam, czy juz nie mial a dwa nie wiem czy nie zostanie to uznane za zbedny wydatek
  17. a u Ciebie nie smierdział?? u mnie smierdzial jak przyjechal a jak go wykapalam w tym leczniczym szamponie smierdzi nie mniej tylko inaczej:eviltong: wet mowi, ze to od mieszkania na podworku
  18. nie napisalam w sume o najgorszym on przerazliwie smierdzi :eviltong: jak chodzaca gnojowka :oops: kapany byl wczoraj, nie mozna psa przeciez ciagle kapac, wiec wacham te zapaszki :roll: emila czy tam u ciebie mozna dostac bezzapachowy pochlaniacz "zapachow" kupilam kiedys za granica a w Polandzie nie moge znalezc to sie w kontakt wklada, neutralizuje smrod rozejrzyj sie prosze jak bedziesz na zakupach, kase oddam bo od zapachowych psy kichaja
  19. jest malym piorunem duzo pije, zjadlby wszystko ale daje mu 3 razy dziennie wg jego wagi duzo wychodzi na balkon i grzeje kosci szczeka na kazdego kto wchodzi do mieszkania bardzo gryzie kota, moze to zabawa ale kot sie drze w nieboglosy i ucieka od niego, mam nadzieje, ze mu to przejdzie
  20. nie umiem za bardzo, mala dostala vetminth i ma na plecach juz frontline w uszach jest swierzb - niestety, dstalam na to lek mam rano i wieczorem zakraplac ucho a pozniej delikatnie rozmasowywac
  21. teraz na przyklad spi, z wywalonym jezorem, wyglada jak zdechly pies :crazyeye:
  22. nie da rady, ale klatka potrzebna jak nigdy zamkniety w lazience drze sie tak, ze caly blok go slyszy ciezko mi wyjsc z domu przy nim
  23. szczeka i ja gryzie a ona taka delikatna za lozko sie chowa maly strasznie niszczy, zjadl lozko dla szczeniat, obgryzl lozko z obicia i pogryzl TZtowi buta - mam nadzije, ze za szybko nie zauwazy
  24. ja sie nie denerwuje sama ledwo sie ogarniam w czwartek bedzie godzina zero - o 18.00
×
×
  • Create New...