Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. w dziale przygrane psa, byl podany mail do kobity ktora chciala psa w typie onka wyslalam malutka i babka sie odezwala czekam teraz na odpowiedz, co ona na wizyte przedadopcyjna
  2. Dorota przepraszam Cie ale nie damy dzis rady, opiekunka Zuzi ma jakas obsuwe w pracy i nie wyjdzie o 14 moglabym wziac Zuzke i pojechac z nia sama ale uwazam, ze bylby to dla niej niepotrzebny stes - ona mnie nie zna bardzo bardzo przepraszam, wyslalam Ci tez Pw, mam nadzieje, ze umowimy sie na inny termin :oops:
  3. Zuziu pomoz prosze dollarkowi z rozliczeniem bazarkow, zeby Martyna jak najszybciej dostala pieniadze
  4. zdjecia beda ale tylko malucha :evil_lol:
  5. chetnych odrzucilam, pisalam juz wczoraj :roll:
  6. [quote name='Ziutka']a to dobre...młodsza :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] i to o 6 lat!!! nie fikaj :mad::angryy: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='Ziutka']:shiny::shiny::grins: A o koralikach i gumce to mi nikt nie przypomina :-x[/quote] mlodsza jestes to sama pamietaj w calej chcie balagan tylko klatka czysta
  8. [quote name='Ziutka']:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/quote] no gooopia, nic wiecej
  9. bedzie dobrze... jak sie umawialas beda jakies foty??
  10. [quote name='Ziutka']Spokojna Twoja rozczochrana :diabloti:[/quote] naprawe spisz dzis w klatce - jestem w chalupie jakby tornado przeszlo, nie mam zamiaru sprzatac
  11. jak to w obce rece? przeciez ciotka jayo sprawdzila dom, bedzie dobrze zobaczysz moj Niuniek jest u mnie poltora tyg, pewnie tez mysli, ze to DS, ze jestesmy jego Rodzina, ale nie mozemy przeciez zbierac i gromadzic tych psow, to nierealne
  12. [quote name='ZUZANNA11']Wyruszyła...['] :( :( :([/quote] Zuzia chcesz zeby stara ciotka GB na zawal zeszla... ten post wyglada jakby Malina za TM byla
  13. maluch git, wlasnie wracam do nich do domu zaraz coby ciotka Ziutka nie weszla w oko cyklonu Mala wez aparat plzzz
  14. wrzuc to na weterynarie masz i suke i szczeniaka?
  15. pewnie cos w tym jest :cool1:
  16. wiesz co to jest roznie, ja sie dwa razy przejechalam na osobach znanych mi face to face wiec jak dla mnie to nie regula :eviltong:
  17. czyli ta mala jedzie na tymczas a co z ta czarna?
  18. ja biore od kazdego w sumie zadna to roznica wiesniak pierszy raz spi na plecach z wywalonym brzuchem:loveu:
  19. poki co nie, bo nie ma transportu tak normalnie non stop jezdza do Emira chocby a tu nagle taka posucha supergoga na urlopie, ciezko cos zalatwic
  20. bialasek ma zle foto, nic nie widac tylko micha z breja :oops:
×
×
  • Create New...