[quote name='auraa']One są cały czas odrobaczane. Ja dostałam w strzykawce troche pasty na poniedziałek. ATobie dziewczyny dały?[/quote]
daly, w poniedzialek podam
mam tylko nadzieje, ze druga malucha nic nie zlapie
moja zrobila z robakami, boi sie wyjsc z klatki, niesmialo merda do mnie jak cos do niej mowie ale hexy nadal panicznie sie boi
kiedy ona byla odrobaczana?
[quote name='auraa']mój nie sika. Ale tak przerażonego szzeniaka jeszcze nie miałam.[/quote]
ze sika to pol biedy gorzej, ze sie drze
spi teraz z Emilka na kocyku
nie wiem ja jej nic nie dawalam
ale ciotki mi nasciemnialy - ona miala byc mala docelowo a ta jej mama to jakas taka duzawa :roll:
wg zalozycielki watku ona ma 3 mce - jak to z nimi jest?:evil_lol:
[quote name='emilia2280']ja chcé wátek Emilki- spanielki![/quote]
ciotka ona taka 'kombinowana" jest :evil_lol:albo sznupkowa albo spanielowa albo jamnikowa :eviltong: