Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='Renata5']Dolores już nie jest dostępna,może napisz Rybko do niej na PW z prośbą o kontakt.Może ona nie śledzi wątku Zuzi,a jak wejdzie na dogo to chcąc nie chcąc wiadomość otrzyma i będzie musiała na nią odpowiedzieć(mam nadzieję).Tyle osób się martwi o Zuzię,a wieści żadnych:shake:.[/quote] Dolores pojechala zrobic synowi zakupy do szkoly, jak wroci, pewnie sie odezwie
  2. [quote name='idusiek']GameBoy- super, to dobre wiadomości ! a jak jej kupy? nie ma juz biegunki ani robaków? [B]nie ma bo dostala antybiotyk i zostala 3ci raz odrobaczona[/B] Czy dostaniemy kontakt do ludzi, ktorzy ją adoptowali ?:cool3: [B]iusiek to, ze bedziesz ciagle o to pytala nic nie zmieni, ja sama nie podejme takiej decyzji, ludzie sa zdenerwowani jeszcze podejrzeniem choroby i ich nie zaczepiam, zapytam drugi raz[/B] [/quote] ...................................
  3. plaga wirusowek jest... zbiera zniwo obficie...
  4. [quote name='jayo']A to przepraszam - juz widze wpis na watku, ze Natka zdrowa - i ja w tym stadzie wirus ominal - na szczescie :roll: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113068&page=38[/URL][/quote] ciotka ja nic nie poradze na to, ze odbierajac telefon nikt nie informuje, ze pies moze byc chory... mimo, ze pytam....
  5. Natka jest zdrowa, miala badana krew
  6. to sa dwa rozne ogloszenia nie mam kochana wpisalam na allegro - cane corso i szukalam, przejrzyj sobie
  7. ten pies jest na allegro chyba sa dwa dorosle za jenego chca kase za drugiego nie
  8. [quote name='jayo']Ale malucha chorego wydalas... mam nadzieje, ze wyjdzie z tego.... I pamietaj - masz juz tymczas zamkniety dla nieszczepionych na jakis czas - powinnas zastosowac kwarantanne - bo inaczej kolejne beda padac jak muchy..[/quote] nie wiem skad masz te dane, nie wydalam zadnego chorego psa teraz mam 3 psy i wszystkie sa zdrowe
  9. choroba tak po szczepieniu postapila szybko?
  10. wlasnie dlatego ja zawsze szczepie maluchy a pozniej padam finansowo na pysk... ale wiem co i jak
  11. ciotka w pierwszym poscie na stronie jest
  12. [quote name='DuDziaczek']Rozumiem ze warunki adopcji teraz sa coraz to bardziej wymagajace :cool3::evil_lol::evil_lol: 1 dom albo mieszkanie nie starczy? Trzeba miec cos na zapas w razie powodzi/pozaru/kradzieży :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] cos w ten desen moja droga ;)
  13. tez bylam w szkoku, oni mysleli, ze chce zobaczyc ich drugi dom i warunki :evil_lol:
  14. Dorota, to zywe stworzenie nie maszyna... lezy w przedpokoju bo tamtedy weszla, lezy bo czeka az wezmiesz smycz i odprowadzisz aja do miejsca, ktore przez ostatnie 3 mce bylo jej domem ona teskni, denerwuje sie, dodatkowo jest po zabiegu, jest na maksa zdenerwowana, zdezorientowana - daj jej czas
  15. [quote name='salibinka'] PS. Czytałam, że jest możliwe, iż Twoja sunia jest w Krężlu lub w Maciejowicach. Czy adoptując Zuzię brałaś pod uwagę posiadanie dwóch psów - jeśli Twoja Figa się znajdzie?[/quote] tak, wydaje mi sie, ze nawet na watku to jest a na bank ja to uslyszalam bedac na przedadopcyjnej
  16. ok, dzieki chociaz ja jestem dosc sceptyczne jezeli chodzi o wykupowanie psow
  17. jak mozesz to zadzwon i zapytaj i popros o fotki na maila
  18. mozesz wkleic linka?
  19. co za cyrk z tymi schronami, laske jeszcze robia, ze info o psach podaja :shake:
  20. ok podesle, tylko maila mi daj swojego
  21. [quote name='Asiaczek']A dlaczego Zgniłek ma takie imie?:cool3: Pzdr.[/quote] kochana caly wywod na ten temat jest kilka stron wczesniej :evil_lol:
  22. ja niestety tez go dostalam... nie wiem co napisac, ostatnio jest jakas plaga na dogo... jest tez druga strona tej sytuacji przykrej, poblkuja nam sie tymczasy szczeniaczkowe:shake:
×
×
  • Create New...