-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Skwierzyna.Sunia 4,5m,typ ON.Dom/ogłoszenia na cito! ma dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
mala szuka domu -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
wyslalam umowe do schronu, podpisana przez tego Pana na dole tam gdzie sa oplaty i inne, wkleilam numer z jego chipa -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
oczywiscie nie wytrzymalam i dzis zadzwonilam ok 10.30 Pan byl z Kenzo na spacerze jest w psie zakochany to slychac nawet przez tel daje mu tabletki i syrop, karmy troche dostal odemnie podlewa mu ja kaszkami i maluch cos tam je ugotowali mu wczoraj rosol bez przypraw, podobno jedzenie szlo mu niezle jedyne minus jest taki, ze maly pcha mu sie do lozka :evil_lol: u nas nie bylo miejsca bo Hexa lezala rozwalona :oops: jest super grzeczny, wywazony i spokojny stala sie chyba tez dla niego rzecz idealna, ma swoj dom, jednego Pana, ktory bedzie z nim pracowal i zero konkurencji fotki dzis beda -
[quote name='cinusiowa']Proszę, podpowiedzcie mi, jak wstawić ten baderek, żeby wyświetlał się pod postami :shake: Kompletnie się na tym nie znam.... Czy to w zakładce podpis, czy gdzie...:oops:[/quote] musisz skopiowac banerek w podpis
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='an1a']Przestraszyłaś mnie - już włączam :diabloti:[/quote] chyba Ty mnie raczej :evil_lol: -
ja niestety mam taka "kolejke" maluchow, ze nie mam gdzie jej wziac mimo, ze serce krwawi
-
ten watek jest lekko bez sensu, naprawde, bez urazy, nie traktuj tego Luka personalnie ale przeczytaj go bedziesz wiedziala o czym mowie
-
ile kosztuje taki zabieg ciotka?
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='an1a']Więc proszę o błyskawiczną zmianę tematu :evil_lol:[/quote] wlacz gygy :mad: -
[quote name='Alfa i Zuzia']ja bym nie oddała psa osobie która w pierwszym kontakcie zadaje takie głupie pytania. W ogóle nie powinna mieć psa ani niczego żywego.[/quote] dokladnie, zgadzam sie :shake: a rozmnazacz tez cwany nie sprzedala sie to w leb
-
[quote name='Inez']Dolores, proponuje żebyś się przestała udzielać w temacie bo wszystkim już poważnie zaczynasz działać na nerwy:angryy:. Może skontaktuj sie z dalenką? Obie jesteście siebie warte, napewno znajdziecie wspólny język i wzajemne porozumienie. Wśród prawdziwych dogomaniaków nie masz już czego szukać, mi sie to wszystko w głowie nie mieści.... :crazyeye: ....szczeście w nieszcześciu że znalazł się ktoś taki jak Gosia....[/quote] nie porownuj prosze dalenki i dolores zapewniam Cie, ze bardzo sie mylisz:shake:
-
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Gdybyś tylko mieszkała bliżej Łodzi ręczę, miałabyś u mnie full service jedzeniowy co najmniej do końca roku! :loveu:[/quote] dzieki ciotka ale raczej nie mialabym czasu na nie wpadac :loveu::evil_lol: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='SZPiLKA23']Taaaa na poczatku wszystkie obiecują a jak ja wyleciałam to teraz cisza:mad:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
jedyne co mi ciazy to zaleglosci w pracy, od jutra sie chyba nogami nakryje ale co tam :evil_lol: najwyzej wylece :eviltong: ktos tu mi chyba obiecywal obiady? :hmmmm: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Folen']A ja mam pytanie dopóki net mi cokolwiek łączy - mam zakończyc aukcję?[/quote] nie ciotka niech wisi poki co Majkel jest na minusie rozlicze sie z Toba za allegro po zakonczeniu aukcji ps. od monic22_2006 z allegro przyszlo 20 zl -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fiks']Za Michasia vel. Kenzo i Ciotkę GB :beerchug:[/quote] ja nic nie zrobilam, bez Waszych rad i pomocy finansowej nic by z tego nie bylo dziekuje Wszystkim, ktorzy zajrzeli na watek i odezwali sie, ktorym los chorego malucha nie byl obojetny :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
znalazlam juz na kartce o szczepieniu p-c wsciekliznie, niemniej jednak dziekuje, jutro bedzie wyslane w ogole ksiazeczka miszelka jest boska :evil_lol: -
Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU
GameBoy replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
naganialam sie ale jestem juz w domu dane na chipie zmienione naklejke z numerem wkleilam tez na umowe adopcyjna ze schronu, jedna do ksiazeczki i dwie na umowy maly bedzie nazywal sie Kenzo uwaga uwaga Majkel zjadl cale suche jak mnie nie bylo!!!!:multi::multi::multi: [SIZE=1][COLOR=White](polane kaszka ale zjadl pierwszy raz bez wylizywania plynnego)[/COLOR][/SIZE] -
Ma 2 miesiące i czas do weekendu.Żmigród.Ma dom,oby na zawsze:)
GameBoy replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
daj mi prosze w piatek znac jak Wam idzie ;)