Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. wyslalam umowe do schronu, podpisana przez tego Pana na dole tam gdzie sa oplaty i inne, wkleilam numer z jego chipa
  2. oczywiscie nie wytrzymalam i dzis zadzwonilam ok 10.30 Pan byl z Kenzo na spacerze jest w psie zakochany to slychac nawet przez tel daje mu tabletki i syrop, karmy troche dostal odemnie podlewa mu ja kaszkami i maluch cos tam je ugotowali mu wczoraj rosol bez przypraw, podobno jedzenie szlo mu niezle jedyne minus jest taki, ze maly pcha mu sie do lozka :evil_lol: u nas nie bylo miejsca bo Hexa lezala rozwalona :oops: jest super grzeczny, wywazony i spokojny stala sie chyba tez dla niego rzecz idealna, ma swoj dom, jednego Pana, ktory bedzie z nim pracowal i zero konkurencji fotki dzis beda
  3. DIF Maja ma pieniadze dla Ciebie, zwrot za szczepienia
  4. [quote name='cinusiowa']Proszę, podpowiedzcie mi, jak wstawić ten baderek, żeby wyświetlał się pod postami :shake: Kompletnie się na tym nie znam.... Czy to w zakładce podpis, czy gdzie...:oops:[/quote] musisz skopiowac banerek w podpis
  5. [quote name='an1a']Przestraszyłaś mnie - już włączam :diabloti:[/quote] chyba Ty mnie raczej :evil_lol:
  6. ja niestety mam taka "kolejke" maluchow, ze nie mam gdzie jej wziac mimo, ze serce krwawi
  7. ten watek jest lekko bez sensu, naprawde, bez urazy, nie traktuj tego Luka personalnie ale przeczytaj go bedziesz wiedziala o czym mowie
  8. ciotka rozumiem, ze Twoje zwierzaki przyjely maluchy na DT skoro Ty teraz tego nie robisz? :evil_lol:
  9. ile kosztuje taki zabieg ciotka?
  10. [quote name='an1a']Więc proszę o błyskawiczną zmianę tematu :evil_lol:[/quote] wlacz gygy :mad:
  11. [quote name='Alfa i Zuzia']ja bym nie oddała psa osobie która w pierwszym kontakcie zadaje takie głupie pytania. W ogóle nie powinna mieć psa ani niczego żywego.[/quote] dokladnie, zgadzam sie :shake: a rozmnazacz tez cwany nie sprzedala sie to w leb
  12. bardzo dobrze, plus jeden dom jest wolny maluchy jutro jada
  13. [quote name='Inez']Dolores, proponuje żebyś się przestała udzielać w temacie bo wszystkim już poważnie zaczynasz działać na nerwy:angryy:. Może skontaktuj sie z dalenką? Obie jesteście siebie warte, napewno znajdziecie wspólny język i wzajemne porozumienie. Wśród prawdziwych dogomaniaków nie masz już czego szukać, mi sie to wszystko w głowie nie mieści.... :crazyeye: ....szczeście w nieszcześciu że znalazł się ktoś taki jak Gosia....[/quote] nie porownuj prosze dalenki i dolores zapewniam Cie, ze bardzo sie mylisz:shake:
  14. [quote name='majqa']Gdybyś tylko mieszkała bliżej Łodzi ręczę, miałabyś u mnie full service jedzeniowy co najmniej do końca roku! :loveu:[/quote] dzieki ciotka ale raczej nie mialabym czasu na nie wpadac :loveu::evil_lol:
  15. [quote name='SZPiLKA23']Taaaa na poczatku wszystkie obiecują a jak ja wyleciałam to teraz cisza:mad:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. jedyne co mi ciazy to zaleglosci w pracy, od jutra sie chyba nogami nakryje ale co tam :evil_lol: najwyzej wylece :eviltong: ktos tu mi chyba obiecywal obiady? :hmmmm:
  17. [quote name='Folen']A ja mam pytanie dopóki net mi cokolwiek łączy - mam zakończyc aukcję?[/quote] nie ciotka niech wisi poki co Majkel jest na minusie rozlicze sie z Toba za allegro po zakonczeniu aukcji ps. od monic22_2006 z allegro przyszlo 20 zl
  18. dziewczyny napisalyscie do mnie wczoraj w spawie psa, zgodzilam sie go przetrzymac, zalatwilam sobie wolny caly dzien..... a odpowiedzi co z psem nadal nie mam:roll:
  19. [quote name='Fiks']Za Michasia vel. Kenzo i Ciotkę GB :beerchug:[/quote] ja nic nie zrobilam, bez Waszych rad i pomocy finansowej nic by z tego nie bylo dziekuje Wszystkim, ktorzy zajrzeli na watek i odezwali sie, ktorym los chorego malucha nie byl obojetny :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  20. znalazlam juz na kartce o szczepieniu p-c wsciekliznie, niemniej jednak dziekuje, jutro bedzie wyslane w ogole ksiazeczka miszelka jest boska :evil_lol:
  21. ciotki juz nie nasze, wszystkie 3 domy sa ok dla nich wybralam 1. mlode malzenstwo bezdzietne 2. malzestwo z 5 letnia corka (dziecko obyte z psem, byl ale odszedl) nr 3 samotna Pani dostanie innego psa :eviltong:
  22. naganialam sie ale jestem juz w domu dane na chipie zmienione naklejke z numerem wkleilam tez na umowe adopcyjna ze schronu, jedna do ksiazeczki i dwie na umowy maly bedzie nazywal sie Kenzo uwaga uwaga Majkel zjadl cale suche jak mnie nie bylo!!!!:multi::multi::multi: [SIZE=1][COLOR=White](polane kaszka ale zjadl pierwszy raz bez wylizywania plynnego)[/COLOR][/SIZE]
  23. daj mi prosze w piatek znac jak Wam idzie ;)
×
×
  • Create New...