-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[url]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/DSC01550640x480.jpg[/url] słodkości:loveu:ja to jednak lubię takie leniwe foteczki:loveu:
-
[quote name='Od-Nowa']wspaniale,że zdrówko doskonałe :lol:[/QUOTE] też tak myślę:p [quote name='Magda25']Nie, nie widziałam ani saszetek ani nowego rogza, nie było też fajnych obroży. Kupiłam jedynie zwykłą czarną smycz Hamiltona i jestem z niej bardzo zadowolona. Coś biednie w tym roku było. Cieszę sie że Gass zdrowa jak ryba. Oglądałam końcówkę waszego występu. Gass świetnie sie prezentuje. Byłam zaskoczona tym, że ona sama w mig sie ustawia, tylne nóżki cyk - pozycja, przednie łapki - cyk- pozycja, główka cyk-jestem gotowa :loveu: To było świetne. Normalnie jak zaprogramowana. Gratuluje jeszcze raz.[/QUOTE] No wiesz:mad:i nie podeszłaś:mad::angryy: ale cieszą mnie te słowa, bo jednak ten występ do idealnych nie należał i troszke z uparciochem walczyłam, ale jak nie było tego widać, to mnie to tylko może cieszyć:loveu:
-
[quote name='Magda25']Gratulacjone :multi:[/QUOTE] czy Ty tam widziałaś te saszetki???Bo ja ich nie znalazłam:angryy:w ogóle jak dla mnie nic tam nie było:shake:miałam kupić nowego rogza ale brak, miałam kupić bude usztywnianą na kółkach-brak, miałam kupić sensowny stół trymerski-brak:roll: [quote name='weszka']Kobitka musi mieć troszkę ciałka ;) hihi[/QUOTE] ooooo...dobrze gadasz:diabloti::evil_lol: foty nie wyszły bo albo za ciemne albo pokraczne, więc nie ma, jak tylko przestanie lać to zawiesze Gass medale(aż 3 i w tym 2 ładne) i zriobie jakieś foto. ale teraz mam lepsza wiadomość:multi: Jakiś czas temu badałam Gassuli tarczyce no i wszystko jest w normie:loveu::multi: dziś badałiśmy serducho: EKG i ECHO no i Gasska i tu nie zawiodła i ma ksiązkowe serce:multi: czyli podsumowując: dysplazja: HDA, ED0 tarczyca:norma serce:norma :laola:
-
[quote name='moon_light'] Mam nadzieje że jeszcze nie raz poczekamy na wybory BOG :diabloti:[/QUOTE] zdecydowanie jestem za:diabloti:
-
[quote name='moon_light']a dogi niemieckie ktoś ma :) ?? z ringu albo z bisów ?? Mój Figaro-[B]1 dosk, cac,cacib,BOB[/B] :p:p:p[B]Zw.Polski[/B] hurra[/QUOTE] to ten Twoj wieeeeeeeeeelki dog obok nas czekał na grupę:diabloti: i miał ochotę schrupać myszkę:evil_lol: śliczne maaaaaaaleństwo:loveu:
-
[quote name='Paatrycja']Tak wiem, słyszałam. Po prostu załamałam się jak to usłyszałam. :-( Coraz gorzej z tą moją Awą, trzeba się za nią w marcu ostro wziąć. :-(:mad: Żałuję, że nie przyleciałam.. Cóż, za rok podwójny CACIB jest nasz! :evil_lol::lol: ariss, a jak reszta czarnych?[/QUOTE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ogólnie mówiąc sędzia był surowy i bardzo dokładny, przyznawał całą gamę ocen.[/SIZE][/FONT] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]PSY[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Championów:[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]DON DIEGO Flavago: bdb[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]NICKNAME GRAND CALVERA: [B]V1, CWC,CACIB,BOS,Zw.Polski 2009[/B][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]SUKI[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Młodzieży:[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]HEBANITA Flavago: bdb[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]NOMEN OMEN NIRVANA Grand Calvera: [B]V1,Zw.Młodzieży,BOB JUNIOR,Mł.Zw.Polski[/B][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Otwarta[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]AWANGARDA Dynasty of Altair: dost,[/SIZE][/FONT] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Championów[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]GASSIRA Flavago:[B] V1,CWC,CACIB,BOS,BOB,Zw.Polski 2009[/B][/SIZE][/FONT] Awa miała super handlera, poproś o skan opisu tam pewnie wszystko będzie napisane.
-
Ewuś, szkoda, że nie zrobiłyśmy tego numeru z Hakerem:diabloti:
-
Gratki kochana!!!!!!!!!!! Weszłaś mi na ambicję, ja miałam prawie 2 lata przerwy po oblaniu prawka- muszę się z ato znów zabrać:oops:
-
120zł:crazyeye:przesada:roll:, my chociaż mamy sędziego zagranicznego:diabloti:
-
[quote name='Paatrycja'][B]suni z klasy otwartej - startuje sama. [/B]Prosiłabym także o zdjęcia z wyboru Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie i BOB'a. ;) Z góry baaaaaaardzo dziękuję![/QUOTE] fot jeszcze nie mam. ale Awangarda dostała dostateczną.
-
Wróciliśmy:p dzięki wielkie za kciuki i gratki:loveu: Jak już wiecie mamy: [B]V1,CWC,CACIB,BOS,BOB, Zw.Polski:multi:[/B] a teraz opis:oops: "[B]Doskonała jakość, piękna rama. Sprawana, mocna. Prawidłowo zbudowana z przodu i z tyłu. Wzorowa linia grzbietu. Przepiękna sierść. Sucza głowa. Typowy pysk. Zwarta, wzorowa w ruchu, niestety niewielka nadwaga"[/B] to ostatnie mogł sobie sędzia pominąć:diabloti::evil_lol:
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
ariss replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
ale piękny austalijczyk:loveu: -
[quote name='jo_ann']mi sie taka nie podoba , jest nieproporcjonalna do calego psa. Ale to nie moj pies i ok. QUOTE] zgadzam się!!!Ta broda ciągnie mu pyszczek do ziemi, pies nie wygląda elegancko.:shake:;) [quote name='Grey']Doginka ja cię chwalę, a Ty się obrażasz. Tak to jest jak panie nie wiedzą na jakiej zasadzie pracują narzędzia. Takiego trymerka nie ma w sprzedaży,a rozstawy są dobrane doświadczalnie.[/QUOTE] Z każdą swoją wypowiedzią coraz bardziej mnie osłabiasz:mdleje: [quote name='Doginka']Ja sięć nie obrażam, tylko (wybacz, ale to moje zdanie) nie uważam Cię za dobrego groomera;) Nie masz się czym pochwalić, nie wstawiasz fot (no kiedyś jakieś obrywki wstawiłeś), wszystkich poprawiasz, pouczasz, nieraz aż żal doopę ściska, no ale cóż, pewnie sam siebie uważasz za alfę i omegę. Ja sama siebie nie uważam za dobrego groomera, ale jedno jest pewne, nie dałabym do Ciebie swoich sznupków:shake: A jeśli chodzi o narzędzia, to wiem do czego co służy;)[/QUOTE] :klacz::klacz::klacz:
-
[quote name='malawaszka']:roflt: ahahahahha[/QUOTE] no już się ze mnie śmieją:megagrin::roflt: a to jest zboczne:crazyeye: [url]http://i37.tinypic.com/2qcmhea.jpg[/url] :roflt::roflt:
- 21590 replies
-
[url]http://i38.tinypic.com/l8u8k.jpg[/url] to jest przesłodkie:loveu::loveu::loveu:
- 21590 replies
-
miało być MAM:diabloti:
- 21590 replies
-
ale mam ryj menelowaty:biggrina::megagrin::turn-l:
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka'] Zmniejszam foty z menelami i niedługo je zacznę wstawiać:diabloti:;)[/QUOTE] Moje kochane meneliki:loveu: Dziękuję za dzionek:loveu:bawiłam się świetnie:loveu:
- 21590 replies
-
[quote name='AnkaG']Ja na 15 rocznicę dostałam Nissana Micre - a teraz jestem niepotrzebny śmieć. I tak sie czuję. :-([/QUOTE] ale dla Michała jesteś całym światem i najważniejszą kobietą nie zapominaj o tym!!!!
-
[quote name='ewka i haker']to ja też wole taki typ mało włosowy:lol: Ewa a więcej takich szalejących zdjęć nie masz:)[/QUOTE] a czytać umiesz:eviltong:
-
[quote name='ewka i haker']ja Ci mówiłam że sa zawody:diabloti: nie było Cie w Wawie:evil_lol:[/QUOTE] o widzisz:loveu:Ty lepiej wiesz niż ja:loveu:
-
[CENTER][B][I]Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ja z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu spełniaj się.[/I][/B] [B][/B] [IMG]http://1.1.1.1/bmi/ggmania.eu/Emo/emoty_duze/rozne/emot53.gif[/IMG][/CENTER]
- 21590 replies
-
[quote name='jo_ann']to zupelnie inaczej niz ja :lol: duzo sie modlilam, zeby uszy sie troche podniosly ;) co do wygladu-suka ma 9miesiecy, nie ma masy, w ogole ma styl whippeta i nawet lustrzanki rzadko robia jej ostre zdjecia w ruchu ;) ale to dobre zwierzatko :) jak dostane wczorajsze zdjecia z pasienia, to Wam pokaze. i teraz najlepsze-najstarsza, najbardziej oryginalna organizacja zajmujaca sie hodowla border collie -NIE MA WZORCA!!!! czy to nie cudowne? :D[/QUOTE] no właśnie, każdy ma swój typ i wszyscy szczęśliwi:lol: jak nie ma:crazyeye:w szoku jestem:-o
-
[quote name='Bzikowa'] No wiesz, tak na przyszłość Ci podałam :cool3: Zwłaszcza, że coś wspomniałaś o foteczkach... :razz: A zobaczyć z czym to się je to nie mogłaś wpaść na nasze zawody cavanowskie, były miesiąc temu na Fortach Bema? Trwały 2 dni i wcale nie musiałaś przychodzić tam na 7 rano :diabloti: Ja się już przyzwyczaiłam. Na uczelnię to jest mi trudno wstac jak mam zajęcia na 10, a trening na 7... no, czasem z pewnymi trudnościami, ale wstaję rześka, zwarta i gotowa... i wychodzę z domu... 5:15... :lol:[/QUOTE] foteczkach mówisz...i gdzie tu ludzka bezinteresowność:diabloti: jak bym wiedziała to może bym wpadła, a jak mi nikt nie powiedział, to pewnie po lesie w tym czasie łaziłam:evil_lol: 5:15:crazyeye:utwierdziłaś mnie we wcześniejszym przekonaniu:stupid:
-
8-go dnia Bóg stworzył Bearded Collie o imieniu Panda :)
ariss replied to DorkaWD's topic in Bearded Collie
[quote name='DorkaWD']No i jesteśmy... w powiększonym składzie :razz: [/QUOTE] GARTULUJE nowego cudnego nabytko-prezentu:loveu: