-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
Koma i Kojot pieknie Wam to wychodzi!!!! czyli moja sznaucerka poszła w zapomnienie:(no trudno
-
[quote name='Kashdog']Gratulacje :multi:! O ile się nie mylę to ten oto odkurzacz będzie wkrótce twój: DYSON DC23 ANIMAL PRO :evil_lol:[/QUOTE] Dziękuje bardzo:) co to za rogi??? czy to znaczy że ten odkurzacz nadaje się do d....hhihhii a teraz choinkowa dama:) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8088-Kopia2-Kopia-Kopia.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']chyba w skarpetach :evil_lol:[/QUOTE] ja bym ją wmurowała w podłogę w salonie:roflt:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='kaho']Moze w weekend, jak dopisze pogoda, pojde z Holly na spacerek i uda sie zrobic pare fotek:cool3: to zobaczysz te 'lokersy' :evil_lol:.[/QUOTE] oby jeszcze w weekend pogoda dopisała:)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL]http://img198.imageshack.us/img198/6048/dsc0016km.jpg[/URL] ona powinna chodzić w kagańcu:evil_lol::scared:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='kaho']Zdaje sie, ze powinnas miec zakaz ogladania New Moon w najblizszym czasie:mad:. A teraz nie zawracaj sobie glowy (wiesz czym) - bedzie lepiej!;).[/QUOTE] Dobrze gada- słuchaj się!!!!
- 21590 replies
-
[quote name='malawaszka']aaaa tak - ta fota jest świetna!!!!!!! :mdleje:[/QUOTE] też jestem z niej zadowolona:diabloti: choć aż takiego wyróżnienia się nie spodziewałam;) [quote name='AngelsDream']A chętnie, tylko kiedy? :)[/QUOTE] jeśli się doleczę i nie zawali mnie robota to może być nawet ten weekend:lol: [quote name='strasznika'][B]gratulacje!!! :multi::multi::multi: [/B][/QUOTE] Witaj kochana:loveu: wiedziałam, że znam z dogo Twojego psiaka:cool3: chyba swojego czasu udzielałaś się u Weszki? [quote name='Od-Nowa']a co jest nagrodą w tym konkursie?? hym hym?? sprzęcik?[/QUOTE] jakiś podobno wypasiony odkurzacz, który mam zamiar sprzedać i kupić sobie obiektyw:evil_lol::diabloti: jest ktoś chętny:cool3:
-
[quote name='malawaszka']hahahha żeby nikomu nie umknęło :roflt: Wielkie GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :klacz: zasłużenie bo piękne zdjęcia i piękna sucz!!!!! :laola: a pewnie, niech Gratulują:evil_lol::evil_lol::evil_lol: No niestety, nie jest to foto Gasski:shake: ją wysłałam do "Mojego Psa"- fakt w gazecie się pojawiła, ale lusta zupełnie nie wiem czemu:diabloti:;) nie wygrała:diabloti: tu doceniono fotkę najlepszej kumpeli Gasskowej, Magri:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/79-Kopia-2.jpg[/IMG]
-
o matko wyszło że aż 3 razy chciałam się chwalić....błahahahaha
-
[quote name='weszka']Wspaniały taki strażnik :):):)[/QUOTE] wyobraź sobie takie dwa:loveu::loveu::loveu: [quote name='malawaszka']boszzz ten jej kształt mnie rozwala :mdleje:[/QUOTE] a sędzia nam ostatnio napisał, że ma tylko lekką nadwagę:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a Ty tak z grubej rury nam tu:diabloti::evil_lol: [quote name='AngelsDream']A z drugiej strony wilczak podgryza pień? ;)[/QUOTE] nio będziecie musieli nas odwiedzić:loveu: Właśnie dostałam wiadomość od Doginki, że kupiła nowy numer miesięcznika "Przyjaciel Pies" i wiecie co!!!! [B]Wybrali moją fotkę jako zdjęcie roku[/B]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
-
dogo szaleje:crazyeye:
-
do usunięcia:angryy:
-
[quote name='weszka']Wspaniały taki strażnik :):):)[/QUOTE] wyobraź sobie takie dwa:loveu::loveu::loveu: [quote name='malawaszka']boszzz ten jej kształt mnie rozwala :mdleje:[/QUOTE] a sędzia nam ostatnio napisał, że ma tylko lekką nadwagę:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a Ty tak z grubej rury nam tu:diabloti::evil_lol: [quote name='AngelsDream']A z drugiej strony wilczak podgryza pień? ;)[/QUOTE] nio będziecie musieli nas odwiedzić:loveu: Właśnie dostałam wiadomość od Doginki, że kupiła nowy numer miesięcznika "Przyjaciel Pies" i wiecie co!!!! [B]Wybrali moje fotkę jako zdjęcie roku[/B]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
-
[quote name='eria']zaraz zrobię zdjęcie lęgi normalnie :D[/QUOTE] trzymamy za słowo:diabloti:
-
nie będę tu wypytywać, bo to nie miejsce do tego, ale mam nadzieje że jednak będzie ok:glaszcze:
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']Ale bym tą piękną lalunię zrobiła na cacy:loveu: Ale na wiosnę, bo teraz za zimno na łyso rwać, a podtrymować szkoda, bo jednak to nie to samo i włos nie będzie taki ostry jak u Gordonka;-) Wiem to na 100%, bo Rapcio był podtrymowywany i ma zupełnie inny włos[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_9_5.gif[/IMG][/QUOTE] Rapcio to ma zupełnie inną strukturę włosa niż Gordon:eviltong: a małej porządne zrobienie by się przydało;) z czystym sumieniem polecam Doginkę:cool3:
-
[quote name='Korenia']Z kontekstu można wywnioskować :diabloti: Chyba Ania nie jadła by kapcia, ryby czy szynki z dżemem :P Tym bardziej żadna z tych rzeczy nie jest chrupiąca i złocista :P Wrzuciłam w google i wylazło: [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Bu%C5%82ka_paryska"]http://pl.wikipedia.org/wiki/Bułka_paryska[/URL] Wujek google nie gryzie :evil_lol::eviltong:[/QUOTE] psujesz zabawę wypowiedzi na forum:eviltong: przecież już dawno każda z Nas sobię to sprawdziła(przynajmniej ja:diabloti:), ale Ania mogła przez chwile poczuć się mądrzejsza, bardziej wykształcona i doświadczona przez życie:evil_lol::diabloti:
-
[quote name='eria']noo jak Doginka, to napewno nie swojego :diabloti:[/QUOTE] hahahah:evil_lol: [quote name='Justa']Hmm Dobrywieczór, Dobranoc, Dzień Dobry? :mdleje:[/QUOTE] pogięło Cię:crazyeye::evil_lol::diabloti:;) [quote name='weszka']Bardzo fajne - ładne, ciepłe, wygodne i na gumce więc tłusty brzusio się upchnął ;)[/QUOTE] dobrze, że jesteś zadowolona z zakupu:razz: [quote name='AnkaG']Foty jak zawsze bowskie. Dwie śniegowe dziewczynki :)[/QUOTE] :loveu: [quote name='ewka i haker']a może coś nowego?:)[/QUOTE] masz Gass pilnującą by drzewo nie runęło na ziemię:evil_lol::diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8163-Kopia.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Waszko, co ty robisz, ze Lunka ma taką śliczną, biała brodę?:crazyeye::loveu: [URL]http://img98.imageshack.us/img98/1924/dsc0048a.jpg[/URL][/QUOTE] Nie widzisz:diabloti: przykleja do niej śnieg:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[URL]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/_DSC1546.jpg[/URL] ekstra jest to zdjęcie:loveu::loveu::loveu: mam nadzieję, że uda mi się kiedyś zrobić takie Gass...marzenia...
-
Wspaniałą macie zimę!!!! i zdjęcia takie radosne:loveu:
-
ekstra miny ma ten kicior:diabloti: Wreszcie doszedł do Was ten Inter:cool3::multi: Sylwia co to za dół:mad: pozbądź się go jak najszybciej!!!!
- 21590 replies
-
Sylwia ja tez nie wiem:shake::oops:
-
Smutne wieści:( [quote name='Doginka'] Olga, a na tego Crufts'a to kwarantanny Twoje suczydła nie muszą zaliczyć?:razz:[/QUOTE] one nie jadą;)
-
[CENTER]Wiedziałam, że tak się to skończy!!!! :laola::cunao::popcorn::laola::cunao: [/CENTER]
- 21590 replies