Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='natija']ja tez mykan na spacerek i nyny:)[/quote] to do usłyszonka:eviltong:my już w domku;) [quote name='Olusia'][URL]http://images31.fotosik.pl/74/a3af5a7ea5f0af64.jpg[/URL] Śliczna :loveu:[/quote] :loveu: [quote name='eria']ta to tylko na pupy patrzy :evil_lol: wkleiłam u siebie 13 fot dzisiaj a Paulina zauważyła tą jedną z wypiętym tyłkiem Kreona :evil_lol::evil_lol: co prawda to prawda !!!!!!:loveu: oo widzę że i Leosiek tam przychodzi na spacerki :loveu::loveu:[/quote] hahahha.chyba specjalnie dla Pauliny powklejam serię tyłkową:evil_lol: Leosik jest codziennym bywalcem:cool3:
  2. [quote name='natija']moj Agent zawsze jak mala idzie z kocykiem to jej chce go ukrasc....[/quote] kocyki są najfajniejsze:eviltong: Uciekam na ostatni spacerek;)ale jeszczę tu wrócę;)
  3. [quote name='natija']dokladnie,przynajmniej sa zywe i jest wesolo:):);)[/quote] Gassula właśnie się obudziła i ma poważną dyskusje ze swoim kocem-ale ona na niego warczy-szkoda,że tego nie słyszycie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='natija']to tak jak moj,mojemu tez ciezko zrobic taka fotke....[/quote] i taki ich urok:loveu::eviltong:
  5. [quote name='natija']facet szybko chcial sie go pozbyc:([/quote] to co za facet:mad::crazyeye: ale dobrze,że już w nowym, kochającym domku;)
  6. [quote name='natija']super zachod slonca Ci wyszedl:) [URL]http://images31.fotosik.pl/74/a3af5a7ea5f0af64.jpg[/URL] ta tez jest super fejnie pozuje:)[/quote] dzięki:eviltong: a ten mój mały łobuz prawie nigdy spokojnie nie stoi:roll:
  7. [quote name='natija']ma teraz 6 tygodni[/quote] i już u nowych właścicieli:crazyeye:
  8. słodziakowy bielusek:loveu:
  9. [quote name='Fuga***']Piękny koniec dnia :-) A Baseta mogłybyście mieć na wyposażeniu, tak dobrze się z Gassi komponuje :-)[/quote] Dziękuję:loveu: Fajnie się basecisko foci,ale chyba byśmy do siebie charakterem nie pasowali:shake:;)
  10. i ja witam;)
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/74/72263b63a5e05192.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/74/a3af5a7ea5f0af64.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/124/a4f222756b6b9578.jpg[/IMG][/URL] koniec na dziś:eviltong:
  12. [quote name='Paulinaaa'][URL]http://images28.fotosik.pl/124/2e45b1ecd9c1fa77.jpg[/URL] Kocham goooo :loveu::loveu::loveu: A ta pupa w tle, to nie bulwa przypadkiem? :razz:[/quote] hahahah,chyba tak-przychodzi tam takie maleństwo;):eviltong:
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/123/b35fee5feeb61045.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/123/404a9b2aee49a9d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/74/1feb9d1aaf31bda5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/123/f4d609d2cdd15e53.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/123/9199e38385200a9e.jpg[/IMG][/URL]
  14. No to teraz Kluska;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/124/3b3aabeef12189d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/74/5b31e6b4ab476438.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/74/692e1066ff55cb4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/124/2e45b1ecd9c1fa77.jpg[/IMG][/URL]
  15. cudna jest ta kropeczka;)
  16. ile fajnych fotek:cool3:
  17. fajne fotulce.słodki ten Twój psiak:loveu:
  18. ale masz fajne karteczki;)
  19. fajne te wasze banerki:eviltong:
  20. jakie słodkie maluchy:lol:
  21. [quote name='natija']witam:)zdjecia coraz lepse beda pasja sie ujawnia:):):)[/quote] chyba talent:evil_lol::diabloti:;) [quote name='Miga']Witajcie Gassirki ;) Sunia fajnie nosi ogonek w górze, antenka :) Dziś robiłam jesienne fotki Dinowi. Za chwilę wstawię zaległe :) Zachody słońca nastrojowe :) Czekamy na fotki Gassoliny.[/quote] bardzo się cieszę z antenki,bo takie "świńskie" mi się nie podobają. Zaraz wpadne pooglądać wasze foty:lol:
  22. jestem i tu;)
  23. ile nowych superaśnych fotek:lol:
  24. [quote name='Fuga***']Powiem Ci, że we mnie teź coś drgnęło w tym kierunku. :-)[/quote] [quote name='eria']nooo fotografia wciąga :loveu:[/quote] nie dość,że nas te zwierzaki rozko****ą to jeszcze nam nowe pasje wymyślają:evil_lol:;)
  25. foteczki jak zwykle śliczne i magiczne.Uwielbiam tego Twojego psa i tą Twoją sucz również:loveu:;)
×
×
  • Create New...