Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. wygląda ślicznie;):evil_lol:
  2. [IMG]http://i11.tinypic.com/7w6y895.png[/IMG] __________________[IMG]http://i11.tinypic.com/7w6y895.png[/IMG]
  3. [quote name='Magda:)']Ale z Ciebie skromniacha - masz talenta i koniec kropka:eviltong: A wybrałam sobie ten banner [IMG]http://images27.fotosik.pl/128/61969aca20181c95.png[/IMG] I pokaż ten nowy jak najszybciej, bo już się doczekać nie mogę:cool3:[/quote] Prośba wysłana więc na dniach powinnaś mieć-nie wiem jak to w święta będzie;) a baner to już chyba po nowym roku Ci pokażę;)
  4. [quote name='Magda:)']Nawet nie wiesz jak Ci zazdraszczam tego talentu:loveu: Chciałabym sobie w podpisie ustawić bannerek od Ciebie, ale tak, żeby po naciśnięciu na ban przekierowało do naszej galerii:lol: Jakaś instrukcja jak to zrobić, bo jestem ciężko kapująca i sama nie umiem:lol:?[/quote] talentu to ja nie mam-tylko po najmniejszej lini oporu z tymi banerkami jadę-ale jeszcze na dogo takich nie widziałam,więc przynajmniej są orginalne;) Ja też linkować nie umiem,bo to jest jakiś kod.Ale powiedz który banerek wybrałaś,bo chyba 2 Ci zrobiłam;) to poproszę żeby mi dobra dusza podlinkowała. A tak na marginesie to mam dla Ciebie jeszcze jeden baner ale że już dostałaś dwa to musisz na nowy trochę poczekać;):evil_lol:
  5. [quote name='Olusia']Jakoś trzeba dobić do tych 200 stron :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ile to jeszczę gadania:evil_lol:
  6. [quote name='eria']od wczoraj nagadaliście tutaj 5 stron :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote] Trzeba było się jakoś zrelaksować bo tych męczących przygotowanich świątecznych:evil_lol:
  7. [quote name='Magda:)']Chciałaś chyba powiedzieć, że JESZCZE takich nie potrafisz robić?:cool3: W każdym bądź razie, kartka bardzo ładna:)[/quote] kiedyś będę robiła lepsze;):evil_lol:
  8. [quote name='Karolina_Nett']A my z Necikiem też prezentów - i na gwiazdkę i imieninowe :evil_lol:.[/quote] :smilecol::tree1::laola::cunao::loveu:
  9. [quote name='Olusia']Wszystkiego najlepszego z okazji imienin :loveu::cool3: :Rose::Rose::Rose: :cunao:[/quote] DZiękuję bardzo:loveu: to ja życzę pięknych prezentów:lol:
  10. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/eb12430267a83c1e.jpg[/IMG][/URL]
  11. no niestety ja takich nie potrafię robić-to świąteczny prezent od Eri:cool3::loveu:
  12. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/eb12430267a83c1e.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='weszka']Witaj [B]sugarr[/B] - o świcie świat wygląda inaczej to i dogo też ;) Gassira, Toska - dziękuję za życzenia no i oczywiście odwzajemniam - moja karteczka kilka postów wstecz :) Dziś Dirki po raz pierwszy od 3 tyg. została spuszczona ze smyczy!!! Cieczka prawie zakończona ale zapachy jeszcze są bo napotkany kolega był mocno napalony. Ale Dirulec miał w głowie zabawę więc 40 min. szalał po zaśnieżonej łące prz 7 st. mrozie. Pełnia suczego szczęścia! No a ja teraz trochę jeszcze pracuję, potem ostatnie przygotowania i wieczorem Wigilia u mojej siostry z 2 rodzinami. Kochani - jeszcze raz - WSZYSTKIEGO DOBREGO :)[/quote] wymiziaj świątecznie tą Twoją radosną bestię ode mnie:lol: i nie zapomnij o drugiej-obydwie muszą być szczęśliwe:loveu:
  14. ale się załapałm-prosto na nowe foty:cool3:
  15. [quote name='Karolina_Nett']Wesołych, kartka u mnie bo mnie o spam oskarżyli jak kartkę wkleiłam :shake:. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9152821&postcount=547[/URL][/quote] :crazyeye: [quote name='chester07']dziękuję bardzo ;* biorę drugi, bo pierwszy za szeroki :eviltong: ale obydwa cudne :loveu: mam nadzieję że się nie obrazisz jak dorobię napis?[/quote] mam problem ze zmniejszaniem,ale po świętach zmniejszę jeśli wolisz pierwszy;) Pewnie,że nie:lol:!!!!!!!!!!! Moje banerki można korygować do woli:evil_lol: [quote name='weszka']Witajcie dziewczynki! Czy Ty Gassirowa Pańcio nie jesteś przypadkiem dzisiejszą solenizantką - Ewą :cool3:???? Tak coś mi się wydaje... NO WIĘC IMIENINOWEGO NAJLEPSZEGO :loveu:[/quote] Jak mi niesamowicie miło:loveu: Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!
  16. [quote name='smallpati']pj ty :evil_lol: mialas mnie powstrzymywac a nie podpuszczac :diabloti: heh okazalo sie ze tata filmy oglada jeszcze :P ale ciii... jakby co to tam nie bylam :evil_lol::evil_lol: dzis juz opuszczam progi dogo :D trzeba wstac rano z mala koza, o ile laskawa dama wstanie zeby sie wysiusiac :mad: no wiec DOBRANOC :P jutro napisze co bylo pod ta choinka heh[/quote] ja podpuszczać!?co Ci przyszło do głowy:evil_lol: czekam na wieści;)
  17. [quote name='smallpati']dziekujemy i rowniez zyczymy wesolych swiat no tez wlasnie nie wiem co to moze byc :diabloti: rodzice spia chyba ide podgladnac :evil_lol: w jednym prezecie juz chodzi :D ma rozowy sweterek :D:D[/quote] i już wiesz co tam jest-na pewno mocno śpią;)
  18. [quote name='smallpati']noo :P sama jestem ciekawa co jej mama przywiozla :P wiem tylko ze ma opakowanie svarowskiego :D:D:D ale juz nie moge sie doczekac jutra, ona zreszta chyba tez :P[/quote] opakowanie svarowskiego :crazyeye: To chyba nie jest nic do jedzenia:evil_lol:
  19. [quote name='smallpati']dziekujemy :) swiat i tak nie lubie, ale Moli chyba tak bo od 2 dni stoi pod choinka i czeka na prezet :D:D[/quote] wie co dobre:eviltong:
  20. Wesołych świąt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:
  21. [quote name='natija']napisze:):):)[/quote] a spróbuj zapomnieć:mad:;)
  22. [quote name='Julix']Tego nie widzialam :loveu: :loveu::loveu:[/quote] bo ja tak na zmianę wklejałam i Tobie trafiła się ta druga:evil_lol: ale obie do Ciebię ślę:loveu:;)
  23. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/eb12430267a83c1e.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/eb12430267a83c1e.jpg[/IMG][/URL]
  25. ariss

    SZNAUCERY(ŚREDNIE)

    [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/eb12430267a83c1e.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...