-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dobry wieczór :) Olu, robisz coraz piękniejsze bannerki :loveu:[/quote] właśnie miałam to napisać:evil_lol:
-
no to kilka dzisiejszych fotek;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/133/343e1c0df62e89c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/132/ed1f1a9ec4b6d07c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/91/9f79665c6aaf3326.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/91/cbdeac3571c0efcc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/131/a2f29df9cb583798.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='weszka'] Ten grzebyk to coat king czy jakieś inne ustrojstwo?[/quote] Mars-wstawie później fotki tego bo w opisywaniu takich rzeczy to ja kiepska jestem;)
-
chyba ostatni mi się najbardziej podoba:lol: Ja się za to jeszczę nie wziełam;)
-
[quote name='Luzia&Funia']:diabloti: Moja mam dzisiaj urodziła :loveu:[/quote] To Olbrzymie Gratulację.Wycałować od Ciotek:loveu:
-
[quote name='Olusia']Mnie też :angryy: Zaraz lato chyba przyjdzie :razz::angryy: Strasznie szybko się ten klimat ociepla[/quote] zobaczysz,że w styczniu lub luty będzie zima i do kwietnia lub maja się utrzyma:mad:
-
[quote name='weszka']Poproszę o banerek raczej w wersji zimowej bo u nas zima i zimowe fotki Wam wysłałam :)[/quote] postaramy się;) [quote name='AnkaG']Ja też dostałam upomnienie. :evil_lol: Od rana jeździłam z małą połamaną sunią po wetach. Złamana jest kość udowa. :-( O 15 wizyta u weta który będzie składał.[/quote] u bidula............
-
[quote name='Czarna_Owieczka']Pudel też uroczy :razz:[/quote] pewnie,że tak:loveu: tyle,że ja mam sznupa:evil_lol:
-
[quote name='eria']sęk w tym że ten włos jeszcze nie jest w pełni dojrzały, bo nie bardzo chce wychodzić .... trochę go tam palcami w gumowych rękawiczkach czasem traktuję, ale włos się jeszcze trzyma twardo :evil_lol: w ogóle to muszę zainwestować w jakiś nożyk... a do fryzjera chodzimy do Nitencji,przy czym Kreona robę sama a płace za wypożyczenie narzędzi :evil_lol:[/quote] Ja mam taki ala grzebyk,że wyczesuje się cały martwy włos-innej metody sobie nie wyobrażam-bo paluszki bolą-zostawiam to specjalistom:evil_lol:
-
[quote name='weszka']Fajne fotki, tylko śmiesznie że śniegu nie macie ;) Gassira jest urodzoną modelką![/quote] Obiecywali że sylwester będzie biały,a dziś przyszła wiosna.Cieplutko,słonecznie,mrozu nie ma:roll: A mi się marzyły białe święta:angryy:
-
[quote name='Paulinaaa']A jak się podoba mój banner? :loveu:[/quote] troszkę się chyba rozjechał po zmniejszeniu? Czy mi się wydaje? [quote name='ATLANTYDA']Baardzo ładniusie:loveu::multi:banerki[/quote] dziękujemy.Dzięki takim słowom przynajmniej próbuje je robić:evil_lol:;)
-
[quote name='eria']:lol:dlatego ja sie staram używać raczej swoich fot, a jak już czyichś to [U]z zagranicznych stron[/U];)[/quote] Dzięki za podpowiedz:evil_lol:-pewnie skorzystam bo moje dzieła to się nie bardzo nadają:evil_lol: Weszko a na jaki masz ochotę? Wiosenny czy jaka kolorystyka?Może nam coś podpowiesz?Czy mamy wolną rękę?;)
-
[quote name='eria']aż strach pomyśleć jaki będzie puchaty w marcu :shake::shake: bo dopiero wtedy przewiduję wizytę u fryzjera...... ale za to jaki potem będzie efekt :loveu::evil_lol:[/quote] a sama go nie podskubujesz? Jak ja bym nic z włosem Gassuli nie robiła toż to w pudla by się zamieniła:evil_lol:
-
[quote name='eria']Gassira nie przesadzaj ! każdy kolejny Twój baner jest lepszy ! nawet ja mam teraz Twój baner :loveu:[/quote] No wiem,ale on już mi się nie podoba tak jak na początku:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.Cociaż dalej twierdzę.że jest niezły Poza tym wystraszyłaś mnie tym pytaniem mailowym-nie chcę żeby się ktoś wkurzył:roll:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
ariss replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='weszka']A ja do kompletu sznaucerzego marzę o wilczaku - psie :) Może kiedyś?[/quote] mi też by się marzył,ale jestem chyba za mało cierpliwa do tej rasy:roll: Więc pewnie pozostane wierna sznupkom,ale jeszcze nie wiem czy średnim;)bo taki olbrzymek:loveu: -
[quote name='eria']widac a jaki wiosennie zielony :loveu::loveu:[/quote] a jak to prezencik niespodziewany-takie są najmilsze:loveu: Olusia dziękuję:loveu:
-
[quote name='eria']dobra dawaj foty:eviltong:[/quote] kurcze to poczekam,aż Ty pierwsza zrobisz,żeby wiedzieć ile wysiłku i pracy włożyć w ten mój:evil_lol::evil_lol::evil_lol:-no i żebyć miała konkurencje a nie zostawiła ją glęboko w tyle:evil_lol:
-
ciotki czy widać mój nowy banerek?
-
[quote name='eria']ehhh a mi zabrali aparat znowu i nie mogę focić, a też pogoda śliczna:loveu:[/quote] bez aparatu jak bez ręki:evil_lol:
-
[quote name='weszka']No właśnie nie widać... bo jak ja zmniejszam to takie się robią niewyraźne... no nie umiem i już :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]Która zdolna ciotka zrobi mi ładny banerek??? Podeślę z których fotek.[/B][/quote] ja mogę popróbować,ale to dopiero wieczorem...no i ja nie umiem z napisem:roll: no i moje banerki wszystkie wyglądają tak samo:roll: ale co tam:evil_lol:
-
[quote name='eria']no nareszcie Gassi pofociłaś !!! :loveu: ta fotka najfajniejsza [URL]http://images24.fotosik.pl/133/9179c3a5e0e03652.jpg[/URL] kto piłkę zwinął ?? pewnie Gassira?? :cool3::cool3:[/quote] Akurat w tej sytuacji tak:evil_lol:,ale Tośka jest zdecydowanie szybsza od mojej kluchy:evil_lol: Dzisiaj jest piękne słońce więc fotki na pewno będą:eviltong:
-
[quote name='weszka']Nie przez Ciebie Gassira! Baner chyba miał dobrą wielkość (nie sprawdzałam nawet) ale ja mam jeszcze podpisy pod spodem... Zrobiłam nowy na szybko ale jakiś taki mizerny, muszę zdolne ciotki poprosić o pomoc bo ja jestem antytalent banerowy ;) Rozmiar chyba ok bo ma 500x80 więc z podpisami pod spodem powinien być akurat. A stadko mam owszem - śmieszne :)[/quote] uffffffff...to dobrze bo myślałam,że więcej prezentów ode mnie nie będziesz chciała:evil_lol:;) Banerek fajny tylko psiuli nie bardzo widać;)
-
"Do szczęścia człowiek potrzebuje psa"-zgadzam się,ale mója sucz też lubi pospać:evil_lol:wie co dobre:evil_lol:
-
Ja też Gratuluję:multi: tylko nie wim czego bo nie mam narazie czasu na nadrabianie zaległości:oops:a u Was ta galeria tak pędzi;)
-
Dzisiaj już chyba widzicie?-bo mi anie razu nie zniknął:loveu: