-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='Doginka']Lulu? Tak wcześnie?????:crazyeye: A ja dla Ciebie średniaczki wynalazłam - tylko p&s, bo jak czarne weszły to ja z Gordusiem złoto brałam:p[/quote] Twardo oglądam te cudeńka:loveu:-jak takie sukcesy to brak czarnych wybaczam;) Gasska się położyła lulu więc mam spokuj,ale długo nie wytrzymam-za dużo %:eviltong::roll:
- 21590 replies
-
jak możesz:diabloti::mad: Właśnie wróciłam do domku-troszkum popiłam i zaraz lulu,bo oczka się kleją tylko Gassulka coś popiskuje więc nie wiem czy spacer mnie jeszczę nie czeka:roll:
- 21590 replies
-
:evil_lol:ale ja mam wspaniałe pomysły:evil_lol: wstydzenie wychodzi Wam świetnie-moja wizja coprawda była inna ale ta też jest fajna:loveu:
-
Tylko najlepsze;) zagadkowa sprawa z tym kotem
- 21590 replies
-
[quote name='Pimpek'][URL]http://images30.fotosik.pl/135/ee7fb88e4fc846ca.jpg[/URL] Jaka słodka :loveu:[/quote] :loveu: [quote name='Helga&Ares']Dziewczyny, filmik czeka :evil_lol:[/quote] zaraz zobaczę;) [quote name='Paulinaaa']Hej czarnuszki :loveu:[/quote] witanko nocne;) [quote name='AnkaG']U mnie chór czterogłosowy sznupków a najgorsza najstarsza. Drze się nawet spod kołdry. Gassira to twoja nietypowa. :p[/quote] wyjątkowa powiedziała :evil_lol:bym [quote name='Doginka']Nie tylko Ewa ma nietypowego sznupa - moje też są cichutkie:loveu:[/quote] a Twoje też lubią burkać?:roll::eviltong:
-
[quote name='Olusia'][URL]http://images30.fotosik.pl/135/ee7fb88e4fc846ca.jpg[/URL] Słodziutka :loveu: [B]gassira [/B]- co studiujesz?[/quote] :loveu: zarządzanie ze specjalizacją rachunkowość i finanse;) [quote name='ewka i haker']witam przepraszam ze mnie tyle nie bylo ale komp nawalil jesem duzo do tylu ale widzialm troche zdjec i oczywiscie sa super[/quote] wybaczam wszystko i mam nadzieję,że komp już sprawny całkowicie;) [quote name='eria']taaaa sznaucer jest najlepszy jak śpi i mordy nie drze :evil_lol::loveu::loveu::loveu: [URL]http://images30.fotosik.pl/135/ee7fb88e4fc846ca.jpg[/URL][/quote] hahahha.moja bardzo mało szczeka-ona bardziej burka-nie wiem jak to inaczej nazwać-ale to burkanie jest przecudowne:loveu:
-
[IMG]http://1.1.1.2/bmi/i8.tinypic.com/8ernp94.png[/IMG] może tu go zobaczysz Madziu bo ja go widzę cały czas:roll:
-
[quote name='smallpati']moze byc cos takiego :) mialam trosze problem z wyrzuceniem lisci spod nog Gassi :) [URL="http://img252.imageshack.us/my.php?image=gasseu8.jpg"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/161/gasseu8.th.jpg[/IMG][/URL][/quote] świetnie wyszło:multi::multi::multi::loveu: dziękuję ślicznie:loveu:
-
a tak teraz potworek drzemie;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/135/ee7fb88e4fc846ca.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='eria']do Gassi bardziej by pasowały niedźwiedzie himalajskie :evil_lol: niż polarne:evil_lol:[/quote] a ja uważam,że z pandami by fajnie wyglądała;)
-
a takie może być? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/96/b633bcfa28fa917b.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='smallpati']Potrzebowalabym zdjecie gdzie Gassi stoi albo biegnie przodem (tak jak Moli) :) ty wiesz lepiej co masz w galerii, ja szukam ale wszytko bokiem[/quote] zaraz poszukam;)
-
[quote name='smallpati']no nie wiem, (jakos dzis taka rozkojazzona jestem :P)[/quote] To chyba z tego zimna:evil_lol:
-
[quote name='smallpati']hehe :) mozemy cos wymyslic dla Gassi :P[/quote] :multi::multi::multi:
-
[quote name='smallpati']ups myslalam ze tu nie przyjdziesz i wkleilam ci do twojej galeri :) wybacz[/quote] ja nie przyjdę-jak mogłaś tak pomyśleć:mad: Wybaczam;)
-
już napisałam co myślę u Ciebie;) ale Gasska napewno by się nie obraziła jakby takie dostała ze sobą;):evil_lol:
-
[quote name='Helga&Ares']powiem Ci że Ares w jej wieku [U]też [/U]nei był pojętny.:evil_lol:[/quote] jak to też!!!!! Moja jest bardzo pojętna;)-tylko mi się już uczyć więcej nie chce:evil_lol:
-
[quote name='eria']smallpati ma takie same problemy z rasą psa jak ja z modelem przyszłego aparatu :evil_lol::evil_lol::shake:[/quote] widzę,że mamy podobne problemy:evil_lol:;)
-
[quote name='Helga&Ares']był za duży...muszę pomniejszyć go :) Gasi Ares już się nauczyć wstydzić:evil_lol:[/quote] już Ci zmniejszyłam;)i wkleiłam gdzieś wcześniej:evil_lol: Dawaj filmik-kurczej jak Ty to robisz-chyba też muszę zacząć ćwiczyć z Gassulą-myślałam że ona dużo umie,ale jak patrze na wasze postępy to aż mi wstyd:oops:;)
-
Pierwsza fotka:loveu: Gasska też ma taką piłkę,ale interesuje ja tylko sznurek zwisający :evil_lol::roll:
-
ja chcę czarne fotki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)
-
widzę,że banerek nie bardzo przypadł Ci do gustu-obiecuję poprawę:evil_lol: ale eria chyba też Ci obiecała jakieś cudeńko i się baba leni!!!!:mad:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
ariss replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='monita']Mnie ręce najbardziej marzną ;) [/quote] mi jeszczę poliki;) -
u Was dziś tesz taka piźdz.....awa?