-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='Asiaczek']Zgodziła się "ta osoba"? Pzdr.[/quote] zgodziła:p [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7bac1caca58d6c5b.html]DSC01891.JPG | ewkahaker | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cf1cfac03a3c5d12.html]DSC01921.JPG | ewkahaker | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url]
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Ja ci mogę dać Baaja na cały słoneczny dzień w lecie. Chcesz? ;)[/quote] Tylko jeden:mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ide na to:loveu:ale jeszcze obiecaj mi mglisty:p To w sumie tylko 2:razz::diabloti: -
[B]eria,:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [B]ewka i haker,[/B]hello:loveu: malawaszka,jakościowo marnie ale moment dobry:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]puzzle,[/B]Gass też wyskakuje w góre i później biegnie na 2 łapkach z futrem postawionym -wredniak mały:diabloti: [B]AngelsDream,[/B]wkońcu to moje 2 ukochane rasy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Baaj [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/49/a1897c882f48de13.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/49/93337943ac7fa473.jpg[/IMG][/URL] Lemur:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/49/ea0fafde33b40334.jpg[/IMG][/URL] Wilk:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/436/01d0c48fe3d8a00b.jpg[/IMG][/URL] i wszyscy razem:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/312/455dc6e688948096.jpg[/IMG][/URL]
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Baaj jest przeuroczy. Powinnam wszystkie te zdjęcia wrzucić do jego galerii na WD. ;)[/quote] No jest:loveu:chyba jednak kiedyś wilczak trafi do mojego domu.nawet tylko po to żebym mogła wyżyć się fotograficznie:evil_lol::eviltong::diabloti: a tak na poważnie-macie ze mną przerąbane przez to:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
to już ostatnia na dziś-mam dość:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
to ja trzymam kciuki żebyś miała te wiatry:mdleje::roflt::roflt: -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
ehhhhhhhhhh baby:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Angel przecie Od-Nowa by oszalała bez wstawianoa fot:evil_lol:ona nawet przy -20 foci:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: -
uwielbiam takie foty:loveu::loveu::loveu: i Twoje są bardzo dobre,poprostu nie miałaś pięknego słoneczka:eviltong:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']A my mamy zwykły kompakt i jakoś sobie radzimy, chociaż postanowione już, że kupimy lustrzankę i na pewno misiek sie szarpnie na obiektyw jakiś.[/quote] To jak będzie kupował to niech mi znać da bo ja wtedy może zdecyduje się na jakiś nowy obiektyw albo lampe:razz:jak się więcej kupuje to fajne rabaty dają:razz: No i wtedy zapisze się na lekcje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:diabloti::diabloti::diabloti: bo coś czuje że Misiek będzie wymiatał:razz: -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
no tak zapomniałam,bo niby Twoje foto to taka porażka:mad::mad::mad: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Justa']Jesooo.. PEPA BIEGA :mdleje::loveu:[/quote] ona poprostu pięknieje w oczach:loveu::loveu::loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Justa']Jesooo.. PEPA BIEGA :mdleje::loveu:[/quote] ona poprostu pięknieje w oczach:loveu::loveu::loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='Od-Nowa'] a ariss jest podła i mnie denerwuje!! :eviltong::diabloti:[/quote] kurcze,jak wygram 30mln w totka to kupie Ci jasny obiektyw!!!!!!!!!!!!!! a że to pewnie się nigdy nie stanie to jedynie moge przestać wstawiać zdjęcia:eviltong::evil_lol: -
[quote name='Justa']Ja jej dam.. A jak planowała, to niech sobie miejsce w domu samotnej matki też zaplanuje :diabloti:[/quote] już to widze jak Ty oddajesz ciężarną Galine:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='babyduck']http://images36.fotosik.pl/48/81a75812bd9855ee.jpg - Łyżew siakiś? ariss, korzystasz z jakiegoś filtra na obiektyw? Tak mam filtr który chroni obiektyw przed promieniami UV nic innego nie robi niestety:shake:znaczy jeszcze jakby jakieś zarysowania to wywalam filtr nie obiektyw:diabloti: -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Angel a jak w czarnym wredniejszym wydaniu:evil_lol:ale to wyjdzie po jakimś czsie:evil_lol:jeszcze jak Gass ze swoim czarnym podniebieniem będzie w pobliżu i się dogadają:evil_lol::diabloti: -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Smieszne/robi_jeszcze.jpg a mi najbardziej podoba się ten komentarz:loveu::loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:szczególnie pasuje do Baaja bo mam wrażenie że on tak naprawde mogl by gadać:evil_lol: -
oki,ja zaraz jade na uczelnie:roll:a strasznie mi się nie chce:shake:szczególnie że właśnie wróciłam z gass;)miałyśmy iść na chcwilke a zeszło nam się 2h:evil_lol:
- 21590 replies
-
ładna ta Twoja zima:loveu: Biedna Sambula!!!Niech się nie wygłupia :roll:oby szybko przeszło bo podawanie sterydu na dłuższą mete chyba nie jest zbyt dobre:shake:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='Poli'][B]Ariss[/B] przepiekne zdjecia:loveu:, nie moge sie na Baaja napatrzec, chyba sie zakochalam :cool3:.[/quote] dziękuję bardzo:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/48/00d32b0a6b83178e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/48/1aedf11a4949a703.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/441/d02bb313e04fa7c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/313/7c5e6cce3c186028.jpg[/IMG][/URL] -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
DOBRANOC:p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/441/1a0f075467c35f67.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Doginka']Dużo czasu?:hmmmm: - myślę, że mało, ja zawsze opłacam w pierwszym terminie, bo po co mam później przepłacać (i tak Gordon nie wygra:cool3:)[/quote] nie mamy jeszcze połowy stycznia przecież:eviltong:;)a wysłanie maila to chwila moment;) i jak wracacie w środe e góry:razz::diabloti:
- 21590 replies
-
ja zaglądam codziennie;)tylko po cichu siedze:eviltong:
-
[quote name='Doginka']Zgadłaś:p Czy masz może namiary na elektroniczne zgłoszenie na światówkę i klubówkę w Bratysławie????:hmmmm: :modla::modla::modla: - pierwszy termin do końca lutego:razz:[/quote] No to mamy jeszcze dużo czasu:eviltong:;) jeszcze się z tym nie rozglądałam:shake:ale jak tylko coś będę wiedziała to dam znać:razz:
- 21590 replies