Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. zobaczcie jaka niespodzianka:diabloti: jeszcze niedawno było tak:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Kopiaotwockcity060.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Kopiaotwockcity194.jpg[/IMG] a dziś tak sobie ćwiczyłyśmy na Katowcie- ubłocone ale szczęślwe,że w słoneczku:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Kopiawilanw2009129.jpg[/IMG]
  2. GRATULACJE:multi::multi::multi: Nie mogło być inaczej:loveu:czekamy na relację:p
  3. nic nie dopieszczam:eviltong: robie 2:evil_lol:
  4. [quote name='Doginka']Ale śliczny gremlin:loveu: Jak dobrze, że nie zrobiłaś fotki jak koszę błotną trafffkę:cool3::evil_lol:[/quote] błahahaha...mam nadzieję, że dasz mi okazję do poprawienia tego błędu:diabloti::evil_lol:
  5. [quote name='Doginka']Czyżby chodziło o ten niewinny upadeczek w błotko?:cool3: Gassirka tak lekko mnie namawiała do zejścia na dół do kazarki rdzawej:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] to jakiej Kazarki:mad:chyba do swojej pańci ukochanej:loveu::loveu::loveu: sama chciałaś:diabloti::eviltong::diabloti:
  6. wszystko jest:cool3:ale masz gadzetów tam:cool3:a już miałam opier...że mnie namówiłaś, a sama się lenisz z robotą:evil_lol: a foto gass Ci wymienie jak będę miła swojego laptopika ok?;)bo na tej focie wygląda jak gremlin:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='Doginka']Ewa, co z tym Twoim GG? Zajrzyj do mojej www i sprawdź czy działają zakładki : str. główna, przyjaciele i kontakt. - dodałam tam malutkie gadżeciki:cool3:;) Czekam na odp.:razz:[/quote] Jestem w Otwocku-mówiłam Ci rano:eviltong:Na gg będę dopiero jutro(chyba:diabloti:)Do domu wracam o 12 więc dam Ci znać co z naszym spotkankiem:p Ide looknąć co i jak u Ciebie:cool3:
  8. [quote name='Doginka'][B]Ariss, [/B]2 psy to idealna ilość, ale 3 to już najsuperaśniejsza (nowe słowo stworzyłam?:evil_lol:):diabloti:[/quote] a weż idz na spacer z 3 średniakami:evil_lol:jeszcze jak sa luzem to ok;)ale jak na smyczy to masakra-a jak to 3 samce to już w ogóle horror:crazyeye:miałaś przykład ostatnio:eviltong:nie będę tu tego opisywać;):diabloti: Wiesz moim oczywiście skromnym zdaniem śedniaka nigdy nie oduczysz w 100% ciągniecia:shake:nawet jak nie robi tego w 99% to zawsze zostaje 1:diabloti:a jak są 3 psy to zębami trawe wyrywasz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='puzzle'] ariss nie ma sie co wkurzac ja uwazam, ze w pol zarosniety sznup jest piekny:loveu:![/quote] a ja uważam, że czyjąś pracę trzeba szanować!!!
  10. i kolejne cudowne zwierze traiło za tęczowy most:-( [*]
  11. [quote name='puzzle']Mi do szczescia potrzebny dom z ogrodem i trzy psy:loveu: Ewa a ile to dni jeszcze?[/quote] Niestety jeszcze nie wiem:shake:ale mam nadzieję, zenajpózniej w przyszłym roku;)
  12. wiśnia:angryy:to tak jakbym sędziemu na ringu pokazała do połowy przygotowanego psa(reszta zaroślak)- chyba zadne z nas nie byłoby zadowolone:shake: i tak samo jest u mnie z innymi rzeczami;) abstrahując od tego, że się ciut wkurzyłam to miło mi, że się podoba:loveu: Nówka niestety nie wszyscy rozumieją ile pracy się wkłada w zrobienie takiej stronki:eviltong:Jakbym robiła coś jeden dzień to może by mi wisiało:eviltong:,ale, się namordowałam i nagłowkowałam, to mi zależy;)
  13. [quote name='puzzle']Ja nie moge znalezc:placz:! Nówka dawaj ten link no przeciez ile to juz trwa:mad:![/quote] w google mnie jeszcze nie znajdziesz:eviltong:mówiłam, że nie skończyłam:eviltong: Jak dobrze pójdzie i nie pomyle nic w kodzie to jutro zobaczysz;)
  14. [quote name='Od-Nowa']do Ciebie, do Ciebie. wyślę Ci na pw. w sumie takie małe mam pytania... a z takiej strony jak zrobiłaś byłabym bardzo dumna. brawo![/quote] ale fajnie, że Ci się podoba:loveu::multi::loveu: a jak mnie znalazłaś cwaniaku:crazyeye:, albo lepiej nie odpowiadaj bo zaraz inni przydrepczą:evil_lol:
  15. [quote name='puzzle']A nie kreci Cie cos nowego?:razz: Moze olbrzym?:evil_lol: To na co czekasz z tym trzecim? Podobno najlepiej chowaja sie we trzy:cool3:![/quote] Ja uważam, że dwa psy to jest idealna ilość:loveu::loveu::loveu: i odliczam godziny,dni,miesiące kiedy tyle będzie u mnie:razz::loveu:
  16. a ja Wam powiem, że jak tylko uda mi się wstawić nagłowek(baner), który zrobiła mi eria:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:a niestety muszę to zrobić w html:crazyeye:który jest dla mnie abstrakcją:evil_lol:to Wam pokażę stronkę, która jest prawie gotowa:loveu:(no chyba, że wizja mi się zmieni:diabloti:Oczywiście będzie jeszcze modyfikowana,ale jest już w takiej fazie, że będzie można ją pokazać światu:multi: Jesteście ze mnie dumni?????:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bo ja z siebie bardzo:loveu:!!!! Nówka to pytanie chyba nie do mnie:crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. czekam z niecierpliwością na więcej:loveu:
  18. też już mam dość tego śniegu:angryy:
  19. już mi się moja strona nie podoba przez Ciebie:placz:
  20. [quote name='puzzle']Oczy wszystkie sznupy maja identyczne:loveu: Mecze sie z serwerami:roll:, na yoyo.pl nie laczy mi sie serwer z programem ftp, na republice zalozylam kiedys konto, nie znam hasla, a tymbardziej loginu, nie moge zalozyc nowego konta bo na tego maila juz jedno mam:roll:. Znacie jakies dobre serwery? Dziewczyny toc tlo to jest banal:diabloti:[/quote] ja nie znam:shake: wiesz ale tam są takie dodatki w szablonie które musze wykasować,bo są brzydkie:angryy:a do tego trzeba znać język html:angryy:ale zobaczymy-może damy radę:evil_lol:
  21. bardzo się ciesze że Dirul ma zdrowe oczka:multi::multi::multi: powiedz mi jak wygląda takie badanie????może z gass bym się zapisała:razz:
  22. [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT9238_640.jpg[/url] podoba mi się tam u Ciebie:loveu:a gassce jeszcze bardziej:evil_lol:
  23. a ja miałam być orginalan i napisać,że Doginka miała już dość cz-s i sobie psa zrobiła na pieprzaka:evil_lol:
  24. całkiem fajnie wyszły Ci śnieżne foty:loveu:biegnąca F.:loveu:
  25. pajęczasto bo galeria niby zamknięta:diabloti: puzzle czekam na efekty www:razz: eriaczku wszystko wstawie jak już skończe stronkę:diabloti: doginka, To nie my mamy- tylko na tej stronie jest coś powalone:mad: Miało fot już nie być,ale żebyście za bardzo nie tęsknili:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Kopia22.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...