-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
padłm niestety:evil_lol:foty będą ale póżniej:razz: [B]DorkaWD,[/B]bardzo miło mi Cię gościć:loveu: Ja zamówiłam 4 adresówki RD i za grawera(za wszystkie)zapłaciłam 40zł chyba. Mam tam pogróbiony napis: MAM CHIP i dwa numery tel.:razz: a więc cena chyba znośna;)
-
ja jestem:diabloti:mówiłam ,że o Was pamiętam:razz: ale ma focha to sie nie odzywam:diabloti::evil_lol:
-
aż mnie ściska w dołku jak to czytam:-( Niektórzy to psow nie powinni mieć:angryy:co za babsztyl głopi psa nie potrafi upilnować:angryy:Raz no trudno może się zdarzyć(sa różne sytuacje)ale jak to nie był pierwszy raz:angryy:
-
no i nasrajanie przykeiło się do tej galerii na stałe:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 21590 replies
-
Brawa:multi::multi::multi: Tylko błaga Cię weź się za jej uszka:diabloti:
-
no pięjności:loveu::loveu::loveu: mam nadzieję, że juz nie uciekniesz na tak długo i będę mogła Was częściej podziwiać:loveu:
-
a ja Wam powiem, że odkąd uzywam tego nowego środka na kleszcze to jest bajka:loveu: W Gass nic się nie wbija:multi:no i przełazi w nocy na mnie:diabloti:bo rano 3 kleszcze z siebie zdjełam(naszczęście łażące) a dziś znalazłam ususzonego i niewbitego na mojej czarnej i wrednej:multi: Przeprobowałam na niej sporo różnych środków i żaden tak dobrze nie działał:razz:
-
[B]eria,[/B] bardzo mi miło:loveu:mam jeszcze tych fot dużo:diabloti: [B]alexandriota,[/B] zaraz do Was biegne- widzę jakąś piękność na banerku:loveu::loveu::loveu: [B]Doginka,[/B] no ja też tam nie moge wejść:shake: napewno coś naprawiają;) [B]AnkaG,[/B] oj można[B]:diabloti:[/B] jak nie padne to później dam jeszcze coś wilczakowego[B]:razz:[/B]
-
[B]Od-Nowa[/B], No przecież mi też się pdoba!!! Czytaj uważnie:eviltong: [B]Doginka,[/B]Co racja to racja:p
-
[url]http://i44.tinypic.com/29sh34.jpg[/url] padłam:evil_lol::evil_lol::evil_lol: wy to macie pomysły:evil_lol:
- 21590 replies
-
Weszka, też lubię:loveu: Doginka, jeszcze nie wiem:niewiem: mam jeszcze takie...wiem Kojot tamto lepsze;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/86dogo-Kopia.jpg[/IMG] DOBRANOC:p [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/87dogo.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nadogo-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/94-dog.jpg[/IMG]
-
miały być zdjęcia:obrazic:
-
mrówa jest zdecydowanie na TAK:loveu:
-
[quote name='Vectra']Waszka NIGDY nie omija :evil_lol:[/quote] błahahahah... widzisz doginko jakie wszyscy mają dobre humory dzięki Twojej twórczości...:evil_lol::diabloti:
- 21590 replies
-
Totuś lepiej trafić nie mógł:p
-
o jezu:crazyeye:taka piekna i młodziutka i już za TM:-( jak do tego doszło?:crazyeye:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ja też mam taką maszynke jak eria i jestem bardzo zadowolona:loveu: No i nie mogę się doczekać relacji jak dziewczynce mineła nocka w nowym napewno superowym domku:razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[B]sauatka,[/B]cierpliwość popłaca;) [B]Kashdog,[/B]wow dzięki:loveu: [B]Waldek,:mdleje:[/B]dużo dla mnie znaczy ta opinia:loveu: [B]LeCoyotte[/B],wiem:diabloti:ale Ty pierwszy mnie doceniłeś:loveu::loveu::loveu:
-
[B]AnkaG[/B],Gass zrobiona będzie w czerwcu jak odrośnie:evil_lol: [B]LeCoyotte,[/B]ja sama chyba bym nie miała odwagi:shake: Chyba, że jakiś szybki kurs wirtualny:evil_lol: [B]weszka,[/B]te b&w nie:shake: a wilczakowe jak najbardziej:loveu:
-
[quote name='malawaszka']:turn-l: :evil_lol:[/quote] wszyscy omineli a ta jedna musiała się czepnąć:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 21590 replies
-
Gordon to nawet i mi na nodze leży:diabloti:jak mam smaczki:evil_lol:
-
[B]eria[/B], Dziękować:loveu:ciesze sie, że sie podoba:loveu: [B]doginka[/B], super nie super czuje że Nikuś idzie do czyszczenia:placz: matryca brudna,pełno piachu w obiektywie:placz:sesja pełna poświęceń:roll:
-
kolory wiosny nasrajają bardzo optymistycznie:loveu:
- 21590 replies
-
[quote name='LeCoyotte']no ciekawe czy lepsze do tego:diabloti: wyślij do MP na konkurs, dostaniesz koszulkę 2 rozmiary za dużą:roflt:[/quote] tu jest jeszcze kilka:diabloti:ale to nie są akurat te co mi się podobają;) [URL="http://www.wolfdog.org/forum/showpost.php?p=205769&postcount=292"]Wolfdog.org forum - View Single Post - Wojna na miny[/URL] ale Kojot to jest myśl- zawsze marzyłam o koszulce z MP 2 numery zadużej:loveu::loveu::loveu:Dziękuję, że mi to podpowiedziałeś:loveu::evil_lol::diabloti:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
ariss replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[url]http://i43.tinypic.com/k2coe1.jpg[/url] jaki kokietryjny jęzorek:loveu::diabloti: