Wpiszta Kalina i miasto Brzesko, to mnie znajdzie :evil_lol:.
Jakby ktoś chciał mnie dodać do znajomych, to fajnie by było, jak napiszecie, że jesteście z Dogo, ale pewnie się kapnę, że to ktoś z tego forum bo na innym nie podawałam moich danych na nasza-klasa.