[I]A gdzie to biedactwo wogóle jest? ( miejscowość ) Piotrek są fotki tylko słabe, bo Puszek to straszny diabeł :evil_lol: Jedynie jak się Go na ręce wzięło to szło coś pstryknąć! Wiecznie się popisywał :mad: Jak to porafi kota gonić. Jak się bawią. Straszny Łotr :eviltong: Ale w rzeczywistości to mi się wydaje, że pokazywał, że "jest u siebie" ;) Przywiozłam Im paczki Świąteczne, a w paczkach zabawki :lol: ale niestety, żadne obdarowane Stworzonko nie nacieszyło się prezentem! Bo Puszek pozbierał i... ! Powynosił wszystkie i "zakopał" w pościeli :lol: Nawet kotkowi (też jest na fotce :)) zabrał taką specjalną piłeczkę :mad: Awantura była straszna :lol: Haha ! a tak w sumie to przepraszam za zaśmiecanie wątku :eviltong: bo to nie wątek Puszka - ale wybronię się argumentem, że Puszek to przecież też Pekin :evil_lol:[/I]