-
Posts
10416 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klaudus__
-
[I]Nie no - faktem jest, że zarówno przy sterylce jak i przy kastracjii kołnierz być powinien... Aczkolwiek myślę, że Ulka widzi czy mała coś majstruje przy rance... Więc jestem pewna, że wszystko gra. Ulka ;) Czy dałoby radę dzisiaj porwać Małą ? Bo akurat dzisiaj mogę mieć kierowacę i na spokojnie objechać wszystko... Co do "nowego domu" to możesz wierzyć, że jest świetny ( przecież nie dawałabym tam drugiego pekina jakbym powątpiewała w jakiejkolwiek kwestii ) Jest to starsze małżeństwo z 19 letnią córką. Jest tam już jeden pekinek ( o czym wspominałam Ci przez telefon ) o imieniu "Dolar" Pani Gosia mówiła, że już wcześniej zastanawiała się nad jakimś towarzystwem dla Dolara. Ten domek mi się podoba ponieważ Pani Gosia całymi dniami siedzi w domu ( co bardzo brałam pod uwagę szukając domku dla Dolra... ) Wogóle jest to bardzo "ciepła Rodzina".[/I]
-
[I]Nie no - faktem jest, że zarówno przy sterylce jak i przy kastracjii kołnierz być powinien... Aczkolwiek myślę, że Ulka widzi czy mała coś majstruje przy rance... Więc jestem pewna, że wszystko gra. Ulka ;) Czy dałoby radę dzisiaj porwać Małą ? Bo akurat dzisiaj mogę mieć kierowacę i na spokojnie objechać wszystko... Co do "nowego domu" to możesz wierzyć, że jest świetny ( przecież nie dawałabym tam drugiego pekina jakbym powątpiewała w jakiejkolwiek kwestii ) Jest to starsze małżeństwo z 19 letnią córką. Jest tam już jeden pekinek ( o czym wspominałam Ci przez telefon ) o imieniu "Dolar" Pani Gosia mówiła, że już wcześniej zastanawiała się nad jakimś towarzystwem dla Dolara. Ten domek mi się podoba ponieważ Pani Gosia całymi dniami siedzi w domu ( co bardzo brałam pod uwagę szukając domku dla Dolra... ) Wogóle jest to bardzo "ciepła Rodzina".[/I]
-
[quote name='oktawia6'][CENTER][B][SIZE=6][COLOR=red]GDZIE JEST KOŁNIERZ ZABEZPIECZAJĄCY!!!???[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [/quote] [I]Kochana... Pominę moje Pekiny ( ponieważ najwcześniej sterylkę przeżyłała moja staffka <co do której miałaś wątpliwości :lol: > ) i również kołnieża nie miała a blizny nie ma ani śladu - leczył Ją jedyny Wet któremu oddałabym mojego SKARBA pod nóż... ) [/I]
-
[I]Oj Ulka Ulka... Cosik tu wyczuwam brak zaufania do mnie... No tak... Mając w sumie 10 sierot ze wszystkich stron Polski ( znajdując dom setce innych sierotek i działając dobroczynnie w jakiejś jeszcze instytucjii <Oktawia wie gdzie ;)> to zapewne tą Biedulke wydałabym na "przerób"na karmę...." [/I][I]czy coś... [/I]
-
Staruszek Misiu już w DT u Czarodziejki, uff... JUZ ZA TM
Klaudus__ replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czarodziejko... Pomimo wielkiego smutku, żalu i wielu innych uczuć jakie miotają człowiekiem w takich chwilach... Pamiętaj, że Jesteśmy z Tobą ! No... może nie powinnam mówić za większość... Ale ja napewno ! Służę zawsze pomocą pomimo odległości jaka Nas dzieli... -
[I]Faktycznie Twój piesio taaaak cierpliwie czeka na chęć zapoznania się z Nim :lol: Ona tak strasznie przypomina moją ukochaną Tequilkę... Która Nas opuściła i uciekła i "poleciała" do lepszego świata... :([/I]
-
[I]Ulka a jak Mała przespała noc...? I jak wogóle się czuje? Jak Twoje psy reagują?[/I]
-
[I]Co do łapek popieram w 100% Oktawie. Trzeba szukać Jej odpowiedzialnego domu na "gwałt" :evil_lol: No wiadomo, że jak groziłby Jej schron to Ją wezmę. Ale nie chcę Jej niepotrzebnie denerwować, bo u mnie życia by nie miała... Moja liczna gromada jest strasznie rozbrykana i definitywnie pokazuje kto u mnie w domu sprawuje władze (ONE :mad: ) i sądzę, że mogłoby być dosyć ciężko... A sztuką nie jest przenosić Bieduleczkę z domu do domu... Wiecznie nowe otoczenie... Nowa banda... Nie no jak narazie trzeba intensywnie szukać... Jeszcze jakby tego wszystkiego było mało - wychodzę dzisiaj na polę z moją gromadka... Słyszę jak te moje strasznie szczekają ide... A pod bramą leży wyżeł... Strasznie wychudzony - wygląda jakby ledwo żył... No to co miałam zrobić? No zabrałam sierotę do siebie. Teraz ma gorączkę całym Nim trzepie. Skóra z nosa schodzi... No masakra... On w garażu <ciepłym> a te moje oszołomy Go czują i szczekają ( zaznaczam, że na polu też mam psa ) Oj... dom wariatów... :mad:[/I]
-
[I]Ona jest poprostu PIĘKNA ! :razz:[/I]
-
[Białystok] 9-tygodniowa spanielka z alergią ze smietnika/ ma dom
Klaudus__ replied to Iwona&Wiki's topic in Już w nowym domu
[I]Śliczna fotunia :loveu: Wycałuj Lalunie ode mnie :evil_lol:[/I] -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
Klaudus__ replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
[I]Zaglądam w Wigilijny poranek i podnoszę przystojniaczka :cool3:[/I] -
[I]Wspaniałe wieści !![/I]
-
Ada Ma Dom!!!! ... Ada odeszła ...
Klaudus__ replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy na tym pierwszym zdjęciu Ada stoi sama ? -
[quote name='oktawia6'][B]to fakt-u Dejnarowicz taki numer by nie przeszedł-kopa na rozpęd jeszcze bym takim sprzedała-i bardzo dobrze! to nie rzodkiewka do cholery!:angryy:[/B][/quote] [I]Oktawia My jak zwykle się zgadzamy... W związku z powyższym nie wiem po co ten wątek istnieje... Albo chcemy pomóc, albo czekamy, aż wielmożni Właściciele stwierdzą " że jednak chcą pieseczka ".[/I]
-
[I]Ale tu cichutko... :([/I]
-
[I]Co za szok ! :Cool!: Masakra - jaaaaaaaka radość !![/I]
-
[I][SIZE=3][B]Kochani... Chwile poświęcone myślom o najukochańszych ludziach są najpiękniejszymi chwilami Bożego Narodzenia... Gdy czytać będziecie te słowa w nadzieii, iż Wasze święta upłyną w radosnej, rodzinnej atmosferze, a Nowy Rok 2008 przyniesie dużo szczęścia... pamiętajcie, że myślami jesteśmy z Wami[/B][/SIZE][SIZE=2]... ( Nie będę gorsza i też wypiszę całą moją bandę :evil_lol: ) [/SIZE][SIZE=3][COLOR=black][B]Klaudia, Kora, Śmigi :evil_lol: , Majka, Fifi, Sara, Czarek, Kuba, Bobek, Bambo :eviltong:[/B][/COLOR][/SIZE][/I]