Jump to content
Dogomania

Klaudus__

Members
  • Posts

    10416
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Klaudus__

  1. Więc banerek usuwam :Cool!:
  2. [I]Wierzę, że się uda !![/I]
  3. [I]Dziękuję za czas jaki poświęciliście wątkowi Merry. To naprawdę bardzo bardzo wiele... Chciałabym wierzyć w tytuł wątku... Gdy pojechałam odwiedzić Merry Jej Pani powiedziała, że Mała pojechała do nowego domu... Wypytywałam "gdzie", "do kogo", "skąd" [!] ale nic się nie dowiedziałam... Jedynie to, że do Lublina... :([/I]
  4. Mysiu... Jak to ... :( Łeeeee :placz: Zdążyłaś zajechać do Weta? :placz: Jemu już jest dobrze... Nic Go nie boli... Nie czuje bezsilności wobec chorego ciałka... Jest szczęśliwy... I nie smuć się, bo On patrzy na Ciebię z góry...
  5. [I]Jaaaaaaaakie wspaniałe wieści !!!!:Cool!: Strasznie się cieszę i czekam na wieści :Cool!:[/I]
  6. Mysia nic Mu nie jest? Bo dzisiaj zimno strasznie...
  7. [I]No faktycznie... Piękna to ona jest... [/I]
  8. Też mi wsparcie... Grosiczek na cyca - jak będę miała to jeszcze wyślę... Wybacz, że tak malutko, ale przed tymi Świętami bida :-P he he he
  9. Hahaha ! To Ci Łotr jeden :lol: Wyobrażam sobie co przeżywałaś w tych chwilach grozy :lol: Najstraszniejszy scenariusz wyobraźnia wymyśliła a tu... Głucha Sierota się znalazła :lol: Hahaha
  10. Kreciku Kochany... Tak bardzo pragnę zobaczyć zdjęcia w Twoim nowym azylu... Niech się taki jak najszybciej znajdzie... Wierzę, że to już niebawem... :(
  11. Pisałam, że przebywa w Pszczynie ( Śląsk )
  12. [quote name='pani_stanislawa']Pewnie ze sa zdjecia! Dwa, na kazdym po 3 ujecia.[/quote] [I]Ok. Więc zapytam. Jak tylko będę coś wiedziała to napiszę. Pozdrawiam. Aaaaaa ! Bardzo się cieszę z DT ! To wspaniała wiadomość ;)[/I]
  13. Ciekawe co też ten Nasz Misiuuu za numerek wykręcił :eviltong: Czekam z niecierpliwością na wieści :lol:
  14. Strasznie się cieszę ! Niech Bieda pozna jak to jest "być kochanym" ;) Gratuluję udanej akcjii ;)
  15. [I]Dzisiaj jak pojadę do mojego Weta to zapytam co On by poradził w takim przypadku... A zdjęcie RTG macie?[/I]
  16. No fakt... Śliczna to Ona jest ;) Taki mały Łobuz :)
  17. Witam ;) Nie mam teraz czasu czytać całego wątku. Wiem, że konsultacja była, zdjęcie było robione... Jeżeli chcecie to mogę o te łapinki zapytać również mojego weta... Już nie jednej takiej Biedzie pomógł... ;) Pozdrawiam.
  18. I ja też czekam... :-p
  19. Śliczne fotunie ! :) Jeden z moich wczoraj też miał "wycinane jajka" :-P Biedulek się męczy strasznie ;P
  20. [quote name='irysek']Klaudus dopisz do tytulu wtaku ze DT pilnie potrzebne!!! umiesz to zrobic? czy ci podpowiedziec, bo juz 3 osoba pisze, a zmian nie ma. wkeilam jej watek na pre stron, podrzucilam tez do dziewczyny , ktora daje ogoloszenia do takiej gazety o psach. zobaczymy. dopisz w tytue watku o tym DT!!![/quote] Jasne, że potrafię... Tylko jak jestem w pracy to na momencik mi się udaje tutaj tylko wejść i za każdym razem wyleciało mi to z głowy < bo robię kilka rzeczy jednocześnie > Jutro jadę sprawdzić jak Merr reaguje na inne pieski ;)
  21. Trzymam kciuki za "pomyślne" rozważenie "poważnej" sprawy ;)
  22. Esia serdecznie dziękuję za allegro. Naprawdę bardzo dziękuję ! Irysek no niestety nie mam... "Podpytywałam" co to za człowiek, że ma tak "interesujące" pomysły ale niestety nic się nie dowiedziałam. vesna30 - Pani która się ze mną skontaktowała to Matka świeżo upieczonej "Mamy" której przeszkadza psinka... Widać, że Pani która się ze mną kontaktowała los Merr nie jest tak do końca obojętny - ale zapewne też wiele nie ma do powiedzenia. Dlatego chcę Ją zabrać dopuki jeszcze jest jakaś szansa...
  23. Podnoszę Cię piękna...
×
×
  • Create New...