Jump to content
Dogomania

Klaudus__

Members
  • Posts

    10416
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Klaudus__

  1. No dokładnie - to "połowa" moich Łotrów. Ta "pekińczykowata" połowa :D
  2. Merry to około 2 letnia sunia. Jest mieszańcem średniej wielkości. Posiada " książeczkę zdrowia " z aktualnymi szczepieniami. Jest już także wysterylizowana. Merr to niesamowicie żywiołowa i przyjaźnie nastawiona do ludzi dziewczynka ;) Miałam wielki problem ze zrobieniem Jej zdjęcia ponieważ cały czas pokazywała nowe " sztuczki " :-P Aktualnie przebywa na Śląsku - konkretnie Pszczyna.Pomimo, że jest wspaniałym psem nie było Jej dane spokojne życie u boku " Jednego Pana " ... Była kochana, wspaniała, jedyna i uwielbiana... Jednak w domu pojawiło się Dziecko... Merr stała się balastem... " bo głośno szczeka " ... " bo dziecko nie może spokojnie spać " ... Właścicielka Merry przedzwoniła do mnie i poprosiła o pomoc w znalezieniu domu dla Małej... Nie może Ją zatrzymać... Ktoś nawet zaproponował Jej właścicielce, że szybkim sposobem na załatwienie podobnego " problemu " jest oplecenie karku Merr drutem i do prądu... Jednak Pani dała mi szansę, aby uratować tyłek Małej Merr. Czy ktoś Ją pokocha? Naprawdę warto.. .[URL="http://odsiebie.com/pokaz/16008---5e4a.html"][IMG]http://odsiebie.com/thumb.php/1812111308.jpg[/IMG][/URL][URL="http://odsiebie.com/pokaz/16006---4ac2.html"][IMG]http://odsiebie.com/thumb.php/1978515682.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://odsiebie.com/pokaz/16005---5229.html"][IMG]http://odsiebie.com/thumb.php/468206271.jpg[/IMG][/URL][URL="http://odsiebie.com/pokaz/16004---2562.html"][IMG]http://odsiebie.com/thumb.php/1087181487.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://odsiebie.com/pokaz/16003---5ecc.html"][IMG]http://odsiebie.com/thumb.php/1928137653.jpg[/IMG][/URL]
  3. [I]Dzień dobry... I hop ![/I]
  4. [I]Fifka ma oczka kropione, dlatego na zdjęciu widać "mokre" - powód? Trzecia powieka się kłania :/[/I]
  5. Kochana ja wiem, że to wątek Misiunia ;) Ale "NIE"można "grosika" wysłać tylko dla Jednej Biedy jak przecież masz Ich całą masę ! Może to nie dużo, ale "dla każdego coś dobrego" :D Chociaż ciut ciut, ale zawsze "coś" ;) Wiem jak to jest wykarmić tyle mordeczek :-P ;) Rozumię, że jak co to jakiś kocyk czy cuś Cię interesuje? :) Nie mogę wiele zagwarantować, ale jak będę miała więcej to dam :)
  6. Dokładnie ! Pokazuj się Wszystkim Serducho ! ;)
  7. Czarodziejko Ciebie pytałam o zdanie :) Wolisz grosik... Mówisz i masz... :) Tylko podaj mi konto na gg albo pw - w sumie to adres też poproszę, bo jak jeszcze gdzieś jakiś kocyk wygrzebię to wyślę ;) I żebyśmy się zrozumiały :P nie tylko dla Misia... ;) heheh Kup duuuużą porcję cyca i każdemu papu :) Nie faworyzuję Biedulków ;)
  8. Tak bardzo prosimy o domek... :(
  9. No trzeba przyznać, że naprawdę Twój Tz jest "wyrozumiały" możesz mi wierzyć, że nie każdy potrafi to zrozumieć < bądź poprostu udać, że nie widzi... > Czarodziejko powiedz mi czy wolisz jakiś grosik na Twój zwierzyniec czy " Świąteczną paczuszkę "? :D Nie pomogę dużo, ale zawsze "coś" ;)
  10. [I]O rany !! Ale się cieszę ! Gratulacje !! :D[/I]
  11. Jaaaaaaka cisza... :(
  12. [I]Gdzie ten domeczek? ;) Trzymam kciuki żeby szybciutko się znalazł :)[/I]
  13. [I]Tosiu One są niemal identyczne ( dla osoby "obcej" ponieważ My wiemy który to który :eviltong: ) Puszek ma już wyczesane wszystkie kołtuny. Zauważyłam, że chyba polubił szczotkowanie... ;) Jak pojadę znowu w odwiedziny do Puszkowej Rodzinki to postaram się zrobić fotkę jak Puszek nyna a na Nim malutki kotek :evil_lol: Bo Puszyna strasznie nie lubi jak się Mu foty pstryka - tak się spanoszył :D[/I]
  14. [I]Gdzie aktualnie przebywa psina? I dlaczego do oddania...?[/I]
  15. Co za Kochana Dziewczynka ! Hmm... A gdzie Ona teraz przebywa? W Bielsku?
  16. I ja też trzymam kciuki ;) Wierzę, że damy radę ! ;)
  17. [I]Właśnie kiedy będą fotunie? Pokażcie Nam Przystojniaka :)[/I]
  18. [I]Oj nie ładnie, że tu tak cicho... ;)[/I]
  19. [I]Jak tu cichutko dzisiaj... Dzień dobry... Może to dzisiaj "Mikołaj" będzie łaskawy... :([/I]
  20. Są jakieś wieści... I to czekanie... :(:(:(:(:(:(:(
  21. Hahaha Czarodziejko pewnie momentami ręce opadają ;) Wiem po sobie... Ale nie potrafiłabym chyba już żyć w domu gdzie "brakuje" psiej sierści :eviltong: Ucałuj Kochaną córeczkę i i bandę posikańców od Cioci Klaudii :lol:
  22. [I]Dziewczyny brawo ;) Kolejne życie uratowane ;) Baaaaaaaardzo się cieszę ! Gratuluję udanej akcji. [/I]
  23. [I]Witam Was serdecznie ! Piotrek dziękuję serdecznie za to, że wrzuciłeś tu fotki, bo mam coś netem i ma straszne manewry... Dzisiaj mają przyjechać zobaczyć co się to dzieje... Bo już kilka dni się męczę, żeby wysłać Wam foty moich smyków. Dobra teraz już na temat... Mam nadzieję, że Wszyscy zauważyliście, że na pierwszej fotce jest Puszek natomiast na drugiej i trzeciej jest Jego żona Fifi :lol: i na czwartej i piątej znowu Puszek :-P Piszę to ponieważ są niemal identyczni :D i mogły Wam szczegóły umknąć :-P Zauważyliście? ;)[/I]
×
×
  • Create New...