Jump to content
Dogomania

Klaudus__

Members
  • Posts

    10416
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Klaudus__

  1. [I]Racja... Ale palnęłam :oops: hehe. A ile Nasz chłopak ma? [/I]
  2. [I]Aha - rozumię... Widzę, że w "owym" schronisku ma się na uwadze "dobro właściciela" a nie psiaka. No no... Interesujące.[/I]
  3. Gdybym ja nie miała w domu 9 sierotek to byłoby inaczej... :( Wycałujcie Misiunia tam ode mnie tak mocno... mocno...
  4. I jak rozmowa z potencjalną zainteresowaną...?
  5. [I]Ulka - bardzo proszę o więcej informacjii na temat Pekina...[/I]
  6. [I]O rany jaaaaakie cudeńko !! Tylko trochę daleko...[/I]
  7. [I]O kurna ! No to trzeba działać ! Ale musiałabym wiedzieć czy chłopak czy dziewczyna. I gdzie dokładnie przebywa. Częstochowa?[/I]
  8. [I]A gdzie to biedactwo wogóle jest? ( miejscowość ) Piotrek są fotki tylko słabe, bo Puszek to straszny diabeł :evil_lol: Jedynie jak się Go na ręce wzięło to szło coś pstryknąć! Wiecznie się popisywał :mad: Jak to porafi kota gonić. Jak się bawią. Straszny Łotr :eviltong: Ale w rzeczywistości to mi się wydaje, że pokazywał, że "jest u siebie" ;) Przywiozłam Im paczki Świąteczne, a w paczkach zabawki :lol: ale niestety, żadne obdarowane Stworzonko nie nacieszyło się prezentem! Bo Puszek pozbierał i... ! Powynosił wszystkie i "zakopał" w pościeli :lol: Nawet kotkowi (też jest na fotce :)) zabrał taką specjalną piłeczkę :mad: Awantura była straszna :lol: Haha ! a tak w sumie to przepraszam za zaśmiecanie wątku :eviltong: bo to nie wątek Puszka - ale wybronię się argumentem, że Puszek to przecież też Pekin :evil_lol:[/I]
  9. [I]Teraz dopiero myślę... :roll: Jak Kur** w komórce?! I co? Że niby nie idzie Jej wyciągnąć? :roll: Ja już dwa psiaki z komórek wyciągnęłam :evil_lol: :eviltong: Trzeba Ją wyciągnąć ! :([/I]
  10. [I]Oktawia :p nie budziłam Cię ani - bo dopiero co wróciłam do domu... Byłam u Puszka - ale zdjęcia dopiero jutro < tzn. dzisiaj > wkleje. Oktawia - kolejny? :crazyeye: Ehh... :roll:[/I]
  11. Więc Twoje stadko na okres Świąteczny zmniejszyło się o Funię ( psss. Zapewne trafiła do dobrego domu ;)) Może na Święta przybłąka Ci się Czarodziejko jakiś "wędrowiec" :haha:
  12. [I]Jestem jestem i będę podnosić ! ;)[/I]
  13. [I]Jakieś "dobre wiatry" Cię tam niosą ;) Spokojnej trasy ![/I]
  14. [I]Podnoszę Panienkę o pięknych oczętach ;)[/I]
  15. [I]Oktawia dowiedziałaś się coś o tym pekinie do adopcji? Jak tak to czekam na wieści - jak nie to dzwonie na podany numer :eviltong: Piotrek - paczka do Puszka już zrobiona ( zresztą do Batmana też - bo nie pojadę z pustymi rękami do seniora Rodziny ) Jest coś i dla pekińczyów i dla Dziadka :lol: Nawet zabawkę dla kota kupiłam - to przecież Święta :tree1::santagri: hehehe ;) Jak się dzisiaj sprężę to może uda mi się tam wpaść jeszcze dzisiaj - no zobaczę. Tak czy inaczej niebawem foty będą :D[/I]
  16. W wolnej chwili zaglądam do Ciebie Piękna...
  17. [I]Najważniejsze jest zabranie Słoneczka ze schroniska ! Przecież nie może tam zostać ... ! DT lub DS [B]PILNIE [/B]potrzebny... !![/I]
  18. [I]Tyle dobrze, że JoSi ma coś do powiedzenia przy opini syna... Jednakże nie sądzę, że Jego "impulsywność" tłumaczy powyższe zachowanie... A co do konsultacji to może warto wysłać te zdjęcia RTG mojej Wetce... ( nie wiem czy w tym całym zamieszaniu przeczytałyście co mi powiedziała... ) Teraz już się nic nie traci... Nie wiem... - pomyślcie nad tym...[/I]
  19. [I]Co za słodkie dziecinki... Moje też kiedyś takie były - "kiedyś" :lol:[/I]
  20. [I]Zmień może tytuł... Bo cisza tu grobowa... [/I]
  21. [I]Czekam z niecierpliwością...:roll:[/I]
  22. [I]No właśnie - nie ma ktoś numeru telefonu do JoSi... Żeby się cokolwiek dowiedzieć... Mam nadzieję, że Małej nie grozi niebezpieczeństwo... [/I]
  23. Dopiero teraz trafiłam na wątek Ady... Rany... Jaka Ona Słodka... :(:(:(:( I te zdjęcia... Jaki Skarb... Frotka - masz złote serce - Mała jakby potrafiła mówić to zapewne ujęłaby to w najpiękniejsze słowa... A narazie dziękuję tymi maleńkimi kroczkami... O kurcze... Ale mnie ten mały łobuz wzruszył...
  24. [quote name='szajbus']Lubek kiedy ktos cie pokocha i zaprosi do swego domu?[/quote] [I]Wierzę, że już niebawem ;)[/I]
  25. Damy rade... Tyle serduszek tutaj Misia wspiera, że nie może być inaczej !
×
×
  • Create New...