Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Długo trwało zanim Tara zrobiła się otwarta na innych ludzi ale najważniejsze że w końcu całkowicie pokonała swoje lęki i teraz nawet na ulicy potrafi podejść do obcego człowieka żeby ją pogłaskał:lol:. I co najważniejsze biega już z podniesionym ogonkiem, taka radosna i młoda:multi:. Chcecie dowody? A proszę, są: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/224/a5032f6b5fa9cd5bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/136/ea9e3ed7b4b1f829med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/224/90a6010bb54b64dfmed.jpg[/IMG][/URL] A w domu jak jej nikt nie przeszkadza i ma całkowity luz potrafi leżeć sobie kołami do góry:lol:, tylko ciężko jej wtedy zrobić zdjęcie:cool3: bo jak widzi mnie z aparatem to kładzie się jak na elegantkę przystało, tak "grzecznie". Ale co nieco uchwyciłam: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/78/5a1c8c4ac972bb7dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/220/8b7ad3ca3d9741admed.jpg[/IMG][/URL] Kiedyś nie mogła sobie pozwolić na taki luz a teraz już tak, a co sobie żałować?:p
  2. Kochani ponieważ jutro mija dokładnie rok odkąd Tara, a wtedy jeszcze Zula, przyjechała do swojego własnego domu to chcemy tym wszystkim, którzy do niej zaglądają pokazać kilka aktualnych /i nie tylko/ fotek. Pooglądacie? Na początku przypomnienie. Kiedyś było tak: Jestem wystraszona, w domku - ale jeszcze się boję: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/42/3de4ad442029022f.jpg[/IMG][/URL] Zastanawiam się co mnie tu czeka: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/292/4fd2633badd2a12e.jpg[/IMG][/URL] Teraz jest inaczej, wiem że to mój dom i dobrze mi tu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/224/30f3d5090c6b94bbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/224/771dbbc3cef62099med.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='katarzyna kuczewska']:oops::oops::oops: następnym razem zaczepie na 100% -obiecuję:) pozdrawiam :loveu:[/QUOTE] Trzymamy za słowo:lol:
  4. [quote name='katarzyna kuczewska']szczęsliwa to mało powiedziane widziałam TĄ KSIĘZNICZKE Z PANCIA NA PL RODŁA JAK [B]DUMNIE POWTARZAM DUMNIE [/B]PROWADZILA PANIA NA PASACH - przyznam sie nie mialam smiałosci zaczepic ale widok cudny:) i tak sie zastanawiam czy to nasz szczeciński klimat im słuzy czy tak sie dobrały do pary bo pieknie wygladały:) pzdr i czekam na zdjecia -widoku królewny nigdy za wiele!!![/QUOTE] Jak to nie miałaś śmiałości??????????? Bardzo prosimy - ja i Tara - zawsze nas zaczepiać!!!!!!!!!!! Tylko ostrzegam: ja się nią mogę chwalić w nieskończoność :evil_lol: ale poznać " w realu" jeszcze jednego szczecińskiego dogomaniaka - BEZCENNE:lol:. A tak swoją drogą to jej, czyli Tarze, się chyba tutaj dobrze mieszka, przyzwyczaiła się do miasta :crazyeye: ale i chyba się dobrałyśmy -to fakt. Jak ją zobaczyłam pierwszy raz na dogo to od razu poczułam że to "moja krew" i że będzie nam razem dobrze. I tylko to straszenie Grażynki :cool3: jaki to "nieadopcyjny" pies wstrzymywało moje zapędy żeby ją adoptować. Ale nie dałam się tak do końca wystraszyć i teraz mam nagrodę w postaci psa idealnego pod każdym względem:loveu:.
  5. Amisiu szukaj domku na zimę na pierwszej stronie;)
  6. [quote name='grazyna9915'][B]Już ma domek. :loveu:[/B][/QUOTE] Cudowne wiadomości:multi: a wiadmo coś o tym domku? choć troszkę. Ciotki, które mu kibicowały byłyby spokojniejsze gdyby się coś więcej dowiedziały;)
  7. Nareszcie można normalnie przeczytać wiadomości o naszych ulubienicach:multi: I to jakie wiadomości, sama radość:multi:. Przez to że dogo nas nie wpuszczało na wątki to suczki mogły się poczuć trochę opuszczone ale cioteczki zaglądają i cieszą się wszystkimi postępami Tosi i Balbinki:loveu:.
  8. Tara jest śliczna, potwierdzam ale co innego jest najważniejsze;). Ostatnio jedna z moich sąsiadek, która obserwuje Tarę od początku, powiedziała do mnie jak nas zobaczyła wracające ze spaceru: ONA TERAZ CAŁY CZAS SIĘ UŚMIECHA! TO JEST PIES Z UŚMIECHEM NA PYSZCZKU! Kurcze, nawet nie wiecie jak się ucieszyłam jak to powiedziała:multi:. Niedługo będzie rok jak Tara jest szczecinianką:p. Mam cichą nadzieję, że był to najszczęśliwszy rok w jej życiu / mimo że to starsza psia pani i pewnie nie jedno przeżyła/:loveu:. Na pierwszą rocznicę - pamiętamy ten dzień 8 listopada 2008r. - chciałabym wkleić kilka zdjęć mojej panienki ale ona coś niechętna do współpracy:mad:, najczęściej widzę ją z tyłu bo dziarsko maszeruje przed siebie a jak ją zawołam żeby się odwróciła to migusiem jest przy mnie i ze zdjęcia nici:shake:. Jednak zorganizujemy jakiegoś zaprzyjaźnionego fotografa i zdjęcia będą:cool3:. OBIECUJEMY I już zapraszamy do oglądania:lol:.
  9. [quote name='grazyna9915']To go chociaż hopsnę![/QUOTE] I ja też ale to chyba za mało na znalezienie domu:-(
  10. [quote name='magda z.']Alfa ja moge jutro Ci napisać, bo dopiero po 3 dniach powróciłam do domu i chaotycznie to dzisiaj zabrzmi;)[/quote] Dziękuję magda z. ;). Ketunia udzieliła mi już bardzo dokładnych wskazówek i mam nadzieję że jakoś ten pierwszy zrobię a później już poleci;). Teraz mam problem z czasem bo zostałam zawalona robotą ale myślę że najpóźniej w niedzielę wstawię link do mojego pierwszego psowego bazarku:p.
  11. Saruniu przepraszam ale robota mnie zawaliła i niestety z bazarkiem muszę się troszkę wstrzymać ale myślę że najpóźniej w niedzielę już będzie:cool3:. Na razie przekazałam moja skromną składkę na hotelik;). A jak zdrowie Sary bo coraz chłodniej się robi a to dla niej nie jest dobre niestety:shake:.
  12. magda222 nie bij:mad:, spóźnialska już informuje że przelew przed chwila został zrobiony;), tradycyjnie za mnie i za moją siostrę;). A nasze dziewczynki cudne są:loveu:.
  13. I co tam u Amika? Chińczykow już widać?:lol:
  14. Hej cioteczki - wiecie co tam u Rysia?
  15. Dziękuję za zauważenie mojego postu;), na razie dziękuję za chęć pomocy bo ketunia dała mi całą instrukcję co i jak robić ale kto wie czy nie zwrócę się z jakimś pytaniem jak już przystąpię do dzieła;).
  16. Najważniejsze żeby się dalej nie rozmnażały:mad: ale dzięki temu że kocurki wykastrowane to chociaż to załatwione. Gdyby właścicielka chciała oddać kilka nawet tak po jednym czy dwóch to już byłoby cudnie. Grażynko jesteśmy z Tobą:lol:.
  17. Mam trochę rzeczy zbędnych w domu, chętnie zrobię bazarek ale nigdy jeszcze go nie robiłam:shake:, mógłby mi ktoś napisać "w pigułce" jak go zrobić? Myślę że psiakowi każdy grosz się przyda a ponieważ sama adoptowałam suczke, która 12 lat spędziła w schronisku to mam ogromna słabość do staruszków:loveu:
  18. Ja też zaglądam do Sary i podczytuję co tam u niej;). Przy okazji mam prośbę do osób tu zaglądających - jeszcze nigdy nie robiłam bazarka a tu sporo Cioteczek, które bazarki robią. Może mogłaby któraś cioteczka napisać mi "w pigułce" jak się robi bazarek? Albo może gdzieś jest taka instrukcja? Mam parę rzeczy, które mogę przeznaczyć do sprzedania a psiakom pieniądze się zawsze przydadzą;).
  19. Zuziu to może jak będzie to szczepienie to poproś panią doktor żeby popatrzyła na tego guza Balbinki czy przypadkiem nic złego się nie zaczyna z nim robić:razz:. Myślę że lepiej dmuchać na zimne niż później taszczyć naszą kluseczkę do lekarza na oglądanie:evil_lol:. I podpytaj konkretnie co ewent. z tym guzem robić dalej: obserwować? operować? czekać?
  20. [quote name='magda222']O kurde... Wstyd mi za dziewczyny :oops:[/quote] Nie tylko Tobie, mnie też :oops:
  21. Co tam słychać u naszych ulubionych sunieczek?;)
  22. Saruniu zaglądam i martwie sie o twoje zdrowie, trzymam kciuki żeby problemy już nie wracały:happy1:.
  23. [quote name='dorota1']Trzymajmy kciuki za dobry domek, bo Amiczek dzisiaj jest w Dzienniku Polskim.:thumbs:[/QUOTE] To trzymamy kciuki bardzo mocno:thumbs: i czekamy na dobre wiadomości;)
  24. Czytam, czytam i serce jakies takie radosne:loveu:.
  25. Saruniu, ja zagladam i podczytuję ;) choć nie mam czasu na zaznaczanie swoich odwiedzin na wątku :cool3:. Jednak pamietam o Tobie i trzymam kciuki za domek;).
×
×
  • Create New...