Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. [quote name='Niuni&Pupi']Ewuniu, pamiętam kochana ['][/QUOTE] I ja też [']. I wciąż mi bardzo smutno:-(.
  2. [quote name='karusiap']na razie napisalam pierwszego maila z prosba o szczegoly;)[/QUOTE] To nie ma co - kciuki trzeba mocno zaciskać bo może coś dobrego się wydarzy:happy1:
  3. Czyżby była jakaś choć małą nadzieja dla Amika? Trzymać mocno kciuki??????
  4. [quote name='magda222']Kochana Zulka :) Piękne fotki :) Jaka ona szczęśliwa :)[/QUOTE] No mam nadzieję że szczęśliwa:lol:, wszyscy się staramy o to żeby była zadowolona:loveu: i nie da się ukryć że krąg jej wielbicieli stale się powiększa:multi:.
  5. Zuzia tak pięknie pisze o Tosi, Balbince i Dagusi że czasem to łzy się w oku zakręcą:lol:. Sama przyjemność to czytać :lol:. Szkoda tylko że w schronisku w Tychach jest jeszcze pięć psiaczków, które tak jak Tosia, Balbinka, Dagunia i moja Tarcia przeszły ze "starego schroniska" czyli są już za tymi niebieskimi kratami ponad 8 lat :-(. Może jeszcze i do nich się szczęście uśmiechnie?????????
  6. [quote name='KONICZYNKA 47']AlfaLS Porozmawiaj z wetem u którego leczy kotkę - może on ją przekona.[/QUOTE] Sęk w tym że ona ją leczy teraz u naszego weta ale wcześniej leczyła gdzie indziej u jakichś 2 innych lekarzy i teraz wybiera sobie tą opinię, która jej pasuje. Nasz wet mówi jasno - widać postępy, trzeba dać kotu szansę. Ale ponieważ jedna wetka wcześniej jej powiedziała że to może być nowotworowe /na początku leczenia i bez jakichkolwiek badań/ i mogą być przerzuty to lepiej uśpić bo po co ma się zwierzę męczyć. A ponieważ kobiecie chyba się już nie chce robić opatrunków to ma ochotę pójść na łatwiznę. Badań dokładnych nie, leczenia, tego które daje efekty też nie tylko igła i problem z głowy. Na razie po moim gadaniu dała kici jeszcze tydzień ale co będzie w sobotę to nie mam pojęcia........
  7. To jest chora miłość i koniec, ale ta kobieta tego nie zrozumie:shake:. Ja sama ostatnio zetknęłam się z czymś podobnym: kobieta ma w domu 6 kotów, jedna kotka chora, coś ze skórą ale leczenie pomaga bo widziałam ranę na tej skórze 2 tygodnie temu, tydzień temu i teraz. Zmiany są bardzo duże, oczywiście na plus a kobieta mówi, że będzie musiała ją uśpić bo kicia ma 9 lat i się męczy jak choruje:shake:. Ale na propozycję że ja wezmę tą kotkę do siebie i wyleczę do końca a także dam dom do końca jej życia to nie bo kotka się nie przyzwyczai do nowych warunków:shake:. I mój argument, że u mnie będzie miała normalne warunki do życia bo na razie to koteczka ma u niej warunki nienormalne NIE POMAGA. A ja niestety uważam,że tam to kotka choćby ze stresu będzie długo chorowała bo jeśli pozostałe koty / zresztą same kocurki/ ją atakują i ona biedna całymi dniami siedzi sama zamknięta w małym pokoiku - to chyba nie jest to normalne........:mad:Ale właścicielka stwierdziła że lepiej uśpić niż powalczyć z chorobą:angryy:. Choć nie mogę w zasadzie narzekać bo jakieś zwycięstwo odniosłam - kicia na razie nie uśpiona i mam obietnicę, że jak będzie miała ją usypiać to skontaktuje się ze mną i może uda mi się ja przekonać żeby ją oddała, choć wiem że łatwo nie będzie:shake:
  8. Dla niecierpliwych ciąg dalszy: Masz coś dla mnie? Już do ciebie biegnę: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/232/71f48752d939b13fmed.jpg[/IMG][/URL] No nie powiem kurza łapka też może być, dlaczego nie?:lol:: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/232/1316e29f2309a5c8med.jpg[/IMG][/URL] Chyba nie chce mi zabrać moich skarbów:cool3:/które zresztą się nie zmieściły na fotce;)/: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/235/74e91fedacb2ccfcmed.jpg[/IMG][/URL] Lubię tu przychodzić, zawsze coś dobrego dla mnie mają, tylko ta moja opiekunka ciągle narzeka że niby jak ona ma mnie odchudzić jak mnie dokarmiają smakołykami:shake:. Ale czy ja muszę się odchudzać?????? Przecież taka jestem śliczna:p PRAWDA????????? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/90/ef6de5bdfc0bcfb5med.jpg[/IMG][/URL] Czy Cioteczki / i nie tylko/ zadowolone?
  9. [quote name='grazyna9915']To kiedy te fotki???[/QUOTE] O Matko jaka niecierpliwa:-o. Proszę bardzo - tym razem wszystkie wyjściowe, robione u moich rodziców przez moją siostrę: Cieszę się bardzo:multi:: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/123/ee7169caf4741958med.jpg[/IMG][/URL] A dlaczego? Bo dostałam prezent mikołajkowy :multi:w ładnej torebeczce: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/235/a9bd46a0c54a48cbmed.jpg[/IMG][/URL] Co ma się marnować?????? Zaraz muszę spróbować co mi dali. Dobre te psie kabanoski, oj dobre:lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/236/1fcd6874910b8b20med.jpg[/IMG][/URL] Lubię dostawać prezenty, ale jestem zadowolona: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/148/975b79ce552fcb1dmed.jpg[/IMG][/URL] c d n
  10. [quote name='majuska']Goran to bardzo sympatyczny psiaczek, zakochali się pewnie....[/QUOTE] I trudno im się dziwić;)
  11. [quote name='magda222']Ja mam mozillę i wszystko mi działa jak trzeba :p[/QUOTE] Ja też dogo to tylko na mozilli albo operze;). IE wywala tak często i szybko że nie sposób wytrzymać - a ja do tej pory myślałam że tylko ja mam problemy z tym naszym kochanym dogo;).
  12. [quote name='Mada:)']To już rok?! ;o Jejku, jak ten czas lecii! Wymiziać Tarcię ode mnie proszę! :)[/QUOTE] Kurcze a może by tak Mada szanowna osobiście wimiziała????????:mad: Nawet nie wiecie jak chętnie bym się z Wami wszystkimi zobaczyła, a myślę że Tarcia też:lol:. Ciągle zapraszamy a dla wytrwałych zaglądaczy będą niedługo nowe fotki;).
  13. Dla nas to jest jasne, że kociaki mają chęć do zabaw tylko dlatego że wreszcie są lepiej odżywione i zdrowsze / bez dodatkowych lokatorów w uszach i sierści/.W związku z tym mają więcej energii ale niestety myślę że pani właścicielka tego tak nie postrzega :-( - zresztą jej pewnie było wygodniej jak kociaki były takie apatyczne bo mniej się kręciły. Normalna osoba o zdrowym podejściu do sprawy powoli zechciałaby choć trochę kociaków oddać, żeby po pierwsze mieć więcej spokoju a po drugie pomóc kotom ale boję się że w tym przypadku tak nie będzie:cool3: .
  14. [quote name='grazyna9915']Coś dawno zdjątek nie było od mojej ulubienicy!!![/QUOTE] Może trzeba przyjechać i zrobić?:evil_lol: Jakaś wizyta poadopcyjna też miała być i co????????? :razz: A jutro minie rok od tego szczęśliwego dnia gdy Tarcia się znalazła.........:multi::loveu::multi:
  15. [quote name='rwpb']A tak w ogóle to zajrzyjcie tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/siwa-mordka-akcja-dla-starszych-psow-cos-sie-rusza-prosimy-o-wsparcie-134345/[/URL] Może warto byłoby opisać tę historię?[/QUOTE] Zaczełam czytać wątek ale ma sporo stron i jeszcze nie dotarłam do końca;). Może coś napiszemy, opiszemy;).
  16. [quote name='rwpb']AlfaLS, przestań czarować i mów prawdę, bo wiem wszystko. Co zrobiłaś z prawdziwą Tarą? Chyba wszyscy widzą, że to nie jest ten sam psiak. Kiedy podmieniłaś psa? I gdzie jest prawdziwa Tara? Chyba będę musiał przyjechać na jakąś wizytę poadopcyjną. Albo lepiej Wy przyjedźcie do nas, u nas są fajne tereny na spacerki. Sto lat i dłużej razem Wam życzę :Rose: i wielu, wielu wspólnych :painting:[/QUOTE] Rwpb odkrył naszą słodką tajemnicę:evil_lol: - rzeczywiście moja dzisiejsza Tara to nie jest Zula, która przyjechała w ubiegłym roku:evil_lol:. Wystraszona Zulka to już przeszłość, która nigdy nie wróci;). Na wizytę poadopcyjną zawsze zapraszamy - nie tylko rwpb ale także cioteczki np. z Tych:p. Z wizytą do Atosa to może się i wybierzemy ale to dopiero wtedy jak się obrobię trochę z pracą bo na razie brak czasu na dalsze podróże:cool3:. TARA I JA PIĘKNIE DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE ŻYCZENIA I ZAPRASZAMY DO NAS W ODZWIEDZINY NA :knajpa: I :tort:. NIE TYLKO NA DOGO ALE TAKŻE W REALU:loveu::loveu::loveu:
  17. Podnosimy nasze psinki bo coś pusto u nich :shake:. A jak tam sobie radzą w te pierwsze dni zimowe?
  18. Podnosimy pięknego Chica:loveu:
  19. Rzeczywiście Amik super.:crazyeye: Boję się że w jego przypadku to niestety wiek odstrasza potencjalne domy. Ludzie czasem są tak niedojrzali że nie potrafią docenić troszkę starszego psa. Ja mojej Tarci, choć jak ją adoptowałam miała 12 lat, nie zamieniłabym na żadnego innego zwierzaczka a Amik przy niej to młodzieniaszek;) Ludzie zakochajcie się w Amiku, on na to zasługuje:p
  20. [quote name='magda222']Dlaczego na wątkach tyskich psiaków rzadko coś się dzieje?![/QUOTE] Dokładnie to samo pytanie chodzi mi po głowie:cool3: W Tychach jest super schroniska ale to nie to co dom, założenie wątku to pierwszy krok ale wątek jeszcze trzeba podnosić a z tym krucho, tak było z Rysiem, jest z Chico, z Sanem........Smutne to jak nie wiem co:-( Będę zaglądała;), na dziś tyle mogę:shake:
  21. [quote name='moana']Wdzięcznie się Amik prezentował w Kundlu... I coo? Niusy są? :roll:[/QUOTE] A kibicujące cioteczki spoza Krakowa mogą poprosić o link do programu z Amikiem?;)
  22. [quote name='MagdaH']A dałoby sie zmienic tytuł?:roll:[/QUOTE] Tradycyjnie już prawie nikt o Rysiu nie pamięta, nawet zmiana tytułu to problem :cool3:? Wchodzimy i się zastanawiamy dlaczego Rysiu szuka domu, czy wrócił do schroniska? Na szczęscie nie:lol: ale dobry tytuł by ułatwiał życie:evil_lol:.
  23. Chico jest śliczny na tych ostatnich zdjęciach :lol:, nic tylko zakochać się i zabierać do domu:loveu:.
  24. Jejku dziewczyny jakie Wy szybkie:crazyeye:, bałam się że moje posty będą jeden pod drugim a tu proszę;). I ciąg dalszy: Pani pracuje to ja jej pomagam, przecież nie jestem jakimś leniuszkiem, a że na posłanku kocim? - mnie to nie przeszkadza;): [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/219/5177dd46a5d19122med.jpg[/IMG][/URL] Tarkowy portrecik: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/224/4bb600d757a8005cmed.jpg[/IMG][/URL] I ZDJĘCIE ZE SPECJALNĄ DEDYKACJĄ DLA TYSKICH ZNAJOMYCH:lol: Dobry domek mi znaleźliście, lubię Was:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/224/899784a153bbfe41med.jpg[/IMG][/URL] Grażynko a Ciebie to szczególnie lubię bo Ty najbardziej chciałaś mi ten domek znaleźć i jeszcze mnie tak ambitnie szukałaś jak zginęłam, widzisz moje zadowolone i spokojne o przyszłość oczy? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/224/c9847059609b3180med.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy gorąco wszystkich nas odwiedzających:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...