Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. [quote name='UBOCZE']Pewnie, że przydałoby się - dziękuję, Alfa, za taką myśl... Tylko w ich przypadku w grę raczej nie wchodzi hotelik ani DT, a od razu miejsce docelowe. Widziałem Antosia i Zadrę, gdy byliśmy po Misię. Psiaki, gdy zobaczyły ludzi, garnęły sie do ogrodzenia, zupełnie jak na tej fotce... Chyba można byłoby pomóc w ogłaszaniu, bo tego nigdy za wiele. Zresztą może coś podpowie Romka?[/QUOTE] UBOCZE przecież my nie tylko "w hotelikach robimy" prawda? Jeśli one tego nie potrzebują to jeszcze lepiej:lol:. Ale jakby wypalił ten "tyski patent" czyli kilka osób po 10 ogłoszeń to moglibyśmy go rozszerzyć na inne przyjazne schrony / mam nadzieję tylko że łowickie cioteczki nas wtedy nie przegonią że się tak szarogęsimy:diabloti:/ i wtedy te psiaki dostałby od nas takie pakieciki ogłoszeniowe i może to pomogłoby znaleźć te czające się jeszcze domki. Ja tak sobie cicho myślę tylko..................ale jak polubek nam tu wpadnie to zaraz porządki porobi i do ogłoszeń zagoni:mad:. Romka nie zabronisz nam pomocy? Wypowiedz się:evil_lol:
  2. [quote name='polubek']to ja przenoszę wątek do mojego ulubionego katalogu "szczęśliwe zakończenia". tam najbardziej lubię zaglądać[/QUOTE] Ja poproszę moda o przeniesienie jutro - po pierwszej nocy Antosia w nowym domku:loveu:
  3. [quote name='Nemko']Oj tak:) Dawno nie bylo mnie na watku, ale wracam:) Alfa, pilnuj tego pana od Punciaka, pilnuj:D:D Trzymam kciuki za adopcję!![/QUOTE] [quote name='polubek']rozumiem że Pan i rodzina chcą Punciaka nawet na trzech łapkach i nie ma znaczenia dla nich brak jednej łapki?[/QUOTE] Kochane moje Pana wcale nie trzeba pilnować:lol:. Pan sam się pilnuje :evil_lol:. Umówiliśmy się dziś na telefon i Pan zadzwonił - nie będę mówiła że bardzo lubię jak ludzie się traktują poważnie i robią to co obiecali. A Pan obiecał i zadzwonił:lol:. Niestety wizytę musieliśmy przełożyć na przyszły tydzień bo po Pani, dzieciach teraz Pan zachorował:shake:. Ale Punciaczek i tak jeszcze dziś nie jedzie więc myślę że przyszły tydzień może być. A tak ode mnie to Punto ma szczęście że taki poważny domek go chce. Polubek - Pan z rodziną czytają watek Punciaka, obserwują jego dochodzenie do zdrowia i dalej są zainteresowani........... Teraz sama z niecierpliwością czekam na filmik z Punciakiem, bo choć mam w domu kotkę, która podobnie jak Punciak nie ma przedniej łapki to chętnie popatrzę jak maluszek sobie radzi bez tej czwartej "podpórki" ;).
  4. Zuziu mam jeszcze kilka zdjęć od Grażynki, których nie wstawiłam nigdzie bo nie mam czasu szukać wątków. A po tej mojej chorobie to mam zaległości w pracy że strach mówić:shake:. Jeśli by Ci to pasowało to chętnie wyślę Ci je wszystkie a Ty zdecydujesz czy wstawiasz czy nie i gdzie. Może tak być?
  5. To Dylanka stawia nie lada wyzwanie nam wszystkim:lol:. Bo musimy jej znaleźć taki kochający domek z taką dobrą panią, która będzie przy Dylance calutki czas:loveu:.
  6. UBOCZE to może trzeba jakoś pomóc tym sierotkom po Misi, jak myślisz?:hmmmm:
  7. Śmignął i dostał:lol:. Co prawda tylko 10 zł. ale na stałe. Jedź już kruszynko do tej Renatki bo nigdzie nie będzie Ci lepiej;).
  8. Kochani to teraz po szczęściu Antosia musimy chyba zabrać się solidnie za ogłaszanie Maniusia, prawda?
  9. BAAAAAAARDZO SIĘ CIESZĘ!!!!!!!!!!! Bardzo się cieszę, że Antoś dotarł już do swojego domku, czekamy na kolejne wieści antosiowe i z przyjemnością zmieniam tytuł:bigcool::bigcool::bigcool:
  10. A to dobra podpatrywaczka ta nasza Mikunia:lol:. Pewnie sobie pomyślała że Zuzia zapomniała kocyk położyć tam gdzie trzeba to się sama obsłużyła. SUPER PSINKA:loveu:
  11. Wklejam to co znalazłam na wątku Dylanki: 28-02-2010 23:03 #539 Syla Można dać ogłoszenie płatne w Dzienniku Zachodnim.Kosztuje 89 zł.Jest zdjęcie i tekst.Rozmawiałam z osobą, która je dała, ja tylko zapłaciłam.Potem dowiadywałam się i jest sporo telefonów w sprawie piesków, nawet jak w opisie zaznaczone, że piesek niemłody i po przejściach.Kilka piesków tak już znalazło też domki.Przepraszam, że się wtrącam, to tylko taka moja sugestia.Antoś wygląda na malutkiego pieska i załóżcie mu wątek.Warto spróbować. i dalej: 01-03-2010 18:30 #569 Syla Jeszcze raz ja.Wczoraj napisała mmlasowice na wątku Kastora.Zaznaczam, że ogłoszenie ukazało się w piątek,26 lutego a już od wczoraj Kastorek ma dom.Przedrukowuję. "OGŁOSZENIE W DZ. ZACHODNIM POMOGŁO! Od dzisiaj Kastor ma nowy dom. Mam nadzieję ,że bezzwrotnie. Wraz z nim spędzilismy w nowym domku kilka godzin .Nowa rodzina przyjęła wszystkie informacje o jego przeszłości i ciężkim stanie zdrowia. Nie było oburzenia , gdy pogonił Ich sterylizowaną suczkę / byłą mieszkankę schroniska "Fauna" w Rudzie Sl./ Przklazałam leki - "Vetmedin", "Furosemid","Omega3", Dermatabs. Wytłumacyłam dlaczego nie był szczepiony / antybiotyki/- Państwo za 2 tygodnie spróbują pierwszego podejścia do lecz. weterynaryjnej. Poniesione koszty mam w zadłużeniu do spłacenia.Skanerem wyślę Justynie 85 na maila. Jestem padnięta. Ludzie dzwonią z całej Polski.. Jeżeli nie pojedziemy sami do Nich - może pies utracić szanse adopcji. Nauczyłam się nie umawiać na terminy późniejsze. " Może to się Dygusiowej przyda?
  12. [quote name='filcant']Zrobiłam mu watki na Goldenline, zrobię jeszcze na wew. forach artystów w Pakamerze i coś jeszcze wymyślę. Niestety daleko jestem, ale pytam o dt kogo mogę...[/QUOTE] [quote name='filcant']Mamy dom stały dla Antosia!!!! Juhuuuu! Ten sam pan z Goldenline, który sponsoruje Dylankę :)))[/QUOTE] [B]Filcant[/B] kobieto Ciebie trzeba ozłocić i już:multi::multi::multi: Chyba zrobimy składkę na ozłocenie filcant :evil_lol:. Dlaczego ja to wszystko piszę - ba Antoś jest w drodze do Warszawy do swojego własnego domku i do swojego własnego opiekuna!!!!!!!!!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :bigcool::bigcool::bigcool: Upiję się z radości a co mi tam :pepsi: Kochani zdejmujemy ogłoszenia Antosia - Antoś nie chce już domku!!Dlaczego - bo go ma!!!!!!
  13. Na którymś z "moich" wątków, / chyba Dylanka lub Antoś/ ktoś pisał o ogłoszeniu w Dzienniku Zachodnim za 89 zł. Podobno było dużo telefonów i psiak znalazł dom. Może to dla Dydusi?
  14. Przykre ale to tez samo życie, też to trzeba zrozumieć a psiakowi-staruszkowi dom znajdziemy:lol:. Nie ten to inny:lol:
  15. Aż Wam zazdroszczę, że możecie poznać osobiście Antosia:lol:. Staruszku nasz słodki - szczęśliwej drogi do nowego, dobrego życia:loveu:.
  16. [quote name='Ziutka']Zdrojeczko...On już zapomniał czego mu brakuje i tak właśnie jest, że biega jak oszalały na tych swoich trzech łapkach :) Jak chcecie to nakręcę wam filmik w sobotę, jak będziemy na kontroli i doktora, to zobaczycie jak bryka do lecznicy i szuka po gabinetach lekarzy ;)[/QUOTE] Oczywiście że chcemy, filmiki są super, więcej pokazują niż statyczne siłą rzeczy zdjęcia. Bardzo prosimy!!!!:lol:
  17. Ja też od razu tu przybyłam:lol:
  18. Super wiadomości, TZ Jaszy stanął na wysokości zadania :lol:
  19. Od poniedziałku konto Mikuni naszej się co nie co powiększyło i tak wpłynęło od : - Plichy 30 zł., - Nikusa 10 zł., - Livki 10 zł., - kaa 15 zł. / za marzec, kwiecień i maj/, - filcant 75 zł., - Moniki z Katowic 30 zł./ za trzy miesiące/, - Jo37 25 zł. Razem: 195 zł. Wszystkim pięknie dziękujemy!!!!!! Dziś na koncie Mikuni jest 575 zł.:lol: Mikuni wychodź z budki jak najczęściej i ciesz się kochana ze słoneczka:loveu:
  20. Jedno mu trzeba przyznać - jest wytrwały :evil_lol:. Na konto Posterka wpłynęły pieniądze od: - Jo37 25 zł., - Jolanty08 15 zł., - Nikusa 10 zł., - Marudy666 15 zł., - hana4 20 zł, - filcant 20 zł Razem 105 zł. DZIĘKUJEMY!!!!!!!!! Dziś na koncie Posterek ma 279 zł.
  21. Z ogromną przyjemnością czytam to wszystko co piszesz o Dylance Zuziu:lol:. Może dzięki temu że jest właśnie taka a nie inna nie będziemy mieli dużych kłopotów ze znalezieniem jej domku docelowego, mam nadzieję............. Na konto Dylanki naszej wszędobylskiej psinki wpłynęło od : - filcant 20 zł., - córeczki filcant 10 zł., - elik 40 zł. /za marzec i kwiecień/, - Nikusa 10 zł. Dziękujemy wszystkim!!!!!!! Na 10.03.2010 r. Dylanka ma na koncie 244 zł.:lol:
  22. O kurczaczki ale się narobiło:lol:. Same dobre wiadomości:multi:. Super że jest szansa na poprawienie zdrówka i super że sa opiekunowie - ten to miał szczęście w tym całym nieszczęściu:multi::multi::multi:.
  23. [quote name='polubek']tobiś ciotka Alfa wykiwała cie dzisiaj ze spacerkiem. idziemy tylko we troje ty ja i szakal[/QUOTE] Bo Ciotka Alfa siedzi przed kompem i zap....cza:shake:. Cholewcia zaległości się narobiło przez tą chorobę że strach a terminy gonią:shake:. Nawet spacerek z moją Tarunią to tylko taki na 10 minut, ale Tarcia na szczęście wybacza - ma obiecane że odrobimy jak tylko się wykaraskam z zaległości;).
  24. [quote name='__Lara']Nie, nie jestem :) raczej humanistą :) dziękuję, za uznanie. Zaczęłam pisać i jakoś mi tak wyszło :)[/QUOTE] Ale tak jakoś Ci wyszło, że w tych paru zdaniach krótko i węzłowato ujęłaś chyba to wszystko o czym prawie wszyscy tu myślimy :lol:.
  25. [quote name='polubek']alfa depczesz mi po piętach :evil_lol::mad: tam gdzie ja tam i ty :lol:[/QUOTE] I to nie pierwszy raz:evil_lol:
×
×
  • Create New...