wydrukuje zdjęcie i przekaże myśliwemu - nielubie mysliwych - ale nie wszyscy są źli. jedzie na zawody jakies tam ze swoją sunią, to pokaże kolegom. Tylko przydałoby sie lepsze zdjęcie, takie stojące, takie z boku. Jak możecie to plis, bo zawody sa chyba 2 maja?/ jakos tak.