Tola to może jak będziecie wieźli psiaka do Mureczki, to tą szczeniorke do niej można by podwieźć, a TZ Murki będzie chyba jechał do Mielca, to mi ją podrzuci. Tylko muszę jeszcze to wszystko dogadać. Murka już wie o wszystkim, ale to kwestia tego czy Tadeuszek pojedzie do DS. Ale miej na uwadze.