Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. Kabi ostatnio zachowuj się podobnie do Moli ;/ A jak już zacznie szczekać to robi to już tak głośno, że wszyscy mają dość;/ też zdarza mu się bez powodu, albo np. dlatego, że ktoś przechodził przed domem, albo jak wychodzimy z domu i on zostaje. masakra;/ Też ma już 6 lat skończone... ;/ Święta... hm... w sumie lubię święta, ale w tym roku jakoś tak nie wiem... jedyny plus jest taki, że mamy wolne od szkoły...
  2. [url]http://img696.imageshack.us/img696/4747/dogo8.jpg[/url] Jakie słodkie :loveu: Lubię to zdjęcie:D:D U mnie nadal jest śnieg i musi się utrzymać do 24.12. do godziny 00.00 żeby ładnie było jak pójdę na pasterkę, a potem niech się dzieje co chce :P;) Ps. dostałas sms'a?? ;)
  3. Chesti też chciał pograbić liście, tylko że trochę mu nie wychodziło :evil_lol: Widzisz jakiego masz pomocnego psa ^^
  4. jaką molcia ma ładną różową obrożę ^^ :loveu: Pożycz mi ją dla Kabika ^^ :diabloti:
  5. Mina Prady bardziej mi się kojarzy z "I'm sexy and I know it" :evil_lol: :diabloti:
  6. [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/IMG_0914.jpg[/url] strasznie podoba mi się to wasze zdjęcie :D:D swoją drogą teraz mamy jakiś taki podobny kolor włosów wiesz? :evil_lol:
  7. [quote name='darii_iia'] Tak jak Tobie bliżej na śląsk niż mi. :eviltong: To ja mam wszędzie najdalej. :evil_lol:[/QUOTE] no faktycznie :P bo ode mnie do Gorzowa jest 100km. ale masz bliżej nad morze, bo zawsze jak tam jadę to przejeżdżam przez Gorzów ;)
  8. [quote name='Luzia']Słusznie :evilbat: Czemu? :( Ja też bym chciała na zlot :([/QUOTE] Ja mam zawsze najdalej więc nie marudź :evil_lol: Tobie bliżej na śląsk niż mi :P
  9. [quote name='DomixX']Co tu taka cisza?:shake:[/QUOTE] Wszyscy o nas już zapomnieli... :( :evil_lol:
  10. Moli standardowa mina obrażonej damy :evil_lol: Uwielbiam ją :loveu:
  11. Ja i moje ręka z jakimś czymś na g tez popieramy ^^ :D Święta poproszę :D ^^
  12. [quote name='Jetrel']U mnie w mieście MUSISZ oblać przynajmniej 2-3 razy, inaczej interes się nie kręci. Ostatnio zostałam oblana, kiedy kierowca wyjechał mi przed maskę, bo podobno Ja wymusiłam:diabloti:[/QUOTE] to tak jak ja oblałam bo wymusiłam pierwszeństwo na samochodzie który był z 500m ode mnie, albo i więcej ;)
  13. [quote name='łolkiee']a może inne miasto?? Skierniewice małe miasto nie ma linii tranwajowych są tylko 3 ronda (jedno jednopasmowe dwa dwupasmowe) jak zdaje się w piątki rano jest mało ludzi na mieście(wiem z doświadczenia) jeden tylko obszar zabudowany... a co do tego hamowania przez egzaminatora, mógł ci pomagać *pierwsza złota zasada głosi "jedź tak żeby egzaminator się nie bał i nie musiał używać hamulca za ciebie :)[/QUOTE] Nie wiem już sama. Będę próbować aż zdam, bo wiem, że potrafię tylko cały czas nie myślę jadąc na egzaminie chyba :/ Ogólnie jak ostatnio zdawałam to mama mi opowiadała, że może 3-4 osoby wyszły które zdały, a reszta ustawiała się do kolejki na następny termin ;/ Tylko, że zaczynałam hamować w odpowiednich odległościach więc nie wiem czemu o mi "pomagał" ;/
  14. Jako, że jestem cały czas niestety na etapie zdawania prawa jazdy to się wypowiem ;) Gratuluję wszystkim którzy zdali już prawko:) Naprawdę wam zazdroszczę i nikomu nie życzę podzielić mojego losu. Jestem zła na siebie, bo wszystkie moje oblania były ewidentnie z mojej głupoty, oprócz ostatniego. Nie wiem ile było w tym mojej winy, a ile egzaminatora i ile tego głupiego auta. Strasznie dziwny był ten egzamin. Auto zgasło mi chyba z 15-20 razy;/ Nie wiem jakim cudem, skoro nigdy mi nie gasło więcej niż 2-3 razy podczas jednej 2 godzinnej jazdy ;/ Czy to możliwe, żeby egzaminator przytrzymywał mi jakiś pedał podczas ruszania? Nie wiem. Po za tym wydawało, mi się że gdy ja hamowałam na światłach on robił to razem ze mną;/ No i wyciągał mnie w jakieś uliczki, gdzie cały czas kręcili się ludzie. Tylko ja potrafię nie zdać egzaminu który trwa 50 min ;/ spoko. Musiałam się trochę wyżalić. Z góry przepraszam ;)
  15. [quote name='Tepes'] [COLOR=blue]mnie wywalił jako 1:diabloti: ale on ogólnie nie wiadomo czemu uwalił się mnie...:roll: jeszcze nie dostałaś ale chooopie to było jedno zadanie kurde z MILIONA:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Haha :evil_lol: myślałam że jako jedna z tych 2 zostalaś:P Ja też nie wiem.. czasami nauczyciele tak mają że kogoś nie lubią bo tak :P hah:D no ale chociaż to miałaś :P:P
  16. [quote name='Tepes'][COLOR=blue]mojemu się czasem zdarzy, ale on to by za jedzenie oddał życie:evil_lol: właśnie marzną!! po za tym teraz mnie nie ma w domu siedzę na noc w Krakowie u Iśki:loveu: mlahaha juz widzę jak nauczy się na kolokwium z matematyki:evil_lol: a tak wgl dziś z laborek z chemii wywalił praktycznie całą grupę zostały 2 osoby[/COLOR] [COLOR=blue]:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] A ty zostałaś czy też cię wywalił?? :P I w ogóle jak tam moje zadanko z infy? jaką dostałam ocenę ?? :diabloti:
  17. Hej ;) Zdrówka dla małej ;)
  18. [quote name='C&B']Prawidłowo :evil_lol: Ja nie wiem jak ja przeżyję to, że na studia jadę bez suczów moich, dobrze, że poczwarek będzie :evil_lol:[/QUOTE] Kobieto ty już o studiach gadasz :eviltong::eviltong: Najpierw w ogóle pójdź do liceum, a nie już na studia :evil_lol::evil_lol::eviltong: W ogóle fajne zdjęcia ze spotkania :D
  19. http://wd2.photoblog.pl/fp1/201111/C4/774581.jpg właśnie chciałam mówić że mu oko wyskakuje :evil_lol:
  20. [url]http://img263.imageshack.us/img263/2208/dogo1.jpg[/url] I teraz tym jęzorkiem buziaka dać pańci :evil_lol: :loveu:
  21. Właśnie pokaż Molinde ^^ Na pewno wygląda lepiej niż kabi po obcięciu :evil_lol: I w ogóle jak tam prawko? ;)
  22. [quote name='Pusiakowa']Mnie też coś bierze, gardło mnie boli :shake:[/QUOTE] Ja już od tygodnia się leczę... Ale i tak jeszcze nie jestem w pełni zdrowa.. ;/ masakra jakaś... ;/ Oby jednak ciebie nic nie dopadło ;)
  23. [quote name='Pusiakowa']Ja tu marzne w Polsce a ta sobie po Egiptach jeździ, phi. :obrazic:[/QUOTE] Ja też marznę :evil_lol: Już od 2 tyg mnie tam nie ma :( :( Opalenizna mi już nawet zeszła :( I na dodatek jestem przeziębiona :evil_lol: Nie lubię Polski :P
  24. [quote name='Izabela124.']Fajne zdjęcia :) Mocno się opaliłaś? :D[/QUOTE] No dość mocno, ale niestety już mi wszystko schodzi, albo wyblakło :(:(
  25. [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6271/b16bd.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/4526/b12eq.jpg[/IMG] Billy i Sandra ;) [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/4670/b17vn.jpg[/IMG] [B] KONIEC:)[/B] Więcej na pbl i fejsie ;)
×
×
  • Create New...