-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
To mnie też dopisz, ale nie wiem jeszcze jak to wszystko wyjdzie... ;) ale chętna jestem ^^
-
[quote name='NightQueen'] [B]Jak jest sucha też jest mokra[/B] :diabloti: Po wyjściu z wanny otrzepuje się, chlapią wodą wszędzie więc zdjęć nie robię bo mam szkło zachlapane ;) na wiosnę trzeba psa odpicować :evil_lol: [/QUOTE] pati jakie to zdanie ma głęboki sens :evil_lol::evil_lol::diabloti::diabloti: Chyba miało być że jest też śmieszna :eviltong: No kabi też.. ale wiesz po wysuszeniu :cool3::eviltong: No dokładnie, musi się jakoś prezentować :eviltong::diabloti:
-
Piękna Moli :D Ona jest mega śmieszna jak jest mokra :diabloti: :evil_lol: a jak wygląda po wyjściu ze spa?? ^^ Kabi tez dzisiaj miał kąpiel :evil_lol:
-
[quote name='Iza.']dwa pierwsze razy trafiłam na tego samego egzaminatora, który mimo, że minął miesiąc mnie pamiętał :shake: 3 raz trafiłam na faceta u którego nikt nie zdaje, jechałam sobie, a on mi w pewnym momencie złapał za kierownicę i powiedział, że egzamin przerwany, bo mogłam zaczepić lusterkiem o drugi samochód :shake: [B]Chyba to nie dla mnie jest po prostu[/B]...[/QUOTE] Nawet tak nie mów! Ja zdawałam tyle razy, że na pewno nie dasz rady mnie przebić, ale zdałam w końcu ;) Też trafiałam na różnych egzaminatorów, i też obalał mnie raz nawet nie wiem za co. Więc wiem doskonale co czujesz i posłuchaj mnie ;) Nie poddawaj się! :D Nie warto, już tyle kasy poszło, tyle nerwów, więc zdawaj ile będzie trzeba, ale zdasz ;)
-
[quote name='Iza.']A ja mam już 3 egzaminy za sobą, jestem załamana :shake::placz:[/QUOTE] Nie załamuj się tylko zdawaj dalej :) W końcu się uda;) Wiem z doświadczenia :diabloti:
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]ale Ty masz dziwne skojarzenia:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] wiem^^ fajne sa :evil_lol:
-
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-wGCrtY0fy_Y/T1zXzCGVsPI/AAAAAAAAAVk/tTh67YKBEmY/s640/_3119290.JPG[/url] Bonek tutaj mi sie skojarzył ze strusiem chowającym głowę do piachu :evil_lol: :diabloti:
-
[url]http://desmond.imageshack.us/Himg832/scaled.php?server=832&filename=dsc8868w.jpg&res=medium[/url] Patrz jak cie wydać ^^ :diabloti: ładna fryzura i w ogóle ^^ A jaki makijaż masz :evil_lol: :diabloti: [url]http://desmond.imageshack.us/Himg542/scaled.php?server=542&filename=dsc8829o.jpg&res=medium[/url] czysta molcia :loveu:
-
[quote name='gops']tak , temat dzieci jest drażliwy . mi dzieci nie przeszkadzają , jakoś specjalnie nie uwielbiam ale mam takie szczęście że wszystkie mnie lubią ;) i zawsze jak tylko mamy gości z dziećmi to nie mam nawet na chwilę spokoju . bardzo lubię imię [B]Emila,[/B] Emma to też ładne ale jestem za nazywaniem dzieci w Polsce po polsku ;)[/QUOTE] To imię kojarzy mi się tylko z moją nauczycielką od fizyki :diabloti::evil_lol::evil_lol: A dzieciaczki lubię ;) Ewki żarty znam, i na pewno bym się nie poczuła urażona po tym co napisała ;) A zdjęcia Molci mi się jak zawsze podobają, bo ja uwielbiam :loveu::eviltong:
-
Pewnie, i pojedziemy jedna za drugą :P Gratulacje :D Śliczne imię ;D:D
-
U mnie też pełno śniegu;/ ale dzisiaj temperatura wynosi +2 stopnie więc wszystko ładnie topnieje, czyli mamy cudowny śnieg, wodę i lód ^^ Chcę zdjęcia śniegowe! :D
-
[quote name='łolkiee'] Z czystaj ciekawości pamiętacie co miałyście na czynnościach kontrolno obsługowych?? (światła itd...)[/QUOTE] ja zdawałam tyle razy że chyba miałam już wszystko :evil_lol: :diabloti:
-
[quote name='NightQueen']aaa to gratuluje ;) to co ? na zlot samochodami jedziemy? :diabloti:[/QUOTE] A dziękuję :D No wiadomo ;P wy przyjeżdżacie po mnie z Iśką i potem będziemy się wymieniać tym kto prowadzi ^^ :diabloti:
-
[quote name='NightQueen']Chrystus zmartwychwstał? :diabloti:[/QUOTE] No to wydarzenie jest prawie na równi z tym o kórym chciałam powiedzieć :evil_lol: Chociaż pewnie gdzieś już przeczytałaś, bo się wszędzie chwalę :diabloti: Też zdałam w końcu prawko ! ^^ :evil_lol:
-
Fajne;D ale coś mi z tym językiem nie pasuje ;P Słyszałaś dobrą nowinę?? ^^ :D
-
To ja się pochwalę jeszcze tutaj :P ZDAŁAM !!! :D Trochę czasu zdawałam więc dzisiaj miałam testy po raz drugi, a potem naczekałam się 1,5 godziny na moją kolej egzaminu praktycznego, ale udało mi się zdać:) Cieszę się straszliwie ;) Nie poddawajcie się i zdawajcie do skutku ;)
-
na pocieszenie powiem ci, że zdasz na pewno szybciej niż ja :evil_lol:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]o boże hahahaha:evil_lol: [/COLOR] [SIZE=1][COLOR=blue] bidny pies:diabloti:[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] haha słodko wygląda ja nie wiem czego chcesz :diabloti: [quote name='NightQueen'][URL]http://img525.imageshack.us/img525/7867/dsc03229o.jpg[/URL] ooo fuuuuu coś ty mu ubrała :diabloti::diabloti::diabloti: ja się wcale nie dziwie że on cię nie lubi[/QUOTE] Piękne ma ubranko ;P Pscółka :D Ja też :diabloti: ale to moja mama mu kupiła :diabloti:
-
[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7867/dsc03229o.jpg[/IMG] I my ;P [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/3082/dsc03233e.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/3294/dsc03235f.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8417/dsc03236ue.jpg[/IMG] KONIEC :) Piękny jest nie?? ;P Pomijając fakt, że jest zarośnięty, bo nie chce mi się go obcinać :diabloti:
-
[IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3373/dsc03215mx.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/9897/dsc03217eut.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3153/dsc03218h.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9562/dsc03224z.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/2088/dsc03227f.jpg[/IMG] CDN :)
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]już dawaj foty w kombinezonie czy czym tam:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Proszę bardzo ;D Tylko zdjęcia są brzydkie bo coś z balansem bieli pokombinowałam :P Oto Pszczółka ^^ :evil_lol: :diabloti: [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5703/dsc03202um.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/492/dsc03203k.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7007/dsc03207vp.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/9173/dsc03211zk.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/6141/dsc03214rk.jpg[/IMG] CDN :)
-
[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7672/dsc02578kb.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/7093/dsc02579s.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7135/dsc02581ou.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/4233/dsc02584kd.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4043/dsc02585hp.jpg[/IMG] Koniec ;) mam jeszcze kilka, ale zostawię na najbliższe dni :P A jutro specjalna niespodzianka ! :D :diabloti:
-
Zdjęć starszych kilka ;) [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/1084/dsc02231y.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/7806/dsc02233up.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2508/dsc02358u.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/3668/dsc02359r.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/7479/dsc02576xv.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='Avaloth']Domagam się zdjęć w nowym stroju!:diabloti: Moja już umarła dawno, teraz ma co jakiś czas jakieś pojedyncze oddechy tylko :D[/QUOTE] Jutro będą :evil_lol: ale jest boski ;P zresztą on ma chyba 2 nowe stroje, bo dostał od mojej mamy, a jeszcze żadnego nie pokazywałam :diabloti: Padniesz jak go zobaczysz;P Gdybys widziała co ja robiłam jak go ubrałam :evil_lol: Moja też tak wiesz... oddechami bym to nie nazwała, ale łapie powietrze czasem :evil_lol: